Сучасний лофт в інтер’єрі (30 + фото): як його правильно створити

Сучасний лофт в інтер’єрі (30 + фото): як його правильно створити

2019-07-05
Автор: Odome
Поділитися: 

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Як зародився стиль лофт
 • Які основні ознаки сучасного лофт в інтер’єрі
 • Як створити сучасний інтер’єр в стилі лофт
 • Які бувають різновиди сучасного лофт в інтер’єрі
 • У чому особливості оздоблення інтер’єру в стилі лофт

Стиль лофт-це порівняно молодий індустріальний дизайн інтер’єрів, який відрізняє велика кількість вільного простору і збереження в приміщенні промислових деталей, наприклад, відкритих балок і труб комунікацій.

Головні особливості цього напрямку, що став таким популярним на своїй батьківщині в Сполучених Штатах, а потім і в Європі, – це високі стелі, цегляна кладка стін, цементні підлоги і ПР.він припав до душі творчим, волелюбним людям, які цінують практичну, креативну і минималистичную обстановку. У нашій статті мова піде про те, що характеризує сучасний лофт в інтер’єрі.

Історія зародження стилю лофт

Знаючи походження слова «лофт» від англ. loft-горище, неважко зрозуміти основну ідею цього архітектурного напрямку, що виник в середині XX ст., а саме те, що під житлові та офісні приміщення переобладнали горища будівель і занедбані промислові підприємства: фабрики, заводи, склади.

Під сучасним лофтом мають на увазі в першу чергу застосування його до авангардного дизайну пентхаусів. Для дизайнерів цей стиль означає імітацію фабричних або заводських приміщень. Будівлі промислових підприємств отримують друге життя і їх величезні простори переобладнуються під житлові квартири, а також під багатофункціональні культурні комплекси, де розміщуються ресторани, виставкові зали, арт-кафе, офіси та концертні майданчики.

Цей стиль має кілька підвидів:

 • «Hard lofts» — жорсткий тип лофт, коли стара промислова площадка переобладнується під потреби нового власника.
 • «Soft lofts» — лофт м’якого типу. Цим терміном позначають процес проектування і будівництва будівель для реалізації стилю.
 • Комерційний тип-для організації комерційних проектів використовують Промислові будівлі, висота стелі яких не нижче 5 м.
 • «Життєвий лофт» — створення житлових просторів в даному дизайні.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

У стилю лофт американське коріння, він зародився в період кризи, коли закривалися або переміщалися на інші території промислові об’єкти. Ідею перебудови фабричних приміщень в житлові почали реалізовувати в сорокові роки минулого століття в промислових районах Манхеттена. У ті роки через зростання цін на землю Міський центр почав звільнятися від підприємств, їх виводили на дешевші землі околиць.

Будівлі пустували недовго: їх облюбували творчі особистості, яких привернула функціональність, а саме висока стеля і хороша освітленість житла, а також більш низька плата за оренду, ніж за міські квартири.

Перетворення майстерень в стильні приміщення призвело до піку популярності лофт в п’ятдесяті роки минулого століття. Центр артистичного життя Нью-Йорка тепер знаходиться саме там. Стало престижно відкривати в таких приміщеннях Художню галерею або студію модного живописця. Найвідомішим прикладом можна назвати» Фабрику » Енді Уорхола.

Поступово це оригінальне житло набуло елітного статусу, і прийшов час, коли молоді художники вже не могли його оплачувати. Орендувати приміщення в історичних кварталах з будівлями, які ось-ось могли бути визнані пам’ятками архітектури, тепер стали представники адвокатури та фінансисти.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

1960-ті роки ознаменувалися зростанням популярності лофт в європейських країнах. На сьогоднішній день житло в перебудованих фабриках Лондона, Манчестера, Амстердама, Гельсінкі та інших міст увійшло в категорію найдорожчого і престижного.

