Штукатурка Ротбанд та її характеристики – відгук будівельника

Штукатурка Ротбанд та її характеристики – відгук будівельника

Як досвідчений фахівець в області будівництва, я можу впевнено заявити, що якісна штукатурка – це основна запорука ідеального результату ремонту або обробки приміщення. Сучасний ринок будівельний матеріал наповнений штукатуркою від різноманітних виробників, але далеко не весь матеріал знаходиться у відповідності зі строгими вимогами професіоналів. Один з винятків – штукатурка Ротбанд, характеристики і професійні відгуки про яку однозначно дають зрозуміти, що перед нами – матеріал, що дозволяє вирішувати завдання самого сучасного ремонту.

Штукатурка Ротбанд и ее характеристики – отзыв строителя

Переваги і недоліки Ротбанда

Мені багато разів доводилося користуватися різними складами, але гіпсова штукатурка Ротбанд відрізняється набором наступних переваг:

  • Абсолютна екологічна безпека. В основі матеріалу знаходиться гіпс, тобто найдавніший природний матеріал, що широко використовується в будівельній галузі. Стіни, покриті шаром гіпсової штукатурки, дозволяють створити ідеальні умови мікроклімату всередині приміщення. Пористий матеріал не перешкоджає проникненню свіжого вуличного повітря, а також підтримує оптимальну вологість;
  • Швидке висихання. Обробку можна завершити всього за 3 дні;
  • Стійкість до впливу відкритого полум’я;
  • Високий рівень пластичності, завдяки якому майстрам значно простіше працювати зі штукатуркою, в найкоротші терміни, обробляючи поверхні величезної площі;
  • Можливість застосування додаткових матеріалів, що підвищують захист від вуличного шуму. Даний фактор представляє найбільший інтерес для мешканців панельних багатоповерхових будівель.

Штукатурка Ротбанд и ее характеристики – отзыв строителя

Звичайно, в процесі роботи мною були помічені і деякі недоліки, найбільш істотними з яких є наступні:

  • Мінімальна усадка, яка проявляється в процесі усунення отворів мінімальної площі, але значної глибини;
  • Складність в нанесенні одного шару штукатурки на інший, причина чого – погане зчеплення. Якщо є потреба нанесення наступних шарів, поверхню густо обробляється ґрунтовим складом.

Отже, у підсумку ми маємо якісний будівельний склад, недоліки якого менш істотні, ніж гідності. Можна сміливо говорити про те, що за допомогою даної гіпсової штукатурки можна з максимальною ефективністю вирішувати переважну більшість завдань, пов’язаних з ремонтом і оздобленням.

штукатурка

Back to Top