Модульний стелю Армстронг — характеристики, опис і застосування

Модульний стелю Армстронг — характеристики, опис і застосування

Такі стелі, як Армстронг відносяться до класу підвісних. Вони можуть бути змонтовані практично в будь-якому приміщенні, так як випускаються в декількох виконаннях. Являють собою збірну конструкцію, що складається з мінерало-волокнистих плит-модулів. Частіше застосовуються для оформлення «громадських» будівель, проте за технічними характеристиками Armstrong може бути використаний як для оздоблення заміського будинку, так і міської квартири.

Основа вироби – мінеральне волокно. В якості добавок і сполучних компонентів використовуються різні речовини: глина, гіпс, крохмаль та інші. Залежно від їх співвідношення в готової продукції переважають ті або інші властивості. Наприклад, для використання «Армстронга» в приміщеннях, де рівень вологості значно перевищує норму, використовують плити, в структурі яких збільшений вміст латексу.

Модульный потолок Армстронг — характеристики, описание и применение

Переваги

 • простота і швидкість монтажу. Установка підвісного каркаса не займає багато часу;
 • не потребує шпаклювання, грунтування, фарбування;
 • приховує всі дефекти стельової плити, більш того — в просторі між нею і «Армстронгом» легко прокладати кабелі та проводи (світло, телефонія, інтернет тощо);
 • ремонт полягає лише в заміні окремих плит (за необхідності);
 • підвищення якості тепло — і звукоізоляції міжповерхового перекриття;
 • можливість використання освітлювальних приладів будь-якого типу, елементів систем пожежогасіння і сигналізації;
 • великий вибір дизайнерських рішень (гладка поверхня, рисунок, спеціалізовані моделі).

Основні характеристики стелі Armstrong

 1. Стандартні розміри плит – 120 х 60; 60 х 60 см. Товщина – у межах від 0,8 до 2,5 см Вага однієї – в межах 2,5 – 8 кг.
 2. По конфігурації торцевих сторін поділяються на 3 види: MicroLook, Board і Tegular. Тому для монтажу використовуються планки різної ширини. Якщо для плит Board, мають рівні краї, необхідна ширина елементів підвісної системи 2,4 см, то для MicroLook, краї яких виготовлені у вигляді вузької сходинки, застосовуються тільки планки 1,5 див. У плит Tegular краю мають вигляд широкої ступеня. Для їх монтажу необхідна та ж підвіска, що і для Board.
 3. Вологостійкість – від 70 % до 95 %.
 4. Світловідбиваюча здатність – до 90 %.
 5. Звукопоглинання – коефіцієнт 0,2 – 0,5.

Модульный потолок Армстронг — характеристики, описание и применение

Слід додати, що планки підвісної системи можуть бути різного кольору, а також оброблені під золото, хром, метал. Проте стандартне виконання – біле. Підвіска може бути в двох виконаннях – прихованому та видимому. Замки, що кріплять плити, також бувають двох моделей – латунними (з підвищеною міцністю) і цельноштампованными.

Застосування таких стель є універсальним. Ними можуть обладнуватися як виробничі приміщення, так і об’єкти охорони здоров’я, освіти, соціальної сфери. У рівній мірі вони підходять для лабораторій і офісних приміщень, магазинів і навчальних класів, спортивних залів і басейнів, саун. Особливості кожної марки враховують основні вимоги до конкретного приміщення. Наприклад, забезпечення хорошої акустики або стійкість до різких температурних коливань. Головне – зробити правильний вибір.

стеля

Back to Top