Виробництво меблів лофт: чому індустріальний стиль на піку популярності

Виробництво меблів лофт: чому індустріальний стиль на піку популярності

2019-06-23
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Як зародився стиль лофт
 • Які характерні риси меблів в стилі лофт
 • Чому сьогодні вигідно виробляти меблі в стилі лофт
 • З яких етапів складається Виробництво меблів лофт
 • Які предмети меблів в стилі лофт сьогодні пропонують виробники

Все більшої популярності набирає облаштування житлових приміщень, які не були спочатку до цього призначені, наприклад, горища, склади, занедбані заводи. Це послужило розвитку нового напрямку оформлення в інтер’єрі-стилю лофт. Як здійснюється виробництво меблів лофт і які фактори при цьому враховуються? Про це ви дізнаєтеся з нашої статті.

Історія зародження стилю лофт

Цей стиль зобов’язаний своїм походженням першій половині XX століття. Спираючись на довідкову літературу, можна зробити висновок про те, що під терміном «лофт» мається на увазі переобладнання в житлові приміщення колишніх складів і фабрик. Це слово має англійське коріння і якщо переводити його з максимальною точністю, то воно означає верхній поверх або горищне приміщення.

Причиною виникнення цього стилю стало перенесення великої кількості промислових компаній з виробництва різної сировини за межу міст. Це було зроблено у зв’язку з погіршенням екології та здоров’я громадян, але внаслідок цього залишилося багато великих порожніх приміщень. Природно, що вони недовго пустували, так як заповзятливі городяни швидко придумали, як їх використовувати. Вони почали здавати їх в оренду для житла.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Ви думаєте, яка людина в здоровому глузді захоче жити в промисловому приміщенні? На перший погляд це так, але головним плюсом такого житла стали високі стелі, великі вікна, які пропускали багато світла, і низька орендна плата. Таке житло в основному вабило творчих людей.

Але зробити капітальний ремонт такого приміщення було надто дорогим задоволенням, тому його залишали в такому вигляді, доповнюючи новими предметами декору і меблів. Йшов час, стиль лофт набирав популярність, і деякі вже спеціально так переробляли своє житло.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

До 1950-х років в Америці стиль лофт став настільки популярний, що в колишніх фабричних приміщеннях, де буквально пару років тому ще гриміло виробництво, стали відкривати виставки популярних художників. Наприклад, яскравий приклад-галерея «Фабрика», якою володів Енді Уорхол.

Природно, що багаті американці не змогли пройти повз цього напрямку. Таким чином лофт просочився і у вищі кола суспільства. Багатії наймали дизайнерів, щоб ті переробили їх приміщення під цей новомодний стиль. А то й просто викуповували доступні порожні промислові місця. Виробництво меблів лофт як бізнес почав своє становлення саме з цього періоду. Саме в цей час відкриваються невеликі підприємства з виробництва відповідних меблів.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

На даний момент під лофтом мають на увазі індустріальний стиль приміщення: необроблені стіни з цегли, стирчать труби, незакриті опори. У Росію мода на даний напрямок прийшла набагато пізніше, але навіть зараз популярність цього стилю не знижується. Популярний він зараз не тільки в оформленні житлових приміщеннях, але і офісів. І, природно, що є величезна кількість фірм-виробників меблів, що підходить цьому напрямку.

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Крісла в стилі лофт: види, особливості, фото
 • Дитяча в стилі лофт: свіжі інтер’єрні рішення
 • Дивани в стилі лофт-особливості вибору

Характерні риси меблів в стилі лофт

Головна проблема виробництва предметів інтер’єру в цьому стилі-нестандартні приміщення — як за розмірами, так і по дизайну, тому окультурити їх і створити потрібний вам дизайн вельми проблематично, вірніше, це майже неможливо. Тому виробники і ставлять собі за мету створити унікальні предмети обстановки.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Виробники меблів лофт прагнуть виготовити її так, щоб вона ідеально підходила для розміщення в приміщеннях, які колись були горищами або фабриками. Для її виготовлення краще використовувати:

 • Геометричні деталі;
 • старе дерево: воно може бути як по-справжньому старим, так і штучно зістареним;
 • конструкції з металу, такі як сітки, прути або пластини;
 • утилітарні предмети побуту, такі як палети – бочки-загалом, будь-які речі, що відносяться до промислового виробництва;
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • тканини, такі як полотно, парусина;
 • скло: його використовують для декоративних вставок, щоб створити відчуття старого приміщення і відчути атмосферу Америки 1960-х років.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Дизайнерські меблі в стилі лофт гармонійно поєднується з невідробленими стінами і грубою штукатуркою і надає ще більший шарм приміщенню.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Читайте також: Буфет в стилі лофт: практична і приваблива «родзинка» вашого будинку

Чим повинен володіти справжній виробник меблів лофт

Завдяки популярності цього стилю з’являється все більше підприємців, які займаються виробництвом меблів лофт. Спробуємо розібратися в тому, яким повинен бути справжній виробник меблів в цьому незвичайному стилі.

Підприємець, який займається виготовленням лофт-меблів, повинен також добре знати тонкощі виробництва меблів в інших стилях. Адже це показник його майстерності. Наприклад І.К. Айвазовський був не тільки чудовим пейзажистом, він так само вільно міг писати портрети і натюрморти, що показувало його навички грамотного побудови малюнка. Так само і справжній майстер повинен знати всі тонкощі виробництва меблів, щоб його підприємство розвивалося і процвітало.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Виробництво-трудомісткий процес, і не кожен зможе зробити щось унікальне. Справжні майстри, як то кажуть, знають один одного в обличчя. Але головним мірилом професіоналізму будуть роботи фахівця і захоплені відгуки його клієнтів. Це спонукає його до подальшого розвитку своїх навичок у своїй справі.

