Письмовий стіл в стилі лофт: секрети вірного вибору

Письмовий стіл в стилі лофт: секрети вірного вибору

2019-07-08
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Чим характерний стиль лофт?
 • Що собою являє письмовий стіл в стилі лофт?
 • У чому особливості письмового столу в стилі лофт?
 • З яких матеріалів роблять Письмові столи в стилі лофт?
 • Де розмістити письмовий стіл в стилі лофт?
 • Які бувають види офісних письмових столів в стилі лофт?
 • Як вибрати письмовий стіл в стилі лофт?
 • Які аксесуари будуть доречні для письмового столу в стилі лофт?

Складно не помітити, що стиль лофт став все частіше і частіше зустрічатися в сучасних інтер’єрах. Одним з його характерних ознак є наявність великої кількості специфічних деталей. Предмети меблів в стилі лофт також мають особливу фактуру. Для того щоб купити ту чи іншу меблі, яка ідеально впишеться в стильове оформлення кімнати або кабінету, необхідно враховувати всі особливості дизайну і матеріалу. У нашій статті ми поговоримо про те, яким повинен бути письмовий стіл в стилі лофт і на які нюанси варто звертати увагу при його виборі.

Характерні риси стилю лофт

Вважається, що стиль лофт з’явився в Америці в першій половині XX століття. У той час більшість заводів і фабрик були винесені за межі міст, і будівлі, де вони розміщувалися, виявилися порожніми. Зносити масштабні споруди було недоцільно, і через деякий час люди творчих професій почали використовувати фабричні приміщення в якості житлових. Відкриті стельові балки, невикрашенние стіни з цегли або бетону, Труби і дроти уздовж стін і стель – все це стало невід’ємною частиною повсякденних інтер’єрів.

Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

Сучасні меблі в стилі лофт найчастіше виробляється з натуральних матеріалів і має свої характерні ознаки, серед яких можна виділити:

 • практичність;
 • зручність;
 • функціональність;
 • компактність;
 • простоту оформлення і відсутність декоративних елементів.

Так, відмінними доповненнями інтер’єру в стилі лофт можуть стати: потертий шкіряний диван, крісла, пуфи, дерев’яні лави, стільці, столи і т.д. але нерідко центральним елементом інтер’єру є саме письмовий стіл в стилі лофт.

Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

Читайте також: Квартира-студія в стилі лофт: поради професійних дизайнерів

Що собою являє письмовий стіл в стилі лофт

У письмового столу в стилі лофт, як правило, не спостерігається великої кількості відсіків, розташованих з боків. Найчастіше це стільниця прямокутної форми, яка закріплена на прямо розташованих ніжках. Нижня частина її може бути оснащена додатковим висувним відділенням. Над робочою площиною такого столу ви також не виявите додаткових полиць для письмових (комп’ютерних) приладдя та аксесуарів, оскільки це суперечить загальній стильової концепції.

Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

Іноді письмовий стіл в стилі лофт має опору у вигляді двох металевих ніжок з одного боку, а з іншого опорою служить дерев’яне полотно, яке є продовженням стільниці. Багато сучасні вироби оснащені ніжками, які дозволяють регулювати висоту столу. Такі предмети меблів дуже зручні, оскільки їх можна підлаштувати під різну висоту стільців і займатися робочими справами з максимальним комфортом.

Особливості письмового столу в стилі лофт

Тепер пропонуємо розглянути відмінні риси письмових столів в стилі лофт в порівнянні з аналогічними предметами меблів в інших інтер’єрах.

Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

 • Практичність — найбільш характерна риса напрямку лофт. Письмовий стіл в цьому стилі повинен бути надійним, міцним, розрахованим на тривалу експлуатацію і стійким до зовнішніх впливів. Зверніть увагу, що перерахованими якостями повинні володіти навіть декоративні Письмові столи, які не будуть використовуватися за своїм прямим призначенням.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

 • Зручність використання. Незалежно від особливостей дизайну, за письмовим столом має бути в першу чергу зручно сидіти і працювати. Незаперечною перевагою також є можливість переміщення цього предмета меблів в разі необхідності, оскільки одними з особливостей стилю лофт вважається періодичні перестановки і трансформації.
 • Функціональність. Стіл в стилі лофт може використовуватися не тільки для роботи, але виконувати різні додаткові функції (наприклад, бути елементом декору, замінювати обідній стіл і т.д.).
 • Для виробництва меблів в стилі лофт використовують переважно натуральні матеріали. Крім того, стільниці письмових столів часто мають нарочито недбале оформлення. Але предмет меблів від цього не виглядає менш презентабельним, а навпаки, стає ідеальним доповненням лофт-інтер’єру.
 • Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