Читайте також: Інтер’єр вітальні в стилі лофт: особливості та ідеї оформлення, фото

Основні ознаки сучасного лофт в інтер’єрі

Індустріальний стиль характеризується тим, що:

 • цегляна кладка стін зберігається або імітується, а бетонних стін надають більш привабливий вигляд за допомогою спеціального просочення;
 • частини конструкцій будівлі, дроти і труби комунікацій не ховають, вони стають елементом оформлення;
 • великі простори не перегороджують, а поділяють на зони;
 • у деяких частинах приміщення навмисне роблять акцент на грубу обробку;
 • промисловий вигляд можна підкреслити, застосовуючи сучасні технології;
 • в апартаментах чітко проступають риси фабричного цеху;
 • у кімнатах повинні бути максимально великі вікна, штори використовують рідко, допускається установка залізних решіток або жалюзі.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Стиль розвивається, і дизайнери сьогодні застосовують нові технології, що цілком відповідає характеру індустріального інтер’єру. Досить довго в лофт-просторах виразно були присутні американські корені: це було помітно і у виборі колірного оформлення, і в обробці стін, підлог і стелі.

Кому підійде сучасний лофт

 • Творчим натурам, яким необхідно приміщення під майстерню або для розміщення своїх творів.
 • Бажаючим створити сучасний інтер’єр при невеликих фінансових вкладеннях, в цьому випадку нестача грошей може стати перевагою.
 • Для тих, хто вважає за краще вільну обстановку і не хоче захаращувати будинок меблями.
 • Молодим і креативним любителям всього нового і нестандартного.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Читайте також: виробництво меблів лофт: чому індустріальний стиль на піку популярності

Як створити сучасний інтер’єр в стилі лофт

 • Відкрите планування.

Для лофт характерний відмова від стін і перегородок, щоб простір залишався єдиним. Зонування здійснюється за допомогою раціональних і ефективних прийомів.

Само собою, деякі місця в житловому приміщенні потрібно відгородити, наприклад, ванну кімнату або туалет. Але існують варіанти інтер’єру, які підходять для непересічної людини, де ванна розташовується відкрито, за умови, що він живе один. Розроблені різні варіанти вирішення питання облаштування ванних кімнат, наприклад, обладнання окремого приміщення можна замінити установкою душової кабіни з непрозорими стінками.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

В інтер’єрах в стилі лофт основну частину шаф ховають в нішах або маскують. У підсумку ви отримуєте функціональність і вільний простір. Інші стандартні предмети обстановки: диван, столик, стелаж – розставляють відповідно до їх призначення.

Для поділу простору на окремі зони можна скористатися легкими мобільними перегородками, з їх допомогою легко перетворити простір, розсовуючи і прибираючи їх при необхідності. Дуже практичним варіантом є застосування трансформується меблів:

 • Моделі-трансформери повністю змінюють наше уявлення про меблі, наприклад, шафа, який днем виглядає самим звичайним, в розкладеному вигляді може постати у вигляді комплексу полиць, шухлядок і навіть може бути із захованою всередині ліжком.
 • Те ж відноситься до телевізора, який ховають в непримітний на вигляд шафа, що розкривається при необхідності, як шкатулка з секретом.
 • Стелажі можуть виконувати найрізноманітніші ролі-це може бути двері або мобільна перегородка, що розділяє зони. Кілька стелажів на коліщатках можуть змінювати простір, а Наявність полиць робить їх незамінним предметом меблів.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Матеріали і фактури.

Промисловий стиль-це союз унікальних дизайнерських речей і грубих деталей в обробці. В інтер’єрі обов’язково повинна бути гра контрастів, і в першу чергу лофт можна дізнатися за наявністю необроблених або мають грубу обробку ділянок. Покриття, що нагадує бетон, цегляна кладка, необроблена штукатурка – ці декоративні прийоми використовують найчастіше. Традиційні елементи потрібно застосовувати на будь-якій ділянці, але не на всьому просторі стін або підлоги.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Дизайнери досить часто залишають у вигляді акценту шматок стіни з необробленими або зістареними цеглою. Але в цьому випадку необхідністю є покриття їх лаком або спеціальними засобами, що захищають від зараження цвіллю або грибком. Контраст ділянок якісної обробки і грубих текстур дають той самий ефект, який і приваблює в лофт.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Останній писк моди в дизайні-застосування декоративних фактур, що імітують окислені метали, що виглядає дуже незвично. Добре зарекомендували себе в обробці різноманітні види наливних сумішей, які при застиганні виглядають як заводський підлогу. Високі стелі зазвичай залишають зовсім без обробки, а відмінні частини інтер’єру – балки перекриттів і інші конструктивні елементи – покривають лаком або фарбують. Відкриті комунікації обігрують різними способами: труба або повітропровід можуть стати деталлю сходів, опорою або полицею. Промислові витяжки або підйомник перетворюються в сучасний арт-об’єкт.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Оформлення вікон.

