Як збільшити яскравість екрану на ноутбуці?

Як збільшити яскравість екрану на ноутбуці?

Как увеличить яркость экрана на ноутбуке?

Ті користувачі, які раніше працювали виключно на настільному ПК, можуть бути дещо здивовані, почавши працювати на ноутбуці. Однією з основних особливостей екран ноутбука полягає в тому, що регулювати яскравість на ньому так само, як на звичайним моніторі, просто не вийде — окремої кнопки або коліщатка для цього не передбачено.

При цьому за замовчуванням зазвичай яскравість екрану така, що може доставляти незручність очам користувача — вона знаходиться на відносно невисокому рівні, як правило, що б економити енергію, оскільки саме екран є одним з основних споживачів енергії.

Сьогодні я розповім вам про те, як зменшити або збільшити яскравість на вашому пристрої. Приклад я буду показувати на Windows 7, хоча різниці між іншими ОС, включаючи все ще популярну XP, немає. Крім того, дана інструкція підходить для більшості сучасних ноутбуків виробництва таких фірм, як Lenovo, Acer, Sasmung, Asus, Dell, Sony і т. д.

Перший спосіб

Почати краще всього з самого простого способу. Для того, що б їм скористатися, вам знадобиться 5 секунд часу.

У нижній частині робочого столу в області сповіщень (треї) знаходиться енну кількість значків. Знайдіть значок акумулятора і натисніть на нього правою кнопкою мишки, після чого з’явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Центр мобільності Windows».

Перед вами відкриється вікно з великою кількістю налаштувань, включаючи, наприклад, регулювання звуку і, звичайно, регулювання рівня яскравості екрану ноутбука. Просто перемістіть повзунок в одну або в іншу сторону, тим самим відрегулювати яскравість по своєму смаку або бажанням.

Как увеличить яркость экрана на ноутбуке?

Другий спосіб

Якщо з якихось причин у вас не виходить скористатися способом, зазначеним трохи вище (наприклад, функція «Центр мобільності Windows» відсутня), ви можете спробувати використовувати інший варіант.

На клавіатурі ноутбука існує спеціальна клавіша Fn — вона використовується для набору альтернативних команд. Однією з цих команд є регулювання яскравості екрану. Як правило, яскравість позначається значком сонечка (заповненим і порожнім). Відповідно, що б відрегулювати яскравість, вам необхідно затиснути кнопку Fn, а потім натиснути на заповнену сонечко для збільшення яскравості, або на порожній сонечко для затемнення. Більше нічого натискати не потрібно.

Как увеличить яркость экрана на ноутбуке?

Як правило, значки на клавіатурі знаходяться серед клавіш F1-F12, рідше вони розташовуються в інших місцях.

Третій спосіб

Якщо ви не шукайте легких шляхів, можете скористатися третім, трохи більш складним способом.

Зайдіть в панель керування, виберіть пункт «Система» — «Електроживлення» — «Налаштування електроживлення» (в деяких випадках пункт називається «Налаштування відключення дисплея» або «Настройки плану»). Таким чином ви потрапите в меню, за допомогою якого зможете застосувати особливі установки для свого пристрою. У тому числі: яскравість екрану при використанні від мережі або акумулятора, затемнення дисплея через певний час, переведення комп’ютера у сплячий режим і т. д.

Как увеличить яркость экрана на ноутбуке?

*****

Варто пам’ятати, що у деяких моделях ноутбуків, як правило, дорогих, зустрічається функція автоматичного регулювання яскравості, яка в свою чергу залежить від зовнішнього освітлення. Цю функцію можна відключити.

У тих випадках, якщо яскравість не змінюється, не поспішайте нести ноутбук в сервіс. Справа в тому, що якщо він працює не від мережі, а від акумулятора, то яскравість екрану може не перевищувати певного рівня в цілях економії енергії. Цей параметр можна змінити.

А ось якщо яскравість не підвищується ні в одному з режимів, це може бути пов’язано з працездатністю екрану.

Back to Top