 • Стримане оформлення. Письмовий стіл в стилі лофт не повинен бути декорований яскравими принтами і мати надмірну кількість аксесуарів. Концепція даного напрямку-простота і лаконічність, тому письмовий стіл, прикрашений помітними деталями, навряд чи підійде до даного інтер’єру.
 • Розміри письмового столу в стилі лофт можуть бути самими різними. Обов’язково обміркуйте, якими параметрами повинен володіти стіл, якщо з його допомогою ви збираєтеся зонувати облаштовується приміщення. Тільки не забувайте про те, що розміри письмового столу повинні підходити для роботи.
 • Різноманітність форм. Письмові столи в стилі лофт можуть бути виконані як у вигляді класичних геометричних фігур, так і в більш складних і незвичайних варіаціях.
 • Як ми вже згадували вище, письмовий стіл в стилі лофт найчастіше є одним з головних об’єктів інтер’єру. Його рідко розміщують біля стіни або ставлять в кут. Найчастіше він займає місце по центру кімнати або служить для розмежування зонального простору.
 • Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Рекомендовані статті з даної теми:

  • Крісла в стилі лофт: види, особливості, фото
  • Дитяча в стилі лофт: свіжі інтер’єрні рішення
  • Дивани в стилі лофт-особливості вибору

  Матеріали, з яких роблять Письмові столи в стилі лофт

  Велика частина меблів в стилі лофт виглядає грубо і брутально, тому для її створення використовують відповідні матеріали. У деяких моделях натуральна сировина (дерево або метал) комбінується з штучно створеним (хромом, пластиком і т.д.).

  Однак найпоширенішим матеріалом для виробництва письмових столів в стилі лофт є масив дерева. Натуральна деревина славиться своєю міцністю і зносостійкістю. Такі стільниці міцні, надійні і стійкі до багатьох видів механічних впливів. В якості сировини найчастіше використовують дуб, ясен, сосну або березу.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Не менш модним придбанням вважається письмовий металевий стіл зі слідами іржі. Бутіки меблів пропонують також варіанти письмових столів в стилі лофт, виготовлених з використанням битої цегли, необробленого бетону, штучно зістареного дерева, скла або пластику. Ще одна стильна модель-монолітний металевий стіл, основою якого часто є панель у вигляді шестерень і механізмів, а стільниця виконана з розжареного скла.

  У дизайні меблів не існує жорстких обмежень для виготовлення письмових столів в стилі лофт. Тут можуть використовуватися практично будь-які текстури. Наприклад, дерево може бути як відполірованим, так і необробленим, а металева поверхня стільниці може бути як блискучою, так і матовою.

  Письмовий стіл в стилі лофт іноді може бути прикрашений помірною кількістю деталей. Для цих цілей не забороняється використовувати тканину, наприклад, шкіру, замшу або будь-яку іншу.

  Ніжки і підстави письмових столів часто виконують з металу. Це підвищує зносостійкість виробу і дозволяє йому займати стабільне положення в просторі. Іноді столи прикрашають різьбленими металевими ніжками. Такі деталі додають оригінальності і згладжують недбалість, характерну для даного стилю.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Незвичайним підходом до оформлення стільниць в стилі лофт вважається використання слебов з дерева. Так називають конструкції, що імітують фактуру поздовжнього спила стовбура. На слебах чітко видно незвичайні колірні розводи і візерунки, властиві натуральним дерев’яним фактурам. Такий письмовий стіл може стати центральним об’єктом будь-якого інтер’єру.

  Читайте також: журнальний столик в стилі лофт: зручний і багатофункціональний

  Де розмістити письмовий стіл в стилі лофт

  1. В будинку або квартирі.

  Як ми вже згадували, письмовий стіл в стилі лофт найчастіше встановлюють по центру кімнати, виділяючи його в якості основного елемента інтер’єру. Доповнити обстановку приміщення в стилі лофт можна диваном з нарочито потертою драпіруванням або лаконічними стільцями.

  Простір в стилі лофт зазвичай не поділяють на кімнати. Як правило, це відкрите приміщення, облаштоване за принципом зонування. У ньому все повинно бути на виду: місце для приготування їжі, диван для гостей, зона нічного відпочинку. Єдиними місцями усамітнення є ванна і туалет.

  Для обробки стін приміщення в стилі лофт не використовують шпалери або пластикові панелі. Більшу їх частину в лофт-просторах займають панорамні вікна. Вони дозволяють проникати максимальній кількості денного світла, що ідеально підходить для людей, які займаються творчістю.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  У приватному будинку письмовий стіл в стилі лофт завжди можна розмістити в робочому кабінеті або бібліотеці. Переважно, щоб стільниця була виконана з натурального дерева, а нижня її частина оснащена висувними ящиками для зберігання письмового приладдя та документів. На цей предмет меблів можна прикрутити грубу металеву фурнітуру. Оскільки відмінною рисою даного стилю є лаконічність виконання, то чим простіше конструкція столу, тим краще. Металевого подстолья і дерев’яної дошки буде цілком достатньо. Такий виріб зможе прикрасити будь-який лофт-інтер’єр.

