Технологія виготовлення підлог з мармурової крихти

Технологія виготовлення підлог з мармурової крихти

Технология изготовления полов из мраморной крошкиСьогодні для підлоги можна використовувати найрізноманітніші матеріали — питання лише в перевазі і ціною, а також умов, в яких буде експлуатуватися підлогу. Одним з найпопулярніших матеріалів для торгових залів, виробничих приміщень і місць з великою прохідністю стає мармурова крихта. Цей будматеріал володіє наступними перевагами:

  • Відносна дешевизна
  • Висока стійкість до стирання
  • Водонепроникність
  • Гігієнічність і монолітність

Виготовлення підлоги з мармурової крихти

Технологія виготовлення підлог з мармурової крихти така: перед укладанням підлога повинен бути очищений від забруднень і вирівняний.Власне, це загальне правило для підготовки до укладання будь-якого підлогового покриття. У нашому випадку перед укладанням підлогу ще і добре промивають, щоб не залишилося пилу, яка може призвести до поганого зчеплення суміші з підлогою. Потім спеціальними щітками на підлозі робляться шорсткості, щоб суміш добре схопилася.

Для підлоги з мармурової крихти розводять суміш з цементу і крихти 1 до двох, тобто 1 частина цементу і дві частини крихти. Слід врахувати, що крихта не повинна бути надто великою — її розмір за технологією не перевищує 15×0,6 мм. Перед приготуванням суміші мармурову крихту слід ретельно промити, щоб знову ж виключити наявність пилу. Купити цей матеріал сьогодні можна практично на кожній великій будівельній базі або замовити через інтернет.

Технология изготовления полов из мраморной крошки

Зверніть увагу — при замовленні уточніть, що мармурова крихта потрібна вам для підлогового покриття, оскільки крім будівництва вона використовується і в ландшафтному дизайні.

мармур підлога

Back to Top