Як зменшити масштаб екрану на комп’ютері?

Як зменшити масштаб екрану на комп’ютері?

Как уменьшить масштаб экрана на компьютере?

Бувають ситуації, коли відбувається якийсь збій в операційній системі. Наприклад, нерідкі випадки, коли включаєш комп’ютер, а на робочому столі величезні значки. Я сам зустрічався з такою ситуацією і хоча це було дуже давно, судячи з питань користувачів, проблема досі є актуальною.

Зміна дозволу екрану

Як зменшити значки на робочому столі, я вже розповідав, але в даному випадку, швидше за все, змінилося дозвіл екрану. Тому не чіпаємо значки, а спробуємо змінити дозвіл нашого монітора. Приклад буде показаний на операційній системі Windows 7.

Відкриваємо робочий стіл, знаходимо порожню область і натискаємо на праву кнопку миші, після чого з’явиться меню. В ньому виберіть пункт «Дозвіл екрану».

Как уменьшить масштаб экрана на компьютере?

Уважно ознайомтеся з дозволом, який виставлено в даний момент. Так, якщо у вас виставлено дозвіл 1280 на 720 пікселів, а при цьому на монітор 22 дюйми, то тут явно щось не так. Подивіться рекомендоване дозвіл, швидше за все воно буде дорівнювати як мінімум 1920 на 1080 пікселів. Його і виставите.

Как уменьшить масштаб экрана на компьютере?

Тепер поверніться на робочий стіл і подивіться, наскільки разом з дозволом екрану зменшилися значки.

Зменшуємо або збільшуємо значки

Якщо з роздільною здатністю все в порядку, тоді варто зменшити або збільшити значки самостійно. Простіше всього це зробити за допомогою меню, яке з’являється після натискання на праву кнопку миші на робочому столі. Тут ви знайдете пункт «Вид». Наведіть на нього стрілку і в додатковому вікні виберіть «Великі значки», «Звичайні значки» або «Дрібні значки».

Как уменьшить масштаб экрана на компьютере?

Зменшення-збільшення масштабу в браузері

Для того, що б збільшити або зменшити масштаб в браузері, необхідно всього лише натиснути на клавішу CTRL, а потім пересунути коліщатко миші вперед або назад.

Якщо на мишці відсутня коліщатко, не біда, ту ж саму процедуру можна провести з допомогою клавіатури. Затисніть клавішу CTRL і натисніть » + «(плюс) для збільшення масштабу і » — » (мінус) для зменшення. Для того, що б повернути масштаб до первісного стану, потрібно натиснути CTRL+0.

Как уменьшить масштаб экрана на компьютере?

Як бачите, все дуже легко і просто — для масштабування екрану вам знадобиться всього лише хвилина-дві вільного часу. Якщо з’явилися питання — обов’язково задавайте їх.

Back to Top