Кабінет в теплих тонах зробить робочий процес комфортним і продуктивним

Кабінет в теплих тонах зробить робочий процес комфортним і продуктивним

2019-07-10
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Що потрібно враховувати, вибираючи колірну палітру для кабінету
 • У чому плюси кабінету в теплих тонах
 • Який колір вибрати для кабінету в теплих тонах
 • В якому стилі можна оформити кабінет в теплих тонах
 • Які меблі поставити в кабінет в теплих тонах

Цифрові технології стрімко проникають в багато сфер нашого життя. Повсюдне поширення Інтернету дає прекрасну можливість багатьом фахівцям працювати віддалено. Людина будь-якої професії-програміст, бізнесмен, архітектор, письменник буде працювати більш ефективно в особистому робочому кабінеті. Кімната, облаштована відповідно до смаків і потреб свого господаря, зробить робочий процес комфортним і більш продуктивним. Про тонкощі, які потрібно враховувати, оформляючи кабінет в теплих тонах, ви дізнаєтеся з цієї статті.

Базові нюанси при виборі кольорової палітри для кабінету

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

Широко відомо, що колірні відтінки в інтер’єрі здатні впливати на настрій, комфорт і працездатність людини. Тому, вибираючи колірну гамму інтер’єру, не забувайте про такі фактори, як:

 • Розмір кімнати.
 • Насичені темні тони в обробці візуально зменшують обсяг приміщення, світлі відтінки, навпаки, збільшують простір, роблять його більш повітряним, особливо в поєднанні з блискучими глянцевими поверхнями.

 • Колірна палітра.
 • Безумовно, кольори в інтер’єрі Кабінету повинні сприяти створенню комфортної робочої атмосфери і не відволікати або діяти збудливо як на господаря кімнати, так і на візитерів. Цим критеріям найбільше відповідають теплі тони.

 • Рівень освітленості.
 • Чим нижче рівень освітленості, тим більш теплі і світлі тони потрібно вибирати для інтер’єру. Темні кольори в обробці і обстановці допустимі в кабінеті, де багато природного світла з вікон або штучного від ламп. Пам’ятайте: темний тон в інтер’єрі зменшує обсяг кімнати.

 • Гармонія кольору і стилю.
 • Стиль, який ви вибрали для робочої кімнати, задасть і колірне рішення. Так, інтер’єр в стилі авангард має на увазі яскраві і насичені тони: лимонний, смарагдовий, яскраво-червоний. Якщо вам до душі вінтажний стиль, пам’ятайте: його кольори-теплі пастельні відтінки.

 • Секрети дизайнерів.
 • Існує кілька відомих принципів дизайну інтер’єру робочої кімнати:

  — в одному приміщенні використовують два основних теплих тони і невеликі добавки третього кольору;

  – частки співвідносяться як 60:30:10, де 60 – головний теплий тон, 30-другий основний, 10-додатковий третій;

  — використовують в інтер’єрі один теплий колір, але з різними відтінками і насиченістю;

  — спокійні теплі тони в робочому кабінеті підвищують працездатність його господаря.

Читайте також: модульні меблі для кабінету: 5 причин звернути на неї увагу

Характерні риси кабінету в теплих тонах

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

До теплій колірній гамі відносяться червоний, Пісочний, Коричневий, жовтий і помаранчевий тони, вони створюють в кімнаті затишну зігріваючу атмосферу. Додати інтер’єру комфорту і різноманітності можна за допомогою металізованих шпалер.

Червоний теплий колір вигідно підкреслює солідність і величність кабінету, але за рахунок своєї яскравості буде тяжіти над іншими деталями інтер’єру. Це відмінне колірне рішення, якщо основне призначення робочої кімнати – переговори з діловими партнерами. У разі, якщо ваша робота має на увазі усамітнення і спокій, вибирайте більш спокійні натуральні теплі тони. Наприклад, невеликий дерев’яний столик відмінно буде виглядати в такій кімнаті.

