Властивості утеплювач ISOVER і його області застосування

Властивості утеплювач ISOVER і його області застосування

Ця нова продукція є теплоізолятором на основі мінеральної вати. Причому якщо ми більше знаємо про це матеріалі, зробленому з базальтових порід, то в утеплювачі Isover використовується скловолокно. Цей будівельний матеріал поставляється у продаж у вигляді рулонів або плит.

Вихідним сировиною служать бите скло, доломіт, вапняк, сода і деякі інші компоненти. Вся маса плавиться при температурі 1 400 градусів в спеціальній печі, і далі потрапляє в центрифугу. Саме в ній утворюються волокна товщиною всього близько 6 мкм. Для порівняння – людський волосся в 20 разів товщі. Зв’язуються волокна між собою за допомогою смоли на основі полімерів.

Свойства утеплителя ISOVER и его области применения

До речі, з скловолокна виготовляється не тільки ISOVER, але і ISOTEC, ECOPHON. Існує кілька різновидів Ізовера. Всі вони мають деякі відмінності як за характеристиками, так і за виконання (рулон, плита). Наприклад, «ISOVER КТ 40-АL», що випускається в рулонах, має фольговані покриття (алюміній). Воно забезпечує паронепроникність матеріалу і може служити надійним ізолятором від вологи. Крім цього, таке виконання значно зменшує коефіцієнт теплопровідності, так як фольга є «відбивачем тепла.

Область застосування утеплювального матеріалу ISOVER досить обширна: для обробки стін, стель, міжкімнатних перегородок, підлог (між лагами), перекриттів між поверхами, балконів і лоджій. Однак треба знати, що цей виріб не повинен нести навантаження, так як не володіє механічною міцністю. Отже, необхідно і покриття.

В якості прикладу зупинимося на вже зазначеної марки КТ 40-АL. Виріб має товщину від 5 до 10 см (може укладатися і в два шари). Стандартна ширина – 1,2 м. Розрізняються рулони між собою довжиною, яка може бути від 1,4 до 7 м. Як правило, продається упаковками по 20 штук.

Плити іншого виробу, «ISOVER Звукозахист», випускаються такої ж товщини і ширини. Довжина – 1 170 мм. Вага кожної – від 0,5 до 1 кг (залежить від щільності матеріалу).

Свойства утеплителя ISOVER и его области применения

Основні властивості матеріалу ISOVER

  • пластичність і мала вага, що створює зручність в монтажі. Ізовером можна обробляти поверхню будь-якої конфігурації;
  • значно знижує рівень шумів;
  • не вимагає додаткового кріплення. Досить встановити каркас, між стійками якого матеріал встановлюється «враспор». Подібна технологія значно скорочує час на проведення робіт;
  • є слабогорючим (група СГ) або негорючих (НГ) матеріалом, у залежності від виконання;
  • має низьку теплопровідність. Повітря, що знаходиться в просторах між волокнами, запобігає витік тепла з приміщення;
  • у цьому матеріалі ніколи не з’являться грибок або комахи;
  • не вбирає вологу.

Однак як недолік фахівці відзначають, що Ізовер може бути використаний тільки при температурах до + 250 градусів. Хоча для побутового застосування це не має значення.

Утеплювачі ISOVER

Back to Top