Помилка rundll: при запуску не знайдено модуль

Помилка rundll: при запуску не знайдено модуль

Ошибка rundll: при запуске не найден указанный модуль

При завантаженні операційної системи може виникати помилка «Виникла помилка при запуску …dll. Не знайдено модуль». Помилку можна зустріти на операційній системі Windows 7, Windows 8 і 8.1 (про Windows 10 поки невідомо).

Ось як може виглядати помилка:

Ошибка rundll: при запуске не найден указанный модуль

Що цікаво, в деяких випадках вона не доставляє проблем користувачеві, але далеко не у всіх. Так, деякі користувачі скаржаться на те, що при спробі запустити будь-яку програму з’являється та ж сама помилка і додаток не запускається. Іноді проблема ускладнюється ще й тим, що номер помилки не показується, тому користувач не знає, що йому слід робити.

Як виправити помилку? Рішення

Є кілька видів вирішення виниклої труднощі.

Перший — це перевстановлення операційної системи. Зрозуміло, в цьому способі хорошого мало, так як переустановка Windows займає чимало часу, до того ж програми доведеться заново інсталювати.

Другий — оновлення системи. Деякі користувачі стверджують, що їм допомогло банальне оновлення Windows. Хоча як це може допомогти, якщо оновлення ніяк не пов’язані з появою помилки, мені, чесно кажучи, незрозуміло. Але спробувати все ж можна.

Нарешті, третій вид рішення, яким я і рекомендую скористатися. Він активно обговорювалося російськомовним співтовариством любителів Windows, однак прийшов, наскільки мені відомо, з-за кордону. Як би там не було, потрібно скористатися утилітою під назвою Autoruns від компанії Sysinternals (знайти її можна навіть на офіційному сайті компанії Microsoft). Тільки перед тим, як почати використовувати програму, створіть точку відновлення — на всякий випадок.

Отже, завантажуєте програму на комп’ютер у вигляді архіву, розпаковуєте його і заходите в папку. Тут бачите декілька файлів. Вибираєте файл Autoruns і натискаєте на нього два рази лівою кнопкою миші для запуску.

Ошибка rundll: при запуске не найден указанный модуль

Далі перед вами відкриється вікно з різними процесами. Виберіть вкладку Everything, знайдіть процеси, які виділені жовтим кольором, натисніть на них правою кнопкою миші і в меню виберіть пункт Delete.

Ошибка rundll: при запуске не найден указанный модуль

Так-так, вам необхідно видалити ці процеси. Після їх видалення потрібно перезавантажити комп’ютер і переглянути на ефект — повинно допомогти. Головне, не видалите інші процеси, які можуть вплинути на роботу операційної системи.

На цьому все. Якщо у вас інше рішення для зазначеної помилку, обов’язково поділіться нею з користувачами сайту.

Back to Top