Що таке структурна фарба для стін — опис, характеристики і застосування

Що таке структурна фарба для стін — опис, характеристики і застосування

Что такое текстурная краска для стен — описание, характеристики и применениеРано чи пізно, всім нам доведеться зіткнутися з ремонтом. Деяким господарям більше по душі один раз на рік займатися «косметичний» ремонт, інші ж більш ґрунтовно підходять до справи і раз в три-чотири роки роблять капітальний ремонт. Як би те ні було, доведеться вибирати матеріали для оздоблення.

Як поступити в ситуації, коли звичні шпалери на стінах вже виглядають занадто банально? Відмінне рішення – пофарбувати стіни в улюблений колір. На жаль, стіна під фарбування зобов’язана відрізнятися ідеально рівною поверхнею, а вирівняти стіни – це завдання важке і дуже витратна. Виходом можуть стати сучасні текстурні фарби для стін, здатні візуально згладити будь-які поверхні, зробивши їх геометрично ідеальними.

Під текстурними фарбами розуміється група лакофарбових матеріалів, в складі яких присутні наповнювачі з частинками приблизно в 50 мікрон. Вони, по суті, є перехідною ланкою між сумішами для вирівнювання, штукатурними складами і звичайними декоративними фарбами. Структурна фарба без проблем переносить вплив екстремальних морозів, різкі температурні коливання, вплив ультрафіолету і високий рівень вологості.

Якщо проводити паралелі з звичайними фарбами, то останні значно менш міцні і не здатні, на відміну від текстурних складів, захищати стіну від підвищеного навантаження, не змінюючи первісних характеристик.

Что такое текстурная краска для стен — описание, характеристики и применение

Незалежно від того, за якою методикою ви наносите фарбувальний склад, поверхню стіни придбає шорстку фактуру, що пояснюється наявністю у фарбі частинок.

Такі фарби для стін можна з легкістю наносити як на нові, так і раніше оброблені поверхні, незалежно від того, з якого матеріалу вони виготовлені. Єдина значуща особливість підстави – це його максимально міцне зчеплення зі стіною. Інакше кажучи, стара штукатурка або деревний лак повинні міцно триматися на підставі.

Что такое текстурная краска для стен — описание, характеристики и применениеНанесення фарб може вестися шаром до одного сантиметра в товщину, тоді як для стандартних фарб становить менше половини міліметра. Такий підхід дає можливість не рівняти заздалегідь основу, а також не видаляти раніше нанесене покриття. Не лякайтеся настільки значної товщини можливого фінішного шару: фарба має здатність пропускати повітря, а тому абсолютно не заважає його природної циркуляції.

Вибирати інструмент для нанесення слід виходити з того, яка поверхня вам необхідна. Валик з особливою фактурою, шпатель або краскопульт— все це годиться для роботи. Єдиний вагомий мінус текстурних фарб полягає в тому, що вони сприяють візуальному зменшення габаритів кімнати. Тим не менш, не варто вважати даний нюанс істотним при таких перевагах:

  • Візуальне вирівнювання поверхні без будь-яких додаткових зусиль;
  • Невисока ціна, обумовлена досить дешевим виробничим сировиною;
  • Колірне розмаїтість;
  • Відмінна альтернатива типовим шпалер.

фарба стіни

Back to Top