SysWOW64: що це за тека і як її видалити?

SysWOW64: що це за тека і як її видалити?

SysWOW64: что это за папка и как ее удалить?

Ми продовжуємо розповідати про «знахідки» в операційній системі Windows. Сьогодні поговоримо про папці SysWOW64, яку ви можете знайти в папці Windows. Що це за тека, які функції вона виконує, нарешті, чи можна її видалити?

Хотілося б відразу відзначити, що на відміну від інших папок, про яких я вже встиг розповісти, папка SysWOW64 не є прихованою, а тому її може побачити кожен користувач ПК.

SysWOW64: что это за папка и как ее удалить?

Тепер до самої папки. Папка SysWOW64 є службовою, яку можна виявити тільки на 64-розрядної версії Windows. SysWOW64 — папка системних бібліотек для запуску 32-розрядних додатків на 64-розрядної Windows. Всі запускають 32-розрядні додатки використовують бібліотеки звідти. А от запуск 16-бітних додатків в 64-бітних системах Windows неможливий без використання емулятора.

Багато користувачів вважають, що в папці зберігаються віруси, до того ж розміри папки складає більше 1 Гб і вона нібито займає вільний простір на диску. На ділі ж це службова папка, як ми з’ясували. Тим не менш, у неї дійсно може бути вірус під ім’ям іншого файлу. Для видалення вірусу або трояна використовувати спеціальні утиліти типу Dr. Web Cureit! і антивірусні програми.

Як видалити папку SysWOW64 або очистити її?

Аж ніяк. Взагалі не варто чіпати цю папку, оскільки видалення навіть деяких файлів з неї може привести до краху системи.

Back to Top