  2. В кабінеті керівника, офісі.

  Професіонали не дарма говорять про те, що для успішного розвитку бізнесу важлива кожна деталь. Щоб укласти черговий контракт з потенційним клієнтом, вам потрібно представити свою продукцію у вигідному світлі. Презентації вироблених товарів бажано проводити на просторих майданчиках, оснащених зручними меблями. Відмінним варіантом меблювання такого приміщення стане письмовий стіл в стилі лофт, до того ж він прекрасно підійде для проведення переговорів.

  Лофт-інтер’єр є яскравим вираженням смаку і амбіцій керівника, а гості вашої компанії точно оцінять незвичайну офісну обстановку.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Читайте також: світлий лофт в інтер’єрі: Як оформити квартиру в цьому стилі

  Види офісних письмових столів в стилі лофт

  На сучасному меблевим ринку представлений досить широкий асортимент письмових столів в стилі лофт, проте деякі моделі зустрічаються частіше за інших:

  • столи з круглою або Z-подібною стільницею (хоча це не зовсім типово для даного стилю);
  • класичні Письмові столи в стилі лофт;
  • Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  • столи-трансформери.

  У кожної моделі є як свої переваги, так і недоліки. Класичний письмовий стіл в більшості випадків оснащується тумбами і ящиками для зберігання документації. Стіл-трансформер може виконувати найрізноманітніші додаткові функції: бути журнальним столиком, барною стійкою, полками для офісних паперів і т.д. все залежить від конкретної моделі.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Як ми вже з’ясували, напрямок лофт відрізняється строгістю ліній, відсутністю вишуканих прикрас і лаконічністю дизайну. Класичні меблі в цьому стилі груба і навіть брутальна. Але іноді дизайнери дозволяють собі деякі відступи від перерахованих правил, і, треба сказати, роблять це досить успішно.

  Читайте також: оформлення вітальні в стилі лофт (30+ фото): Кращі способи і корисні поради

  Як вибрати письмовий стіл в стилі лофт

  Для того щоб купити письмовий стіл в стилі лофт, який ідеально підійде до обстановки у вашому житловому просторі, необхідно врахувати кілька важливих факторів:

  • Обов’язково орієнтуєтеся на вже наявну в кімнаті меблі. Вибирайте найбільш вдалі поєднання фактур, намагайтеся правильно розставити акценти. Так, якщо у вашій кімнаті є шкіряний диван, найбільш підходящим придбанням буде дерев’яний письмовий стіл в стилі лофт.
  • Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  • Не менш важливі колірні рішення. При виготовленні класичних меблів в стилі лофт не використовують яскравих кольорів, тому стільниці лофт-столів зазвичай пофарбовані в бежеві, сірі, коричневі або інші стримані відтінки. Вдалим варіантом вважається поєднання кольору столу і оточуючих аксесуарів. Наприклад, бежевий стіл в стилі лофт буде добре поєднуватися з картинами, виконаними в пастельних тонах.
  • Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  • При виборі письмового столу в стилі лофт слід обов’язково звертати увагу на той матеріал, з якого він виконаний. Так, на скляній поверхні будуть більш помітні сліди забруднень, дерев’яну ж набагато складніше очистити від клею і маслянистих плям, а шкіра найбільш схильна до механічних пошкоджень. При покупці письмового столу рекомендується відразу вибирати відповідний засіб по догляду.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Читайте також: Квартира-студія в стилі лофт: поради професійних дизайнерів

  Аксесуари для письмового столу в стилі лофт

  На письмовому столі в стилі лофт особливо гармонійно виглядатимуть аксесуари з натурального каменю, наприклад, з оніксу або мармуру. Це можуть бути настільний годинник, прес-пап’є та інші стильні офісні предмети. Для облаштування свого робочого місця намагайтеся вибирати функціональні меблі, а якщо приміщення не дуже велике, завжди можна придбати і встановити стіл-трансформер. Буде краще, якщо дизайн письмового столу з урахуванням своїх смакових уподобань і потреб вибере сам господар.

  Письменный стол в стиле лофт: секреты верного выбора

  Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

  • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

  Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

  Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

  • Меблі з натурального дерева.

  Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

  • Широкий асортимент продукції.

  У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

  Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

  • Комфорт кожен день.

  При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

  Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

  • Гідна якість за оптимальною ціною.

  Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

  Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

  З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

  • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

  Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

  • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

  Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

  Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top