Читайте також: модні тенденції меблів: матеріали, кольори, стилі

Чому сьогодні вигідно виробляти меблі в стилі лофт

Головним плюсом цього стилю є те, що у нього немає певних правил виробництва або особливостей. Тому виробники можуть змішувати стилі, додавати нехарактерні кольори. Це вигідно при облаштуванні приміщень в стилі лофт: всі вони будуть відрізнятися як за розмірами, так і за формами. Кожна модель меблів робиться під індивідуальні габарити. А майстер враховує всі особливості приміщення та побажання замовника, щоб задовольнити навіть самих розпещених клієнтів.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

У чому головні переваги замовлення меблів в стилі лофт у якісних виробників? Перш за все:

 • Проект виробництва-індивідуальний, в основі якого тільки побажання клієнта. Причому брати участь в його розробці будуть майстри, які мають досвід роботи з металом і деревом.
 • Предмети меблів будуть за розміром підходити під вашу обстановку і відрізнятися високою якістю.
 • При виробництві меблів враховуються всі особливості приміщень, так, наприклад, можуть зробити щось особливе, наприклад, для вашої ванної кімнати.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • Спеціально для вас вироблять оригінальні меблі з ефектом старіння або ви зможете отримати нову розкішну річ.
 • Унікальний інтер’єр, який ви більше ніде не зустрінете.

Головне завдання стилю лофт зробити з нежитлового приміщення комфортне для вас місце проживання або роботи, але для цього потрібно грамотно підібрати меблі.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Читайте також: дзеркало в стилі лофт: характерні особливості та критерії вибору

Етапи виробництва меблів лофт

Розповімо коротко про процес виробництва меблів. Він складається з наступних етапів:

 • Обробка дерева. Підготовка колод для подальшого виробництва.
 • Деревина ретельно відбирається. Використовувані породи дерева-сосна, дуб, ясен, береза або липа.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • Перед сушінням дерева, колоди розпускаються за потрібними розмірами, це забезпечує їх рівномірне висихання.
 • Обробка деревини починається після сушіння. Щоб надати потрібну форму, її стругають і обточують.
 • Далі дерево сортують за текстурою для кожного виду меблів. Це дозволяє домогтися високої якості при виготовленні.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • Обробка металу. Перед використанням затирають шви і готують до його фарбування:
 • Метал обов’язково нарізають на необхідні для виготовлення виробу елементи.
 • Далі відбувається збірка каркаса.
 • Після того як потрібний каркас зроблений і підігнаний за розмірами, відбувається його обробка: затирають шви, прибирають Гар від зварювання і полірують.
 • Потім слід етап фарбування, але перед цим метал треба теж підготувати, інакше фарба погано ляже або почне пузиритися.
 • На заключній стадії відбувається установка дерев’яних елементів на металеві і їх підгонка.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Читайте також: незвичайні елементи стилю лофт (фото): поєднання непоєднуваного

Незвичайні предмети меблів в стилі лофт від сучасних виробників на замовлення

Майстерні з виробництва меблів в стилі лофт набирають популярність, фахівці прагнуть придумати все більш нестандартний дизайн, щоб задовольнити навіть найвишуканіший смак. Для додання деякої родзинки приміщенню все частіше замовниками стають не тільки господарі житлових площ, але і великі фірми. Всі вони прагнуть розбавити одноманітне оформлення чимось новим.

Виробники меблів постійно пропонують своїм клієнтам нові дизайнерські рішення:

 • Наприклад, ергономічний стелаж для розташування зразків продукту своєї компанії, який не тільки зручний, але і має незвичайний вигляд, так як при його виготовленні використаний метал з ефектом старіння.
 • При виробництві меблів лофт застосовується тільки екологічно чистий матеріал, який не має стороннього запаху або шкідливих речовин. Наприклад, незвичайна ліжко зі звичайних палет:
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • В якості меблів для особистого кабінету відмінно підійде незвичайний стіл, зроблений з бочок і ящиків.
 • Досягти ефекту старіння м’яких меблів можна за допомогою застосування парусини або брезенту.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • У кухні з вітальнею можна встановити конструкції для зберігання різних речей, виконані також за допомогою штучного старіння дерева.
 • Європейські виробники пропонують ергономічну дитячі меблі в стилі лофт.
 • Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

 • Для обідньої зони можливе виготовлення меблів з натуральної деревини, де в якості ніжок будуть використані залізні труби.
 • Стиль лофт відмінно підійде для оформлення ресторанів і барів: він допоможе створити обстановку старих таверн і розслабить відвідувачів, які захочуть знову відвідати ваш заклад з такою особливою атмосферою.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Створити унікальні меблі, які підійдуть саме вам, – головне завдання виробника стилю лофт. Її ціна буде залежати від складності роботи і кількості витраченого матеріалу.

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Читайте також: кабінет в стилі лофт: особливості дизайну, ідеї з оформлення, фото

Ще більше фото меблів в стилі лофт

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Производство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярностиПроизводство мебели лофт: почему индустриальный стиль на пике популярности

Читайте також: полиця настінна в стилі лофт: простий, але дуже функціональний аксесуар інтер’єру

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

 • Широкий асортимент продукції.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Комфорт кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top