Не працюють верхні цифри на клавіатурі. Чому?

Не працюють верхні цифри на клавіатурі. Чому?

Не работают верхние цифры на клавиатуре. Почему?

Деякий час тому я розповідав, чому не працюють цифри на клавіатурі, які знаходяться в її правій частині. А сьогодні розповім про те, чому можуть не працювати основні (верхні) цифри.

Власне, ось вони, ці цифри:

Не работают верхние цифры на клавиатуре. Почему?

Можливі причини несправності

  • Насамперед огляньте кабель. Можливо, він має злам, який в свою чергу може позначитися на роботі окремої групи клавіш.
  • Якщо використовується клавіатура з USB-роз’ємом, спробуйте скористатися іншим USB-портом. У деяких випадках це допомагає.
  • Найпростіший спосіб вирішити багато проблем — це перезавантаження комп’ютера. Так, звучить смішно, але допомагає дуже часто.
  • Якщо не працюють якісь окремі цифри, це може бути викликане забрудненням. Можна спробувати перевернути клавіатуру і гарненько потрясти її, що б видалити сміття, яке потрапляє між клавішами. Якщо такий варіант не допомагає, переверніть клавіатуру, розкрутіть кілька болтів і акуратно зніміть задню кришку. Робити це потрібно дуже акуратно, оскільки великий ризик втратити клавіші. Таким чином ви зможете впоратися не тільки зі сміттям — у вас з’явиться можливість оглянути контактну плівку на предмет можливих пошкоджень. В деяких випадках її рекомендується протерти тампоном, змоченим в спирті.
  • Якщо у вас нестандартна клавіатура, яка вимагає установки додаткових драйверів, вам необхідно встановити на неї останню версію драйверів.
  • Ще один варіант — це включити клавіатуру в BIOS, хоча якщо вона була б там відключена, то не працювала зовсім. Тим не менш, зробіть ось що: перезавантажте пристрій і зайдіть в БІОС. Тут знайдіть розділ з клавіатурою (щось типу USB Keyboard Support) і увімкніть її, якщо вона раптом вимкнена, вибравши пункт Enabled. Після цього перезавантажте комп’ютер.
  • І, зрозуміло, не можна скидати з рахунків той факт, що клавіатура дійсно могла вийти з ладу. На жаль, в цьому випадку куди простіше купити новий пристрій, ніж лагодити поточне. Якщо, звичайно, мова йде про простий і недорогий клавіатурі.
Back to Top