Кабінет в приглушених теракотових тонах сприяє створенню теплої, затишної, довірчої обстановки.

Робочу кімнату людини творчої професії можна оформити в теплому помаранчевому кольорі, який налаштує на сміливі ідеї. Однак для приміщень суто ділових цей тон буде надто яскравим і грайливим.

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

Таким же недоречним і відволікаючим буде насичений жовтий в інтер’єрі. Більш спокійні пастельні відтінки цього кольору цілком підійдуть для кабінету, більш того, вони додадуть тепла і спокою в атмосферу і підвищать працездатність.

Класика в дизайні Кабінету-це все відтінки теплого коричневого кольору. Масивні меблі, велика кількість шаф з книгами, дерево, шкіра і камінь в обробці – ось класичні ознаки респектабельною робочої кімнати процвітаючої людини. Дизайн в іншому стилі, але в тих же теплих коричневих тонах буде настільки ж представницький, як і традиційний.

Фото кабінету в теплих тонах:

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

Рожевий колір теж відноситься до теплої гамі, але цей тон рідко застосовують в оформленні робочих кімнат, він більше підходить для дамського будуара або дитячої. У такому кабінеті важче сконцентруватися на роботі, хоча сміливі дизайнерські ідеї допоможуть оформити суворе офісне приміщення і в рожевому кольорі.

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Модні тенденції меблів: матеріали, кольори, стилі
 • Кабінет в бежевих тонах-універсальний дизайн для спокійної і продуктивної роботи
 • Меблі в бежевих тонах: вибираємо правильно

Вибір кольору для кабінету в теплих тонах

 • Жовтий.
 • Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

  У кабінеті в теплих яскраво-жовтих тонах ви будете почувати себе дуже бадьоро і відчуєте, як енергія бризкає через край. Так, жовтий колір стимулює нервову систему, але одночасно з цим і стомлює. Його більш спокійні і натуральні теплі відтінки краще виглядають в робочому інтер’єрі.

  З жовтим добре поєднуються сірі і коричневі тони, а також неяскрава зелень.

 • Оранжевий.
 • Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

  Помаранчевий колір дуже життєрадісний, він відмінно тонізує і пробуджує уяву. Представники творчих професій оцінять по достоїнству інтер’єр, в якому легко народжуються креативні ідеї і в якому головний тон – Помаранчевий. Відмінними компаньйонами до нього виступлять спокійні теплі відтінки натурального дерева, білий і сірий кольори.

  Також Помаранчевий буде виграшно виглядати в холодних і затемнених кімнатах з вікнами на північ. У кабінеті по південній стороні з великою кількістю сонячного освітлення цей тон швидко втомить своєю спекою.

 • Кабінет в коричневих тонах.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Кабінет, оформлений в коричневих тонах, завжди буде виглядати солідно. Несвітлі теплі відтінки натурального дерева в інтер’єрі робочої кімнати-це неустаревающая класика. Тони коричневого кольору в інтер’єрі діють заспокійливо і налаштовують на серйозний діловий лад.

  Сучасні тенденції в оформленні робочої кімнати в коричневих відтінках-це контраст світлих оздоблювальних матеріалів і темних меблів.

 • Персиковий.
 • Це один з найсимпатичніших теплих кольорів. Він дуже комфортний в інтер’єрі, не відволікає, не тисне, приємний для очей і створює відмінну робочу атмосферу. Сучасне рішення для кабінету в персикових тонах — це біла стеля, світло-коричневий підлогу, неяскраві персикові стіни і гардини або жалюзі того ж кольору, але більш насиченого відтінку.

  Персиковий добре поєднується з вишневим кольором і теплою пастельною палітрою.

 • Червоний і рожевий.
 • Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

  При оформленні домашнього кабінету рідко використовують теплі червоні і рожеві тони в якості головних кольорів в інтер’єрі. Червоний-надто Агресивний колір, здатний викликати почуття тривоги або дратівливості. Рожевий, навпаки, занадто розслабляє, налаштовуючи на романтичний мрійливий лад, що не сприяє створенню робочої атмосфери. Однак при вмілому підході ці кольори цілком можуть бути використані як компаньйони до основного теплого тону.