Вікна, відповідні стилю лофт, повинні бути великими і панорамними. Абсолютно логічно, що їх не закривають шторами і не декорують. Якщо необхідно закритися від сонячного світла, можна встановити прості жалюзі. Відповідним кольором для останніх буде сірий або інший нейтральний відтінок; яскраві кольори абсолютно недоречні.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Освітлення.

Грамотна організація освітлення-одна з важливих завдань дизайнера. Приміщення в стилі лофт не розділене стінами, а в єдиному просторі досить складно встановити світильники таким чином, щоб світло в одній зоні не поширювався на інші частини квартири. Це одна з причин, чому сучасний лофт вибирають переважно холостяки. Адже коли один вкладається спати, а іншому потрібно ще трохи попрацювати, як часто буває в парі, включене світло буде перешкодою для відпочинку.

Зазвичай розробляється єдина система освітлення. Світильники встановлюють на різних рівнях: перший – це кілька неяскравих бра по всьому приміщенню, які включають в міру пересування по будинку; другий – центральні джерела на стелі для освітлення окремої зони; третій – Додаткові торшери або лампи локального призначення.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

У сучасних інтер’єрах часто встановлюють регульовані по потужності і напрузі світильники, щоб мати можливість змінювати освітленість.

Організація системи освітлення передбачає використання наступних прийомів:

 • Світильники слід вибирати в єдиному стилістичному оформленні, переважно з плафонами зі скла або металу. Віддавайте перевагу простим формам і чіткої геометрії і дотримуйтеся нейтральних кольорів.
 • Класичним торшерам тут не місце, більш підходящим варіантом буде модель на довгій регульованій ніжці. Сьогодні випускається безліч видів, які стоять на підлозі, прикріплюються до стіни або меблів.
 • Високі стелі сучасного інтер’єру з елементами лофт припускають монтаж світильників з довгими підвісами. Цікавим рішенням буде використання підвісних балок. Доповнити комплект можна технологічними моделями, встановленими на підлозі.
 • Оригінально і практично в інтер’єрі будуть виглядати світлові стовпи, а також вертикальна труба з закріпленими на ній лампами. Особливо підходить таке рішення, коли приміщення має два рівні.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Декорування і функціональна оснащеність лофт.

Дотримання стилю не є єдиною метою для власників приміщення, воно – лише засіб на шляху до створення функціонального і зручного простору для життя. Оригінально доповнюють інтер’єр меблі і декоративні елементи зі скла і металу. Унікальний постер або інсталяція стилістично підтримають богемний настрій.

Лофт — це сучасний спосіб організації простору і йому не чужі практичність і зручність, тобто в житлових апартаментах встановлюються всі необхідні побутові прилади, телевізійні системи та інше високотехнологічне обладнання. Всі елементи сучасного «розумного будинку», а саме його технічне оснащення системами контролю, управління і безпеки теж органічно вбудовуються в даний стиль.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Сучасні дизайнери не визначають якихось жорстких рамок для створення промислового інтер’єру. Ймовірно, що і з ваших власних ідей народиться неповторний дизайн, що увібрав безліч моделей і дизайнерських рішень. Предмети мистецтва і привезені з подорожей екзотичні сувеніри перетворять вашу квартиру в щось особливе і досконале. Або, навпаки, без особливих вишукувань можна перетворити звичайну студію з великими вікнами і вільним простором в зручне і затишне житло, оснащене останніми технічними новинками і функціональними меблями.

