Пропав значок гучності на панелі завдань Windows 7)

Пропав значок гучності на панелі завдань Windows 7)

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Неприємності зі звуком на комп’ютері відбуваються не те, що б часто, однак з ними стикався чи не кожен користувач хоча б раз за своє життя. Наприклад, у мене кілька разів пропадав звук на комп’ютері — просто пропадав і все. На щастя, проблема «лікувалася» установкою драйверів. Трапляються й інші ситуації, пов’язані зі звуком. Наприклад, може пропасти значок гучності, який знаходиться в треї (на нижній панелі). Все б нічого, оскільки звук нікуди не зникає, та ось тільки відрегулювати його, не використовуючи при цьому панель управління, не вийде.

З чим пов’язана така ситуація, сказати важко. Можливо, це якийсь глюк в операційній системі, а можливо, витівки шкідливого файлу або шкідливої програми. Як би там не було, повернути значок на панель досить просто, в чому ви зараз і переконайтеся.

Як відновити значок гучності?

Найперший і найпростіший спосіб, враховуючи, що мова йде про банальне глюке, це перезавантаження комп’ютера. Впевнений, що в абсолютній більшості випадків цей спосіб вам допоможе впоратися з проблемою. Загалом, просто перезавантажуємо комп’ютер або ноутбук і дивимося на результат.

Що б не перезавантажувати комп’ютер, можна перезавантажити лише один провідник. Для цього запустіть диспетчер завдань Windows 7 натисніть сполучення клавіш CTRL+SHIFT+ESC) та у вкладці «Процеси» самостійно завершіть процес explorer.exe.

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Якщо провідник автоматично не завантажився протягом хвилини, в диспетчері завдань натисніть «Файл» — «Нове завдання (Виконати…)», напишіть слово explorer і натисніть ОК, тим самим запустивши провідник.

У тому випадку, якщо попередній варіант вам не допоміг, не турбуйтеся, є інше рішення питання. Першим ділом вам необхідно навести курсор миші на нижню панель (трей) та натиснути на праву кнопку, після чого з’явиться меню. В ньому виберіть пункт «Властивості».

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Відкриється вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск», де прямо на головній вкладці натисніть на кнопку «Налаштувати».

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Таким чином відкриється налаштування значків області сповіщень. Трохи нижче ви побачите виділений синім кольором посилання «Увімкнути або вимкнути системні значки» — клацніть по ній.

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Нарешті, ви побачите системні значки і зможете самостійно включати або вимикати їх. Зверніть свою увагу на значок «Гучність». Напевно він вимкнений і вам необхідно вручну ввімкнути. Після цього не забудьте натиснути кнопку ОК, що зберегти зміни.

Пропал значок громкости на панели задач (Windows 7)

Після даної процедури значок звуку повернеться в трей. Якщо вже і попередній варіант вам не допоміг, спробуйте скористатися програмою Fix It від Microsoft, яка дозволяє вирішувати проблеми, пов’язані чи не з будь-якими пошкодженнями, які відбуваються в системі. Брехати не буду, програмою я не користувався, а тому і радити її не стану. Але якщо вірити відгукам, то вона якщо й допомагає, то далеко не завжди. До того ж вказаних способів має вистачити з лишком для вирішення проблеми.

Back to Top