За рахунок правильного вибору колірної гами кабінету можна підвищити працездатність і більш повно розкрити творчий потенціалу господаря, налаштувати його на діловий лад або стимулювати народження креативних ідей. Гармонійне колірне рішення буде позитивно впливати на ділових візитерів і гостей і допоможе в професійній діяльності господареві Кабінету.

Читайте також: кабінет в темних тонах: підкресліть свою солідність і тонкий смак

В якому стилі оформити кабінет в теплих тонах

 • Англійська класичний.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Поняття» кабінет в класичному стилі » має на увазі робоче приміщення, оформлене в стилістиці старої Англії. Класичний англійський інтер’єр формувався кілька століть у двох напрямках: вікторіанському та географічному. Людина, непосвячений в тонкощі пристрою англійського маєтку, не зможе визначити, в чому їх різниця, для нас це все єдиний англійський стиль в інтер’єрі.

  Подібне оформлення кабінету доречно для великих приміщень. Багато високоякісного дерева в обробці, масивні меблі, гобеленові оббивки, виключно натуральні матеріали, строгість і помірність в теплих колірних тонах – ось основні риси англійського Кабінету.

  В обробці використовують багато натуральної деревини теплих тонів: кесонні дерев’яні стелі, дубовий паркет, дерев’яні панелі на стінах. Шпалери вибирають в стриманих теплих відтінках і з непомітним малюнком, переважно з широкими смугами.

  Для англійського інтер’єру підійде грунтовна солідна меблі з масиву натурального дерева: великий двотумбовий стіл, крісла і невеликий диван з оббивкою з натуральної шкіри зелених або коричневих тонів.

  Декор теж повинен бути солідним і грунтовним: кришталева люстра, настільна лампа з великим скляним абажуром, картини в масивних рамах, антикварні годинники, бронзові або чавунні статуетки. Текстиль повинен відповідати оздобленню кімнати: важкі гобеленові або жакардові гардини і декоративні подушки для м’яких меблів. Відмінно впишеться в такий інтер’єр камін з бронзовими аксесуарами.

  Кабінет в англійському стилі підійде для солідних людей з хорошим смаком і достатком. Такий інтер’єр ідеальний для серйозних ділових переговорів і прийняття відповідальних рішень.

 • Неокласичний.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Стиль класичного кабінету сформувався більше ста років тому, і за цей час деякі дизайнери видозмінили його, створивши такий напрямок, як неокласика.

  Це безпрограшний і не менш шикарний варіант для робочої кімнати. У неокласиці більше світлих теплих тонів і менше англійської великовагової похмурості. Натуральні відтінки і спокійні фактури матеріалів сприяють ефективній робочій атмосфері.

  Меблі в неокласиці солідна і буває як світлих, так і темних тонів. В якості декоративних доповнень використовують респектабельні картини, великі Годинники, солідні Канцелярські набори і бювари, багаторівневе освітлення і непомітні текстильні абажури.

  Неокласику вибирають солідні люди, які не хизуються добробутом і успіхами на терені бізнесу.

 • Мінімалізм.
 • У стилі мінімалізму оформляють, як правило, чоловічі інтер’єри, починаючи з 60-х років XX століття. Для кабінетів такого стилю характерна елегантна меблі простих геометричних форм без всяких надмірностей.

  В якості колірного рішення часто застосовується монохром або два теплих кольору в інтер’єрі. Добре вписуються в стилістику чорно-білі фотографії по стінах або монохромні Графічні картини. Вітається ідеальний порядок на столі, аксесуари та канцелярські товари прибирають в ящики або глухі Пенали.