Відсутність обмежень і творчий підхід – саме на таких стовпах грунтується сучасний стиль лофт.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Крісла в стилі лофт: види, особливості, фото
 • Дитяча в стилі лофт: свіжі інтер’єрні рішення
 • Дивани в стилі лофт-особливості вибору

Різновиди сучасного лофт в інтер’єрі

 • Мінімалістичний стиль лофт.

Вишуканість і точне попадання в стиль – так можна описати цей популярний вид дизайну. Такий інтер’єр можна зустріти в квартирах тонких естетів, для яких важлива справжня природа лофт, нехтує багатими прикрасами.

Відкритий простір, чітка геометрія ліній і витонченість простої обробки, а також яскраве і різнорівневе освітлення являють оку сюрреалістичний інтер’єр, що нагадує картинки з творів письменників-фантастів ХХ століття.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Оздоблення в дусі мінімалізму-це застосування натуральних матеріалів: деревини, каменю, лляних і бавовняних оббивок. Першорядним є дотримання принципу єдиного простору з високими стелями. В інтер’єрі за допомогою застосування різних видів обробки формуються житлові зони, а меблі і яскраві кольорові акценти доповнюють загальну картину.

 • Лофт в стилі ар-деко.

В даному випадку можна сказати, що стиль повернувся до свого першоджерела. Спочатку художники освоювали простори колишніх фабрик і переобладнали їх під організацію салонів і виставок, а також майстерень і місць зустрічей представників богеми. Модне в ті роки напрямок ар-деко залишило свій незабутній слід в стилі лофт.

Експресивні представники цього стилю боролися із застарілими поглядами на мистецтво, що, безсумнівно, відбилося в оформленні приміщень. Ар-деко як різновид лофт-це інтер’єр, в якому з’єднуються художній безлад, широка палітра кольорів і унікальні аксесуари. Приходячи в такий будинок, ви побачите справжні витвори мистецтва: картини, скульптурні композиції, Сучасні інсталяції.

Зони виділені із застосуванням складних геометричних образів і асиметрії. Деяка хаотичність в оформленні в кінцевому підсумку виглядає гармонійно і оригінально.

В якості оздоблювальних матеріалів можна попрацювати з пробкою і бамбуком, а також використовувати інші екзотичні варіанти.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Гламурний стиль в інтер’єрі лофт.

Сучасний лофт в інтер’єрі квартири з гламурним відтінком можна розглянути на фото, для цього виду дизайну використовуються варіанти і способи комбінування матеріалів і меблів з глянцевою поверхнею, блискучими аксесуарами, а крім того, на сцену виходять пишні предмети і навіть кітч.

Традиційно можна зустріти предмети з пластика, скла, глянцевого ЛДСП і шкіри.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Лофт в стилі хай-тек.

Хай-тек безпосередньо пов’язаний з використанням в інтер’єрі високотехнологічних пристроїв і тому завжди присутній в наших будинках. Для елементів цього напрямку характерна функціональність і естетичність, і вони прекрасно вписуються в лофт.

В даному дизайні використовують блискучі металеві фактури і різноманітні технічні новинки, традиційні для хай-тека, такі, як побутові прилади останнього покоління, голосові та дистанційні системи управління і захисту, пристрої контролю і відеоспостереження.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Читайте також: світлий лофт в інтер’єрі: Як оформити квартиру в цьому стилі

Оздоблення інтер’єру в стилі лофт

Обробку приміщення в стилі лофт не назвеш складною.

 • Згідно з традицією, підлога повинна бути бетонною. У якихось випадках це доречно, але в житлових зонах комфортніше застосовувати систему наливних підлог, а поверх настелити дошки, використовувати керамічну плитку, штучний або натуральний камінь.

  Відступом від стилю буде укладання паркету і ламінату. Але все ж варто віддати перевагу наливним підлогам, так як вони нагадують Бетонні та кам’яні покриття промислових цехів. Установка «теплих підлог» вирішить проблему локального опалення, адже великі простори важко прогріти тільки настінними радіаторами. Початкові фінансові витрати в подальшому приносять комфорт і економію.

 • Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Оздоблення стін в стилі лофт дуже проста – цегляні або бетонні стіни залишають в первозданному вигляді. Допускається побілка, фарбування або покриття лаком поверхонь. Шпалери і пластикові панелі неприпустимі. Для різноманітності частина стін можна обшити листами фанери, металу або дерев’яними щитами. Для виготовлення різних деталей і елементів оформлення дизайнери використовують дошки від пакувальних ящиків, що мають маркування. Така обробка стін в будь-якому місці будинку виглядає ефектно і стильно.
 • Оздоблення стель теж мінімальна-це побілка або забарвлення. Натяжним стелям і ліпнині тут немає місця. Навпаки-можете сміливо залишити відкритим трубопровід, повітропровід, електропроводи, тільки упакуйте їх в захисні короба.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Читайте також: меблі з натурального дерева: як правильно вибрати

Меблі в стилі лофт

Де створюють лофт-інтер’єр, там прийнято обходитися мінімумом меблів, яка може бути ультрасучасної або з розряду антикваріату в залежності від того, богемне це буде простір, гламурне або промислове. Послідовники андерграунду гармонійно з’єднують на одній площі меблі з різних епох.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Обстановка в такому інтер’єрі характеризується функціональністю і лаконічністю. Багато предметів мають коліщатка, за допомогою таких стелажів, столиків і крісел ви легко можете змінювати простір, пересуваючи їх за своїм бажанням. А можна все зрушити і звільнити велику площу для проведення якогось заходу. Матеріалами для меблів служать деревина, шкіра, пластик, сталь і алюміній з хромовими вкладками.

На великих площах буде помилкою розташовувати техніку і меблі прямо біля стіни. Така обстановка здасться порожньою і необжитою. За допомогою високого шафи не можна зонувати приміщення, при цьому загубиться відчуття єдиного простору. Його з успіхом замінять вішалки і невисокі Комоди на коліщатках, а основну частину одягу краще помістити в підсобні приміщення або заховати в ніші або висувному шафі під сходовим прольотом.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

У спальні буде приємно відпочивати на низькій світлій ліжка, наприклад, добре підійде ліжко-платформа з м’яким тканинним корпусом і узголів’ям. Брутальність промислового дизайну відобразить модель з металевими деталями або з грубо обробленого дерева.

Гарнітур на кухню виготовляють, поєднуючи кілька фактур і матеріалів. Скляний фартух, полки з грубої деревини і глянцеві фасади, як не дивно, створюють відчуття гармонії. Щоб робочий простір кухні відокремити від їдальні, між ними встановлюють барну стійку, «острів» або диван.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Читайте також: модні тенденції меблів: матеріали, кольори, стилі

Кольори сучасного лофт в інтер’єрі

У палітрі стилю лофт присутні різні кольори, хоча переважно загальна картина складається з відтінків оздоблювальних матеріалів. І в основному це кольори дерева, металу, цегли та бетону, тобто сірі, коричневі та інші нейтральні. Але для пожвавлення інтер’єру потрібні вкраплення яскравих деталей.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Отже, основними в лофт прийнято вважати:

 • відтінки сірого і чорного;
 • білі тони;
 • коричневий.

Ці кольори можуть належати деревним породам, металу і натуральним камінню. Монохромність можна розбавити різними відтінками цегляної кладки: теракотовим, темно-червоним, чорно-помаранчевим, сіруватим. Використання імітації зістареної цегляної стіни нагадує про виробниче минуле даного приміщення.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

У великому просторі буде нудно без яскравих і помітних акцентів. Вибирайте червоний, синій, помаранчевий і жовтий кольори для аксесуарів або окремих предметів. Яскравий диван в гостьовій зоні, гра вогню в каміні, килими, великий світильник, а можете взагалі намалювати графіті на ділянці стіни.

Читайте також: меблі з масиву сосни: її види, особливості виготовлення, поради щодо вибору

Сучасний лофт в інтер’єрі квартири

Апартаменти, влаштовані в колишніх цехах, не вимагають великих витрат, так як в цих просторах не потрібні капітальні перепланування. А ось у творців сучасного дизайну лофт в однокімнатній квартирі, наприклад, завдання складніше. Щоб відповідати основним вимогам стилю, потрібно зносити цілком або частково конструкції, які не є несучими.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

В першу чергу вирішують об’єднати кухню і вітальню, істотно розширюючи дверні прорізи. Вікна збільшують максимально, щоб вони пропускали якомога більше світла. Ви відразу відчуєте, що приміщення розширилося.

