Як зменшити яскравість екрану на комп’ютері?

Як зменшити яскравість екрану на комп’ютері?

Как уменьшить яркость экрана на компьютере?

Пам’ятаєте, ще зовсім недавно я розповідав про те, як збільшити яскравість екрану на ноутбуці? На відміну від ноутбуків, де практично завжди не вистачає яскравості в дефолтному режимі, для моніторів, що використовуються разом з настільним комп’ютером, яскравість практично завжди завищена. Від цього у деяких користувачів можуть втомлюватися очі, особливо якщо дивитися на екран в темний час доби. Тому сьогодні поговоримо про те, як зменшити яскравість екрану на моніторі комп’ютера.

Запам’ятайте, що для зовнішніх дисплеїв контрастність і яскравість зазвичай встановлюються за допомогою елементів керування самого монітора, а не з допомогою операційної системи. Зрозуміло, це стосується далеко не всіх випадків. Якщо у вас встановлено фірмовий додаток від NVidia або AMD, ви можете змінити налаштування яскравості прямо з допомогою мишки. Я покажу приклад на основі програми AMD Catalyst.

Відкриваємо програму, вибираємо «Управлінням робочим столом» — «Кольору робочого столу». Натискаємо на кнопку «додати елементи керування кольором AMD», після чого регулюємо яскравість і обов’язково зберігаємо зміни.

Как уменьшить яркость экрана на компьютере?

У тому випадку, якщо у вас відсутня така утиліта або ви просто не знаєте, як нею користуватися, не біда — необхідно скористатися кнопками, що присутні безпосередньо на моніторі (вони можуть бути як механічними, так і сенсорними). Знаходяться вони на лицьовій панелі, або ззаду, або зовсім знизу. Як би там не було, вам потрібно натиснути на кнопку меню і зайти в розділ, де регулюється яскравість. Пам’ятайте, що якщо російської мови в налаштуваннях вашого монітора ні, то шукайте пункт Brightness — це яскравість в перекладі на російську. Зменшіть яскравість за своїм бажанням, збереження зазвичай не вимагається.

Как уменьшить яркость экрана на компьютере?

Радійте виставленим налаштувань.

Back to Top