 • Прованс.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Стиль прованс, що прийшов до нас з південної Франції, дуже популярний в останні десять років. Цей напрямок уособлює затишну і розмірене життя в Сонячній провінції, де гармонійно співіснують квітучі лавандові поля і морське узбережжя. Колірна палітра його обумовлена цим симбіозом: блакитний, лавандовий, молочно-білий, світлий теплий тон натуральної деревини.

  Дерев’яні поверхні, що вписуються в цей стиль, виконані з вибіленого дуба та інших порід дерев світлих теплих тонів. Оздоблення стін-нарочито груба штукатурка. Стільці і крісла в світлих полотняних чохлах. Письмовий стіл з безліччю шухлядок з білої зістареної деревини. Сучасна обчислювальна та офісна техніка контрастує з таким пасторальним інтер’єром, і краще передбачити таке її розміщення, щоб вона була прихована від очей, але при цьому не втратила своєї функціональності.

  Кабінет в стилі прованс виглядає дуже тепло і романтично і підходить, скоріше, творчим натурам.

 • Модерн.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Робоча кімната в стилі модерн — це шикарний сучасний інтер’єр, наповнений якісними предметами меблів і ультрасучасної обчислювальною технікою. У кабінеті, виконаному в стилістиці модерну, немає чітких ліній і прямокутних форм, тут застосовують вигнуті лінії і плавні форми. Як правило, це світлі просторі приміщення з великими вікнами і мотивами флори і фауни в оздоблювальних матеріалах. У модерні дозволено змішування дизайнерських напрямків при збереженні його домінанти над вкрапленнями класицизму або етніки.

  Невід’ємна частина кабінету в стилі модерн-хороша техніка і дизайнерської роботи письмовий стіл великого розміру. Решта меблів лаконічна і не громіздка. Шикарний інтер’єр такої кімнати зазвичай унікальний і не може бути відтворений повторно. Він свідчить про нестандартний погляд свого господаря на буденні речі.

  Модерн-це екстраординарність класу люкс.

 • Лофт.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Лофт-ультрамодний сучасний стиль з нарочито грубою обробкою, що відсилає до індустріальних промислових будівель. Стіни в такому приміщенні, як правило, з грубої цегли або сірого бетону. Центр такого кабінету-величезний грубуватий стіл, в комплекті до нього – шафи і полиці нехитрих форм. В якості елементів декору-авторські скульптури і різнорівневі світильники. Основний мотив таких приміщень-грубувата практичність.

Читайте також: кабінет в італійському стилі: ергономічний робочий простір і помірна розкіш

Які меблі поставити в кабінеті в теплих тонах

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

Меблі-це важлива і функціональна частина Кабінету. Робоче місце не варто перевантажувати великою кількістю полиць, стелажів і шаф. Велика кількість предметів в робочому приміщенні не сприяє робочому настрою.

Коли ви плануєте розстановку меблів в кабінеті, обов’язково врахуйте розмір і стиль приміщення. Найчастіше меблі ставлять в одну лінію зі столом. Інший поширений варіант-кутове розміщення. Іноді кабінет зонируют, розділяючи робочу зону з територією відпочинку. Книжкові шафи або стелажі цілком можна використовувати для такого зонування, що заощадить кошти на зведення перегородок.

Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным

Сьогодні меблі для робочого місця виготовляють з самих різних матеріалів: дерева, металу, скла, пластику. Найякісніший і екологічний-звичайно, масив. У робочому інтер’єрі можна використовувати і комплекти меблів, і окремі предмети з різних колекцій. Але набір для кабінету, як правило, один і той же: стіл, робоче крісло, шафа, крісла або стільці для відвідувачів.

 • Стола.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Різновиди столів в робочій кімнаті: письмовий, комп’ютерний, журнальний, приставний, кавовий. Більшість письмових столів оснащено шухлядками і полицями для зберігання канцелярських товарів і документів. Для невеликих кімнат підійдуть столи-трансформери або столи-бюро з прихованою системою зберігання, зі стільницею, яка висувається або розкладається. Це вдале рішення для тих, хто не дуже любить забиратися на робочому місці: прикрив кришку – і на столі порядок.