Вибір облицювальних матеріалів повинен відповідати стилю. У зоні вітальні підлогу можна покрити паркетом, а для кухні підійде велика плитка. Стіни можна частково залишати без обробки, а іншу частину пофарбувати білим кольором або застосувати обробку плиткою, що імітує кладку. Комунікації в даному випадку ми не ховаємо, а майстерно декоруємо, щоб ні у кого не залишилося сумнівів, що тут справжній лофт.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Сучасний лофт в інтер’єрі вітальні.

Ваша вітальня буде виглядати відповідно до стилю, якщо в ній вікно великого розміру, підлога з дерев’яних дощок, грубо оброблені стіни і важкий диван, оббитий шкірою або щільним текстилем. Поруч з диваном можна розмістити яскраві пуфики або крісла і журнальний столик. У приміщенні не повинно бути зайвих меблів, залишайте вільний простір. Відкриті полиці стелажів і ніші будуть служити для розміщення книг і сувенірів.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Сучасний лофт в інтер’єрі кухні.

Зазвичай кухня в даному інтер’єрі розташовується на невеликому просторі. Це може бути навіть один кут вітальні. Меблевий гарнітур-гранично функціональний, для підтримки стилю використовують скло і хромовану фурнітуру.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Установка сучасного холодильника, посудомийної машини, духовки і кавомашини – обов’язковий етап в оформленні кухні. Колір техніки повинен гармоніювати з кольором фасадів гарнітура.

Мінімалізм-оптимальне рішення для меблювання їдальні. Непогано, якщо ви придбаєте старовинний буфет або набір різьблених дерев’яних стільців.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Інтер’єр спальні в стилі лофт.

А ось спальню все-таки хочеться обладнати в самому затишному місці. Краще відокремити її стінкою або поставити непрозорі перегородки. Ідеальний варіант-верхній ярус високого промислового простору.

У цій зоні для створення затишку пофарбуйте стіни в спокійний світлий тон. А один з ділянок нехай виглядає як необроблена бетонна або цегляна стіна. Присутність каміна теж не буде зайвим. Установка панорамних вікон або глянцевого шафи-купе з дзеркалами візуально збільшить простір невеликої спальні.

Строгий лофт в спальні можна розбавити яскравим текстилем і рослинами в горщиках. Але ці деталі повинні тільки підкреслювати загальний настрій. Ванну кімнату, яка знаходиться біля спальні, можна відокремити непрозорим склом або просто позначити зону покриттям підлоги.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

 • Сучасний лофт в інтер’єрі дитячої.

У дитячій кімнаті завжди панує особлива атмосфера, в цьому просторі можна обіграти будь-які ідеї. Головною вимогою батьків до обладнання дитячої є комфорт і безпека. Лофт-досить жорсткий стиль, тому для цього приміщення можна зробити деякі винятки і додати більше яскравих фарб в оформлення.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Простір і тут залишається єдиним, а спальну і робочу зону відокремити може ширма або відкритий стелаж. Якщо дозволяє висота приміщення, спальню дитини можна відправити наверх. Для обробки варто вибирати нейтральні кольори, а в якості акценту прекрасно підійде оригінальний килим, крісло-мішок або незвичайний арт-об’єкт.

 • Передпокій в стилі лофт.

Заходячи в передпокій вашої квартири, гості повинні відразу відчути атмосферу лофт. Світла обробка і яскраве освітлення створять потрібне враження. Щоб в передпокої було вільніше переміщатися, встановіть шафи-купе або використовуйте для одягу наявну нішу.

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Читайте також: як зонувати кімнату: способи, правила, фото

Сучасний лофт в інтер’єрі: фото для вашого натхнення

Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать
Современный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создатьСовременный лофт в интерьере (30+ фото): как его правильно создать

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

 • Широкий асортимент продукції.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Комфорт кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top