Що таке гнучкий камінь, де його виробляють, властивості і характеристики

Що таке гнучкий камінь, де його виробляють, властивості і характеристики

Что такое гибкий камень, где его производят, свойства и характеристикиОстаннім часом на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів з’являється все більше різних новинок. Ось і гнучкий камінь з’явився порівняно недавно, і не всі уявляють, що це таке. Враховуючи його незвичайні властивості, варто зупинитися на тому, де проводиться гнучкий камінь, який надходить у продаж у вигляді плит або шпалер.

Вперше гнучкий камінь з’явився в Німеччині, і вже звідти почав «завойовувати» весь світ. За зовнішнім виглядом це кам’яна плитка, більше схожа на товстий лист (до 3 мм). Роблять це виріб там же, де видобувають природний камінь. «Підкладкою» є мінеральне волокно (полімер на основі текстилю), яке володіє певною еластичністю. На ньому закріплюється «зріз» натурального каменю — причому вибирається не будь.

Використовуються тільки осадові породи пісковику (кварцового). На таких каменях робиться тонкий зріз (не товщі 3 мм), який і кріпиться на волокно. Слід розуміти, що завдяки своїй пористій структурі шар пісковика, на відміну від іншого каменю, також еластичний.

«Шпалерний» варіант роблять дещо по-іншому. Зріз шліфується до абсолютної гладкості. На нього спеціальним способом наклеюється текстильна основа. Через деякий час вона знімається і добре просушується під променями сонця. На полотні закріплюються в певному малюнку піщинки зрізу.

Враховуючи технологію виготовлення, зрозуміло, що малюнок ніколи не повторюється. Отже, яке б виріб не було куплено, воно – справжній ексклюзив. А якщо враховувати, що йому притаманні і якості звичайного каменю, то інтерес до цього матеріалу цілком закономірний — він чудово підходить для обробки житлових і комерційних приміщень.

Что такое гибкий камень, где его производят, свойства и характеристики

Зміст

  1. Властивості гнучкого каменю
  2. Міцність і довговічність
  3. Стійкість до температурних коливань
  4. Екологічність
  5. Пластичність і невелику вагу вироби

Властивості гнучкого каменю

Міцність і довговічність

Гарантія виробників цього виробу досягає 35 років. Тому часто використовується для оформлення стін будівель, як зовнішнього, так і внутрішнього.

Стійкість до температурних коливань

Піщаник здатний витримувати температуру до + 650 градусів. Це його якість використовується для обробки печей, камінів. Не руйнується він і при морози, що сягають — 40 градусів. Гнучкий камінь може використовуватися практично в будь-якій кліматичній зоні без всяких обмежень.

Також він схильний до горіння, а значить може бути одночасно і протипожежним елементом конструкції. Гнучкий камінь має хорошу паропроникність, тому він незамінний при обробці приміщень з підвищеною вологістю (наприклад, басейни, сауни).

Что такое гибкий камень, где его производят, свойства и характеристики

Екологічність

Виробництво гнучкого каменю не передбачає застосування так часто використовуються промисловістю різних добавок. Відсутні такі супутні фактори, як радіоактивність, токсичність, якісь запахи.

Пластичність і невелику вагу вироби

Завдяки цим властивостям можливе оформлення поверхонь будь-якої конфігурації. Гнучкий камінь приймає ту форму, яку має оклеиваемый «предмет». Часто виникають проблеми при обробці таких архітектурних елементів, таких як арки, колони, ніші. Для даного матеріалу обмежень немає. Їм так само добре оформляється, наприклад, меблі, світильники. По суті, це універсальний виріб. Його можна без шкоди для матеріалу гнути під кутом 90 градусів. Завдяки своїй легкості, гнучкий камінь не буде великим навантаженням на отделываемые поверхні. Вага 1 м2 не перевищує 5 кг.

камінь оздоблення

Back to Top