Характеристики ґрунтовки бетоноконтакт та її застосування

Характеристики ґрунтовки бетоноконтакт та її застосування

Характеристики грунтовки бетоноконтакт и ее применениеЯкщо ви новачок в області ремонту, то вам заздалегідь необхідно знати про ті проблеми, з якими вам доведеться зіткнутися в ході самостійного виконання робіт. Одна з таких проблем – це нанесення різних оздоблювальних матеріалів на тверді поверхні стель і стін. Новачки дуже часто стикаються з тим, що фарба після висихання або штукатурка, нанесена на бетон, відвалюється, а самий надійний клей не в змозі утримати плитку на бетонній поверхні. Ключем до вирішення проблем такого роду є бетоноконтакт.

Основними складовими елементами бетоноконтакта є полімерні матеріали, цемент, пісок і спеціальні добавки. Будучи свого роду грунтом для різних оздоблювальних матеріалів, він відіграє роль зв’язуючої прошарку цих матеріалів з твердою поверхнею стіни або, як кажуть фахівці, його роль полягає у підвищенні адгезії двох цих шарів.

Таким чином, якщо ви хочете мати повну впевненість в тому, що після висихання штукатурка не відвалиться від стіни, або в тому, що під час свердління отворів у стіні не відвалиться шматок штукатурки, а отвір буде мати ідеальну форму, вам слід в процесі ремонту використовувати бетоноконтакт.

Зміст

  1. Як працює бетоноконтакт
  2. Купівля та застосування
  3. Безпека
  4. Порядок зберігання

Як працює бетоноконтакт

Необроблена бетонна поверхня є практично ідеально гладкою, на неї не може закріпитися ні один з оздоблювальних матеріалів. Якщо ж цю поверхню обробити бетоноконтактом, то вона стане шорсткою зразок наждачного паперу, що забезпечить практично безпроблемне закріплення будь-якого обробного матеріалу — будь то гнучкий камінь або звичайні шпалери. Тому дана суміш використовується на стелях з метою запобігання осипання, а також на бетонних плитах і стінах перед тим, як на них буде наноситися штукатурка, або фарба або перед тим, як на них буде кріпитися оздоблювальна плитка.

Характеристики грунтовки бетоноконтакт и ее применение

Купівля та застосування

Бетоноконтакт продається в відрах або бочках. Його застосування залежить від марки і від особливостей тієї поверхні, куди він наноситься. Витрата визначається властивостями поверхні: чим більше вона схильна до вологопоглинання, тим вище витрата бетоноконтакта. Яку б марку бетоноконтакта ви не купили, додаткових дій по підготовці його до застосування не потрібно: достатньо лише відкрити кришку і перемішати.

Якщо для нанесення бетоноконтакта можна використовувати технічні засоби, то це буде вказано на його упаковці. Нанесення цього грунту вручну здійснюється за допомогою кисті або будівельного валика. Перш ніж наносити суміш на оброблювані поверхні, з них необхідно видалити сліди масла, фарбу або пил.

Висихання грунту відбувається протягом 3-4 годин при кімнатній температурі і при умові, що вологість не є надмірною. Нанесення на стіни оздоблювальних матеріалів слід проводити відразу ж після висихання шару бетоноконтакта, що дозволяє уникнути скупчення пилу, погіршує зчіплюють (адгезивні) властивості нанесеного шару.

Характеристики грунтовки бетоноконтакт и ее применение

Безпека

Акрилові бетоноконтакты характеризуються екологічною чистотою і безпекою, що дозволяє їх використовувати як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт. Їх нанесення не перешкоджає проникненню повітря і дає можливість приміщень «дихати», не надаючи негативного впливу на внутрішній мікроклімат. Для сумішей характерна стійкість по відношенню до цвілі, грибків та паразитів.

Порядок зберігання

Бетононконтакты можна зберігати в закритому вигляді до року за умови, що температура в місці зберігання не опускається нижче нуля. Якщо ж сталося замерзання суміші, то вона втрачає свої властивості і стає непридатною для вживання.

бетоноконтакт

Back to Top