Не працює Флеш плеєр в Опері. Що робити?

Не працює Флеш плеєр в Опері. Що робити?

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

В черговий раз сьогодні я буду розповідати про Adobe Flash Player. Нагадаю, що це мультимедійна платформа для створення веб-додатків або мультимедійних презентацій. Застосовується дуже широко, починаючи від створення рекламних банерів і закінчуючи відеороликами.

Якщо в браузері Opera з якихось причин не працює флеш плеєр, не переживайте, в 99% випадків це розв’язувана проблема. Поговоримо про це більш детально.

Включаємо Flash Player

Перше можливе рішення проблеми — це включення самого плеєра у налаштуваннях Опери. Теоретично, ймовірність того, що плагін відключений, існує, тому треба зробити наступне: запускаєте браузер Opera і в адресному рядку пишіть словосполучення opera:plugins, після чого натискаєте на клавішу Enter.

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Відкрилася сторінка, на якій ми бачимо список вже встановлених плагінів. Одним з цих плагінів і є Adobe Flash Player. Як бачите, в моєму випадку він відключений, тому його необхідно активувати, натиснувши на кнопку.

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Встановлюємо флеш-плеєр

Якщо ви не бачите серед плагінів Adobe Flash Player, це говорить лише про те, що він зовсім не встановлений на вашому комп’ютері, тому встановимо його самостійно. Для цього йдемо на офіційний сайт Adobe і завантажуємо плеєр на комп’ютер. Врахуйте, що з деяких пір при установці плагіна потрібно вибирати не тільки версію своєї операційної системи, але і браузер, для якого потрібно завантажити Flash Player.

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Після скачування просто встановлюєте плагін на комп’ютер і перевірте, чи працює флеш в Опері.

Якщо цей варіант не спрацьовує і у вас колись на комп’ютері вже був встановлений плагін, значить, вам необхідно видалити його і встановити ще раз заново. Тільки робити це краще не звичним способом, а за допомогою спеціальної утиліти, про яку я докладно розповідав у сусідній статті.

Видаляємо куки і кеш

Якщо плагін встановлений і він все одно не працює, тоді необхідно буде очистити куки і кеш. Зробити це простіше простого: натисніть сполучення клавіш CTRL+SHIFT+DELETE в браузері, після чого з’явиться невелике вікно.

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Вибираєте кеш і куки, як періоду — «З самого початку», після чого тиснете «Очистити історію відвідувань». Чекаєте, коли відбудеться очищення, потім пробуєте, працює плеєр.

УВАГА! При зазначених діях буде видалена інформація користувача з браузера, крім того, відбудеться деавторизация на тих сайтах, де авторизований користувач! Будьте уважні!

Відключаємо інші плагіни

Теоретично можливо, що проблема полягає в інших плагінах. Як їх знайти, ви вже знаєте. Якщо у вас встановлено велику кількість плагінів, необхідно відключити нещодавно додані з них і подивитися, як буде вести себе флеш плеєр. Якщо все в порядку і він заробив, значить, він конфліктує з одним з плагінів, який вам і належить виявити.

Відключаємо апаратне прискорення

Якщо Flash Player все ж працює, але уривками або, наприклад, є звук, а немає зображення, спробуйте вимкнути апаратне прискорення. Це можна зробити ось як.

Наприклад, запустіть флеш-ролик, натисніть на праву кнопку миші, що з’явилося меню. В ньому виберіть пункт «Параметри».

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Зніміть галочку поруч з «Включити апаратне прискорення».

Не работает Флеш плеер в Опере. Что делать?

Це повинно допомогти.

Якщо у вас є інше рішення проблеми, буду радий, якщо ви повідомите про нього в коментарях.

Back to Top