Готові проекти будинків: котедж для сім’ї з 4-х осіб

Готові проекти будинків: котедж для сім’ї з 4-х осіб

Перед тим як побудувати будинок на заміській ділянці, необхідно вибрати готові проекти будинків, або скласти персоналізований проект під конкретно взяту родину і її потреби.

Однак, перший варіант набагато дешевше і зручніше. Індивідуальна розробка коштує в кілька разів дорожче. Архітектор становить персоналізований проекти з урахуванням побажань замовника. Додатково в індивідуальному порядку ведуться розрахунки навантажень стін будинку на фундамент. Також індивідуально розраховується кількість і якість будматеріалів, які повинні бути використані для побудови. Також персоналізоване складається кошторис.

Все це в сукупності коштує дуже дорого. Типовий проект https://dniprobud.kiev.ua/catalog дешевше, так як він продається в незмінному варіанті всім бажаючим. У цей проект вже включені всі необхідні:

  • розрахунки,
  • документи,
  • кошторису,
  • проекти.

Площа майбутнього будинку

Уявлення про те, яким повинен бути заміський будинок для родини з двома дітьми, у кожного осередку суспільства свої. Згідно з проведеними опитуваннями, люди вважають, що ідеальна площа будинку — це 100-150 квадратних метрів. Так вважає більшість. Люди, які вважають, що площа будинку повинна бути 150-200 квадратних метрів або 50-100 квадратних метрів, знаходяться в меншості.

Який варіант вибрати?

Це повинна вирішувати кожна сім’я в індивідуальному порядку. Природно, вибір буде повністю залежати і від матеріального достатку майбутніх домовласників.

Якщо ж зупинитися на стандартному варіанті будинку для сім’ї, можна відзначити, що тут має бути обов’язково 3-4 спальні (одна батьківська, дві дитячі, одна гостьова). Обов’язково має бути присутня:

  • вітальня,
  • простора кухня,
  • ванна кімната,
  • передпокій,
  • туалет.

Варто виділити місце під гардеробну кімнату, яка повинна бути на першому поверсі будинку. У вбиральні буде зберігатися взуття, верхній одяг всіх членів сім’ї і їх гостей.

Розміри кімнат

Розглядаючи стандартні розміри кімнат, варто зрозуміти, що вітальня кімната завжди розташовується на першому поверсі. І це головна кімната будь-якого будинку. Вона може бути з’єднана з кухонним приміщенням. Вітальня, в якій без праці і з комфортом розмістяться чотири людини повинна бути не менше 16 квадратних метрів. Але найкраще щоб це була площа 20 квадратних метрів. Адже іноді будуть приходити гості, тому місця повинно бути, чим більше, тим краще.

Спальна кімната для дітей, як правило, це стандарт від 9 до 15 квадратних метрів. Батьківська спальня — 9-15 квадратних метрів. Коридор з вбудованою вбиральні не менше 10 квадратних метрів.

Згідно вище представленим параметрам, цілком можна підібрати типовий проект будинку, який влаштує замовника, буде зручний для всіх членів сім’ї і їх гостей.

Back to Top