Як збільшити кеш в Опері?

Як збільшити кеш в Опері?

Как увеличить кэш в Опере?

Якщо ви користуєтеся браузером Opera, то напевно знаєте, що з деяких пір він почав базуватися на движку Chromiuim, в результаті чого останні версії браузера суттєво відрізняються від попередніх. Наприклад, починаючи з двадцятих версій і за останню просто так розмір кешу ви змінити не зможете, хоча в ранніх версіях це було легко зробити за допомогою налаштувань. Тому сьогодні я розповім про те, як збільшити кеш для нових версій Опери.

Нагадую, що кеш браузера — це своєрідне сховище для файлів, де зберігаються зображення, картинки і навіть дані про відвіданих сайтах. Кеш використовується для того, що б кожен раз не завантажувати інформацію з сайту, використовуючи вже наявні дані. Зрозуміло, якщо користувач вже заходив на сторінку. Це дозволяє швидше завантажувати сторінки веб-сайтів.

Тепер переходимо до збільшення кеш-пам’яті. У цьому випадку нам не знадобиться навіть запускати Оперу. Знайдіть значок браузера на робочому столі, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».

Как увеличить кэш в Опере?

Відкриється невелике вікно властивостей програми. Виберіть вкладку «Ярлик».

Как увеличить кэш в Опере?

Тепер діємо акуратно. Ось вам рядок, яку ви повинні будете додати в полі «Об’єкт» після основної запису (виділено стрілкою на скріншоті):

—disk-cache-dir=»D:CacheChrome» —disk-cache-size=3073741824

Как увеличить кэш в Опере?

Зверніть свою увагу, що в даному випадку кеш зберігається на диск D, але ви можете замінити його на інший диск, підставивши його букву в запис. Другий момент — це обсяг пам’яті кеша. В даному випадку size=3073741824 — це 3Гб в байтах. Наприклад, якщо вам потрібний об’єм кеш-пам’яті в 1 Гб, то треба підставити цифру 1073741824. Загалом, нічого складного, хоча через налаштування браузера зробити це було простіше.

Отже, додаєте запис і ось що у вас виходить:

Как увеличить кэш в Опере?

По закінченні процесу натисніть кнопку ОК для збереження даних.

Будуть питання — звертайтеся.

Back to Top