Докладний відгук про утеплювачі rockwool, а також його характеристики

Докладний відгук про утеплювачі rockwool, а також його характеристики

Подробный отзыв об утеплителе rockwool, а также его характеристикиУ наші дні все більше людей стикається з різними будівельними роботами. Хтось будує, хтось ремонтує, хтось переробляє. Не уникнув цієї долі і я. Дружині дістався у спадок одноповерховий будиночок, проте його розміри, м’яко кажучи, не зовсім нас влаштовували. А так як ми вирішили в ньому жити, то постало питання про розширення житлової площі.

Варіант великий прибудови відпадав сам собою, так як вільного місця на ділянці було недостатньо. Тому єдино правильне рішення – переробити горищне приміщення в затишну мансарду з утепленням. А так як будинок будувався давно, коли ще не було такого розмаїття будівельних матеріалів, то я вирішив розібрати дах і робити все з самого початку – обладнати мансарду з «нуля».

Зрозуміло, що постало питання і про утеплення її стін та покрівлі будинку. Довелося подумати про те, яким матеріалом це краще зробити. Я переглянув багато різних сайтів в Інтернеті і прийняв остаточне рішення у виборі утеплювача, відгук про яке ви і читаєте.

Чому я вибрав мінплити «rockwool»

По-перше, це одна з різновидів мінеральної вати, а точніше – кам’яна вата (з базальтових порід). Структура у неї волокниста, отже, і на вигин вона добре піддається і не ламається. Тому монтувати буде зручно. Крім того, у неї одна сторона пружинить (навіть спеціальне маркування на неї нанесена). Значить, якщо я її буду ставити в осередку решетування, то вона буде «сидіти» щільно, так як після монтажу кілька випрямиться. Тому її найчастіше застосовують в каркасних конструкціях.

Подробный отзыв об утеплителе rockwool, а также его характеристики

По-друге, в групі утеплювальних матеріалів має один з найнижчих коефіцієнтів теплопровідності. Я навіть знайшов порівняльні дані. З таблиці видно, що плита завтовшки 50 мм «тримає тепло так само, як цегляна кладка близько 1 м або дерев’яний брус 20 х 20. Крім цього, і звукоізоляційні характеристики на «висоті».

По-третє, цей матеріал не горить. Більше того, якщо раптом виникне вогнище, він буде перешкодою для розповсюдження полум’я. А це для будь-якої споруди дуже навіть добре.

По-четверте, вологу «rockwool» практично не вбирає. Значить, і з вентиляційним простором в районі покрівлі особливо голову ламати не доведеться.

По-п’яте, мені сподобалося те, що їм можна утеплити будь-яку поверхню: дах, стіни, підлога, внутрішні перегородки. Що мені і потрібно. Адже зручніше з одним матеріалом працювати, ніж з різними.

По-шосте, плити досить легкі, так і невеликі розміри. Отже, я зможу сам, без залучення помічників (а значить, у будь-який зручний для мене час) всю роботу з утеплення провести самостійно.

Подробный отзыв об утеплителе rockwool, а также его характеристики

І головне – ціна цілком підходяща.

Перш ніж розпочати облаштування решетування, я поїхав за утеплювачем. Підібрав потрібний розмір плит. Орієнтувався, щоб розміри осередків забезпечували надійність конструкції, за розмірами плит і рейки набивав. Скажу чесно, при монтажі ніяких труднощів не виникло. Плити лягли рівно, ніяких щілин після укладання я не виявив.

Можна підвести підсумок. Минулу зиму ми вже провели в цьому будинку. В мансарді тепло, і у всьому домі температура відчутно підвищилася. Я ще помітив, що котел ми стали використовувати на більш «легкому» режимі. Хороше утеплення – значна економія. Перевірено на собі.

утеплювачі rockwool

Back to Top