Рейтинг вхідних металевих дверей — всі виробники від преміум-класу економ

Рейтинг вхідних металевих дверей — всі виробники від преміум-класу економ

Плануючи велике придбання, сучасна людина вже звик вдумливо вивчати і порівнювати характеристики товарів, відгуки і рекомендації, адже на ринку величезна кількість пропозицій від різних виробників зі схожими параметрами і якістю. Особливо важливо зробити правильний вибір, коли мова йде про безпеку близьких людей і майна. При виборі та купівлі надійної металевої двері варто прийняти до уваги такі параметри, як матеріал, з якого вона виготовлена, кількість і якість замків, фурнітура, репутація виробника та надаються їм гарантії.

Для полегшення вибору існує чимало рейтингів, що ґрунтуються на певних параметрів або їх сукупності. В цілому, порівнюючи пропозиції від різних виробників, можна сформувати наступні закономірності.

Рейтинг входных металлических дверей — все производители от премиум-класса до эконом

Зміст

  1. Преміум-клас: західні бренди і ексклюзивні російські виробники
  2. Золота середина – вітчизняні двері заводського виробництва
  3. Спроба заощадити – цехи і кустарне виробництво
  4. Дешеві китайські двері

Преміум-клас: західні бренди і ексклюзивні російські виробники

Якісні металеві двері провідних європейських, зокрема німецьких та італійських виробників недешеві, але і претензій до якості виконання немає. Товста сталь і високий клас стійкості до злому, бездоганна фурнітура і красивий зовнішній вигляд не залишать байдужими навіть найвибагливіших покупців. На жаль, ціни на них починаються від 30 тисяч і кілька завищені порівняно з країнами, де вони виробляються, а високий вага ускладнює перевезення при придбанні такої двері за кордоном.

Російські двері преміум-класу, наприклад, таких виробників, як Сенатор і Про-Тек, нітрохи не поступаються за якістю, і навіть більш пристосовані до російських реалій завдяки антивандальним покриттям, обліку тенденцій у вітчизняному дизайні, надійним замкам та можливості оперативного гарантійного та сервісного обслуговування на місці.

Золота середина – вітчизняні двері заводського виробництва

У ціновому сегменті від 12 до 25 тисяч знаходиться більшість пропозицій від вітчизняних заводів. Серед виробників можна виділити такі компанії як Ле-Гран, Торекс, Кондор, Гардіан, Страж, які заявляють про те, що їх двері виготовлені за Гостом на заводському обладнанні з цільних листів сталі товщиною від 2 мм і більше. Багато з них використовують європейські технології і проекти, а зламостійкість і теплоізоляція відповідають російським реаліям. Стандартом де-факто є міцна запірна система і комбінація з двох замків.

Як правило, у цих компаній широка мережа магазинів або дистриб’юторів, що дозволяє в зручному місці своїми руками помацати двері та оцінити їх якість. Безкоштовний виклик замірника, стандартні роботи по установці безкоштовні, а строки виконання замовлення рідко перевищують 3 дні. Крім того, можливе виготовлення дверей під індивідуальні розміри замовника. Висока конкуренція в цьому сегменті призводить до поступового підвищення якості обслуговування, більш високим знижок та інших переваг для покупців.

Рейтинг входных металлических дверей — все производители от премиум-класса до эконом

Спроба заощадити – цехи і кустарне виробництво

Якщо двері буде встановлена на дачі, або бюджет дуже обмежений, то можна звернутися в невеликі цеху по виробництву металовиробів. Деякі умільці виготовляють прості, але досить міцні двері, ціна на які коливається від 7-8 до 15 тисяч. Однак належна запірна система найчастіше відсутня, а замки доведеться підбирати самостійно. Ризик пов’язаний з нестабільною якістю і гарантією, яка надається іноді тільки на словах.

Дешеві китайські двері

Крім ціни (до 3 тис. руб.) у цих дверей немає переваг, так як більшість з них виконані, по суті, з щільної фольги, а покриття облізе після декількох місяців експлуатації. Ніякої гарантії і захисту від злому. Встановлювати такі двері можна лише, наприклад, на час спорудження будинку, коли високий ризик пошкодити обшивку більш дорогого примірника, або в абсолютно порожнє приміщення нежитлове, де не зберігаються жодні цінності.

Зваживши всі плюси і мінуси, можна зробити висновок, що якщо немає необхідності підкреслити особливий статус власників житла, варто віддати перевагу якісні двері російського виробництва середнього цінового сегмента. Приймаючи рішення про вибір того чи іншого виробника, варто уважно ознайомитися зі зразками його металевих дверей, умовами договору і відгуками про якість продукту і установки, особливо негативними.

двері

Back to Top