 • Крісло.
 • Якщо ви багато часу проводите за своїм робочим місцем, не пошкодуйте коштів на найкраще крісло з високоякісних матеріалів. Ергономічне, вдало спроектоване крісло подбає про комфорт вашої спини і забезпечить хорошу підтримку для попереку, що обов’язково позитивно позначиться на продуктивності праці.

  Краще вибрати крісло, яке регулюється по висоті і нахилу спинки. Сидіння може бути жорстким з дерева, пружним з пружинами або м’яким з наповнювачем. Оптимальний вибір — щось середнє-напівм’яке. Бувають крісла з підлокітниками, це зручно, але необов’язково. Коліщатка на ніжках крісла теж особливого значення не мають.

  Перед тим як купити робоче крісло, обов’язково потрібно його протестувати, посидіти, спробувати відрегулювати нахил спинки і висоту. Вибирайте крісло в першу чергу по зручності, краса тут Вторинна.

 • Стілець.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Для кабінету набувають стільці з м’якими сидіннями або класичні жорсткі. М’які стільці з округленим переднім краєм сидіння краще, адже на них зручніше сидіти. Спинки можуть бути різними за формою, але висота повинна бути не менше 30 см, щоб забезпечити підтримку спині.

  Краще вибрати стільці з екологічно безпечних матеріалів: дерева, металу. В якості оббивки на якісних стільцях застосовують велюр, гобелен, шкіру, шенилл і жаккард. Жаккард-шовковистий з блиском, міцний і стійкий до забруднень матеріал з візерунком. Шенилл-м’яка міцна тканина з ниток декількох кольорів. Велюр-міцний і приємний на дотик шовковистий матеріал з ворсом.

 • Шафа.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • У робочому просторі шафи бувають двох типів:

  — Закриті з глухими або скляними дверцятами. Варіант для суворого інтер’єру, де велика увага приділяється порядку в кімнаті.

  — Стелажі з відкритими полицями для більш вільних і неформальних, творчих інтер’єрів.

 • Полк.
 • Полиці-відмінний вихід для невеликих кімнат, де недостатньо місця для шаф, але потрібно зберігати папки з документами, книги і робочі матеріали. У просторому приміщенні полки можуть бути використані для декоративних цілей, щоб ставити на них квіти, годинник, статуетки, вази.

 • Диван.Кабинет в теплых тонах сделает рабочий процесс комфортным и продуктивным
 • Шкіряний або жакардовий диван відмінно впишеться в просторе і солідне робоче приміщення. У дивана в кабінеті кілька іпостасей:

  — комфортне місце для теплих неформальних переговорів з діловим партнером;

  — у комплекті з журнальним столиком-відмінне місце для паузи в роботі з чаєм або кавою;

  — предмет меблів для довгого читання книг або вивчення документів;

  — м’які меблі для відпочинку господаря кабінету.

Читайте також: Меблі для кабінету керівника преміум-класу: розкішні, якісні та функціональні

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це найактуальніші інтер’єрні рішення.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину. Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Ми виготовляємо меблі тільки з натурального дерева і використовуємо екологічно чисті матеріали (Фарби і лаки на водній основі). Продукція компанії «Odome» екологічна і безпечна для здоров’я вас і ваших близьких.

 • Широкий асортимент.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Зручність і комфорт – кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовується фурнітура європейського виробництва. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Меблі «Odome» виробляється на партнерських фабриках Білорусії, що дозволяє нам утримувати ціни на свою продукцію в 2 рази нижче європейських аналогів.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте високу якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Більше 15 років на меблевому ринку.

«Odome» -найбільший російський виробник меблів на сьогоднішній день, представлений в 4-х регіонах Росії. Більше 90% клієнтів рекомендують нас друзям і повертаються знову.

Постпродажне обслуговування та надання гарантії – ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome».

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top