Характеристики утеплювач Урса, основні марки і властивості

Характеристики утеплювач Урса, основні марки і властивості

Характеристики утеплителя Урса, основные марки и свойстваПро необхідність утеплення будівель і споруд написано чимало. Справа в тому, що в минулому столітті технологія будівництва житла не забезпечувала в ньому повного комфорту і затишку. Враховуючи специфіку клімату Росії, взимку в квартирах часто бувало прохолодно, а влітку – жарко. Однією з причин була відсутність дешевих і ефективних утеплювальних матеріалів. Так як більшість громадян нашої країни проживають у будинках ще «радянської» споруди, то питання утеплення осель стоїть не на останньому місці. Сьогодні ми розглянемо характеристики такого популярного утеплювача, як URSA.

Зміст

 1. Що дає утеплення
 2. Марки утеплювач URSA
 3. Властивості утеплювача Урса
 4. Деякі характеристики URSA

Що дає утеплення

 • підтримання комфортної температури в приміщеннях незалежно від погоди на вулиці. Так як утеплювальні матеріали мають низьку теплопровідність, вони є хорошими ізоляторами. Саме це їх властивість дозволяє уникнути коливань температури всередині будівлі;
 • підвищення терміну служби всіх елементів конструкції споруди, а також усіх розташованих у ньому предметів;
 • значне скорочення споживання енергоресурсів. Отже, взимку економія на опаленні, влітку – на кондиціонерах.

URSA є одним з недорогих, а значить, цілком доступних утеплювальних матеріалів. Його основою є штапельне скловолокно, і він відноситься до категорії «мінеральні вати». Виріб надходить у продаж у вигляді плит або матів. Випускається декількох марок, залежно від щільності.

Характеристики утеплителя Урса, основные марки и свойства

Марки утеплювач URSA

М — 11 найбільш часто використовується в індивідуальному будівництві. Завдяки пластичності легко «вкладається» на важкодоступних ділянках поверхонь. Застосовується для утеплення підлог, покрівлі, міжповерхових перекриттів, інженерних комунікацій. Найкращий спосіб установки – горизонтальний.

 У утеплювача марки М – 11 — Ф є додаткова обклеювання шаром фольги з алюмінію, який виконує функцію пароізоляції. При використанні цієї марки не вимагається установки окремого пароізоляційного шару.

М – 15 (П – 15) відрізняється від інших марок, тільки розмірами. Доцільно застосовувати для утеплення схилів дахів, для внутрішнього утеплення стін.

П – 20 має велику щільність. Рекомендується для облаштування зовнішнього теплоізоляційного шару. Відмінно підходить для оздоблення міжкімнатних перегородок.

П – 30 (- З) вважається універсальним матеріалом. Більш підходить для промислового використання. Літера «С» означає, що проведена обклеювання поверхні склотканиною.

Характеристики утеплителя Урса, основные марки и свойства

Властивості утеплювача Урса

 1. хороші тепло — і звукоізоляційні показники;
 2. може застосовуватися при температурах від – 69 до + 180 градусів;
 3. еластичність.
 4. Діаметр одного волокна не перевищує 5 мкм. Це значно спрощує процес монтажу. Пружність матеріалу забезпечує його повне прилягання до оброблюваної поверхні;
 5. матеріал тепліший, ніж, наприклад, піноплекс, пінопласт;
 6. група горючості від СГ до НГ (залежно від марки).

Деякі характеристики URSA

 • щільність від 9 до 32 кг/м3
 • теплопровідність (при + 25 градусах) від 0,39 до 0,44 Вт/мК
 • деформація при тиску 2000 Па від 40 до 90 %

Слід уточнити, що ці дані наведені як узагальнюючі для всіх марок вироби. У кожній конкретно вони розрізняються, але знаходяться у вказаному діапазоні.

Утеплювачі URSA

Back to Top