Не друкують цифри на клавіатурі праворуч

Не друкують цифри на клавіатурі праворуч

Не печатают цифры на клавиатуре справа

Якщо ви візьмете саму звичайну клавіатуру, яка використовується разом з комп’ютером, то можете побачити в її правій частині додаткові цифри, які дублюють цифри, що знаходяться в лівій частині клавіатури. Ці цифри необхідні, наприклад, для того, що б можна було набрати сердечко з допомогою клавіатури.

Деякі користувачі скаржаться, що цифри справа не працюють. Чому?

Проблема полягає в тому, що за включення даної групи клавіш відповідає спеціальна клавіша під назвою Num Lock. Коли ви натиснете на зазначену клавішу, то на клавіатурі з’явиться відповідний світловий сигнал. Якщо ви ще раз натиснете на Num Lock, то світловий сигнал згасне і, відповідно, перестануть реагувати цифри на натискання в правій частині екрана. На деяких клавіатурах світловий сигналізатор відсутня.

Не печатают цифры на клавиатуре справа

У деяких випадках клавіша може позначатися інакше, наприклад, nlk, так що будьте уважні. Іноді потрібно натиснути на поєднання клавішу Num Lock+SHIFT, якщо клавіша Num Lock виконує ще яку-небудь дію.

Як включити цифри на ноутбуці?

На абсолютній більшості ноутбуків цифр у правій частині екрана немає. Воно і зрозуміло — місця для них зовсім не залишається. Цифрова клавіатура праворуч буває тільки у великих ноутбуків, та й то не завжди. Тим не менш, на ноутбуках є своєрідний аналог цифрової клавіатури — цифри можна розгледіти на кнопках у правій частині основної клавіатури. Що б їх включити, необхідно затиснути клавішу Fn і одну з клавіш F1-F12 (в залежності від ноутбука, зазвичай використовується клавіша F11). Після цього можна буде використовувати додаткову цифрову клавіатуру, з допомогою якої у тому числі можна писати спеціальні символи.

Не печатают цифры на клавиатуре справа

Back to Top