Перекинувся екран на ноутбуці. Як виправити?

Перекинувся екран на ноутбуці. Як виправити?

Перевернулся экран на ноутбуке. Как исправить?

Уявіть собі таку ситуацію: ви приходите додому, включаєте свій ноутбук і… Бачите на екрані перевернуту догори ногами картинку! Що робити, як виправити таку ситуацію?

Судячи з усього, хтось вирішив пожартувати над вами і перевернув зображення догори ногами. Не варто переживати, оскільки розібратися з проблемою вкрай легко.

Якщо ви використовуєте Winodws 7, Windows 8 і вище, вам необхідно буде вдатися до такого методу. На робочому столі натисніть на праву кнопку миші, після чого з’явиться меню. В ньому виберіть пункт «Дозвіл екрану».

Перевернулся экран на ноутбуке. Как исправить?

Перед собою ви побачите невелике вікно з настройками. Поруч з пунктом «Орієнтація» вам буде запропоновано вибрати орієнтацію робочого столу. Потрібно вибрати Альбомну». Після цього натисніть кнопку ОК для збереження змін.

Перевернулся экран на ноутбуке. Как исправить?

Як варіант, ви можете використовувати встановлене додаток для відеокарти. Як правило, значок програми знаходиться в треї. Натисніть на нього правою кнопкою миші, виберіть свою відеокарту і в додатковому меню натисніть «Перевернути дисплей». Тут потрібно буде вибрати орієнтацію робочого столу.

Перевернулся экран на ноутбуке. Как исправить?

До речі, для Windows XP і старше використовувалися гарячі клавіші, а саме:

  • CTRL+ALT+стрілка вгору
  • CTRL+ALT+стрілка вниз
  • CTRL+ALT+стрілка вправо
  • CTRL+ALT+стрілка вліво

Проте, в сучасних версіях Windows ці клавіші не підтримуються. Мабуть, що б виключити випадковий поворот екрана (робочого столу).

Якщо з якихось причин у вас не працюють зазначені вище способи, ймовірно, проблема криється в драйвери для відеокарти. Вам рекомендується встановити останню версію драйверів і спробувати перевернути екран знову позначеними вище методами.

Back to Top