Fallout 3 не запускається або вилітає на Windows 7

Fallout 3 не запускається або вилітає на Windows 7

Fallout 3 не запускается или вылетает на Windows 7

Fallout 3 — одна з кращих ігор на момент свого створення, хоча фанати серії стверджують, що краще другий частини нічого поки не придумали. Як би там не було, як раз в ці відбулася прем’єра четвертої частини Fallout, ну а я вирішив розповісти про те, як запустити Fallout 3 на Windows 7.

На момент виходу гри вона не була адаптована, якщо не помиляюся, ще не вийшла на той момент Windows 7, чого і з’явилися проблеми. Приміром, на сайті Steam на сторінці гри навіть є напис: «Увага: Fallout 3 не оптимізований для Windows 7». Втім, це зовсім не означає, що її не можна запустити або вона буде лагают. Навпаки, у багатьох користувачів вона і запускається чудово, і вильотів немає. Проблеми здебільшого виникають у тих користувачів, які використовують 64-бітну Windows 7.

Отже, ось воно, рішення. Правда, відразу хочу сказати, що воно працює не у всіх випадках, але може вам допомогти.

На багатоядерних процесорів, включаючи Intel Core i3, i5, i7 і т. п. може виникати як зависання під час гри, так і повна можливість відсутності запуску гри — натискаємо на ярлик, а нічого не відбувається.

Знаходимо файл за адресою Мої документиMy GamesFallout3Fallout.ini і відкриваємо його за допомогою блокнота (права кнопка миші — відкрити за допомогою блокнота). Тут знаходимо рядки:

  • bUseThreadedAI=0 і змінюємо параметр 0 на 1, що б вийшло bUseThreadedAI=1.
  • Нижче додаємо рядок iNumHWThreads=2.

Закриваємо файл і зберігаємо зміни.

Що ще? Ще рекомендується оновити до останньої версії DirectX .NET Framework, клієнт Games for Windows LIVE і VCRedist. Зрозуміло, в тому випадку, якщо у вас встановлена оригінальна гра, а не її версія, скачана з мережі. У таких ігор можуть бути інші проблеми.

Деяким користувачам допомагає найпростіша переустановка гри. Тільки не забудьте гру повністю видалити з комп’ютера, включаючи чищення реєстру.

Зайдіть в папку з грою і спробуйте знайти файл d3dx9_38.dll або d3dx9*.dll. Якщо такий є, виріжте його і перенесіть в іншу директорію. Якщо гра нормально працює, ці файли можна видалити надалі.

Як варіант, можна видалити Fallout.ini, про який розказано вище. Якщо проблема в ньому, то при черговому запуску гри цей файл буде створений автоматично і гра запуститься.

Якщо у вас є інше рішення проблеми, повідомте про нього читачам блогу з допомогою коментарів.

Back to Top