Критерії вибору мармурових раковин Miraggio: основні правила

Ванна кімната ніколи не буде виглядати красиво і витончено, якщо в ній встановлена, так звана, неправильна сантехніка. Не потрібно відразу ж «кидатися» на першу вподобану модель і вибирати виріб, яке підійшло за ціною і за формою.

Вибір потрібно робити обдумано, об’єктивно оцінюючи наявні обставини. Найоптимальніший варіант — купувати кам’яну сантехніку, виготовлену з литого мармуру від компанії Miraggio
https://miraggio.ua/ . Тоді про витрачені гроші, про зроблений вибір ніколи не доведеться шкодувати.

1. Дизайнерське поєднання

Для оригінального оформлення ванної кімнати знадобиться унікальна раковина. Вона не повинна бути звичайною овальної форми або напівкруглої. Тим більше вона не повинна бути металевою або емальованому. Для розкішного приміщень, яка зобов’язана блищати красою і дивувати витонченим дизайном підійде модель з литого мармуру, створена за унікальною технологією компанією Miraggio.

Підбираючи моделі, звертайтеся в інтернет-магазин виробника сантехніки Miraggio. І обов’язково звертайте увагу на дизайнерську сполучуваність ванної кімнати і кам’яної сантехніки. Якщо санвузол суміщений, важливо щоб унітаз, раковина, чаша ванній були виконані в єдиній кольоровій гамі і єдиною формою. Коли санвузол роздільний, значить чаша ванній і раковина повинні бути:

  • однаково білосніжними;
  • з витонченими контурами, який підкреслює загальний інтер’єр;
  • єдиною стильовою спрямованістю.

2. Правильні габарити

Ніколи не купуйте для просторої ванної кімнати компактну раковину від Miraggio. Відповідно, для маленького приміщення не потрібно купувати великий за розміром умивальник. Неправильно підібраний розмір вироби порушить гармонію. Модель виявиться недоречною в інтер’єрі і, врешті-решт, сантехнікою буде просто незручно користуватися.

3. Додаткове отвір — це обов’язково

Підбираючи сантехніку Miraggio обов’язково дивіться, щоб в раковині, умивальнику, мийці або чаші ванній було, так зване, отвір від переливу. Це додаткове пристосування, яке захищає від потопу. Якщо ваша раковина або чаша ванній переповнена водою, отвір для переливу дозволить злити зайву воду, захистити ваших сусідів від потопу. Вироби з отвором дуже практичні і убезпечать вас від випадкових повеней.

Сантехніка від сучасної компанії Miraggio з більш ніж десятирічною історією дарує покупцям широкий вибір кращих кам’яних моделей. Вироби унікальні, вражають розкішшю і точністю кожної деталі, дивують насиченістю кольору, безпекою і екологічністю матеріалів виготовлення.

Back to Top