Дерев’яна кухня в стилі лофт( 50 + фото): неповторний стиль і оригінальність

Дерев’яна кухня в стилі лофт( 50 + фото): неповторний стиль і оригінальність

2019-07-06
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Що собою являє стиль лофт при оформленні приміщень
 • Які основні принципи оформлення кухні в стилі лофт
 • Як створити дерев’яну кухню в стилі лофт
 • Яка підійде меблі для дерев’яної кухні в стилі лофт

Як відомо, існує безліч стилів оформлення інтер’єру квартир. Фахівці в області дизайну часто використовують такі напрямки, як Кантрі, Класика, рококо і модерн. Однак все більшої популярності набуває стиль лофт. Він полюбився багатьом власникам житла своєю красивою буденністю. Особливо дивно виглядає дерев’яна кухня в стилі лофт, що відрізняється великими площами з природним освітленням і досить високими стелями.

Стиль лофт — що це таке

Даний напрямок в оформленні приміщень знаходиться на межі між розкішшю і бідністю, тому воно вважається одним з найбільш суперечливих. З його допомогою можна навіть нежитлове приміщення промислового призначення перетворити в зручні і затишні апартаменти, достатньо лише докласти деяких зусиль.

Якщо говорити про те, що позначає слово «loft», то в перекладі з англійської це «нежитлова мансарда або горище». Однак, незважаючи на це, дизайнери не стали використовувати для своєї роботи саме ці приміщення, а звернули увагу на Промислові будівлі і занедбані склади.

Сам стиль бере початок в 50-х роках XX століття в США. Після того як земля в центрі міста стала сильно дорожчати, виробництва стали переміщатися на околиці, а будівлі, які залишалися, перероблялися під житло для нужденних людей. Про те, щоб приховати залишилася на виду вентиляцію і балки ніхто і не думав, а незабаром це навіть стало вітатися молодими художниками. Через деякий час стиль лофт став вважатися елегантним і в якійсь мірі навіть елітарним. Поступово багато промислові приміщення стали перетворюватися в модне житло.

Читайте також: Квартира-студія в стилі лофт: поради професійних дизайнерів

Особливості дизайну квартири-студії в стилі лофт

Особливо до душі стиль лофт припав сучасним людям, оскільки він дозволив створювати інтер’єр, несхожий на інші. Крім того, це можливість проявити фантазію і відійти від стандартів буржуазії.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Що саме притаманне стилю лофт:

 • Панорамне скління.

 • Високі стелі.

 • Мінімальна кількість різних перегородок.

 • Груба обробка поверхонь.

 • Невелика кількість стильних меблів.

 • Наявність вентиляційних труб, балок.

 • Багато сучасної техніки.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Хоча стиль лофт і вважається досить суперечливим, він приваблює багатьох власників просторих квартир, в яких відсутні перегородки.

Завдяки сучасним тенденціям цей стиль є досить технологічним, що відповідає індустріальному оформленню житлового приміщення. Оскільки коріння напрямку лофт знаходяться в Америці, він тривалий час зберігав національні риси, які проявлялися у всьому, починаючи від кольору і закінчуючи обробкою всіх поверхонь.

Читайте також: як зонувати кімнату: способи, правила, фото

Переваги дерев’яної кухні в стилі лофт

Як правило, дизайн для дерев’яної кухні в індустріальному стилі вибирають ті, хто віддає перевагу великі просторі площі з хорошим освітленням. Збільшити простір, хоч і візуально, допомагають білі стелі. Якщо в інших напрямках оформлення житлового простору стирчать балки, труби і крокви намагаються або прибрати, або замаскувати, то тут вони навпаки створюють необхідну для стилю лофт атмосферу.

В даному випадку немає необхідності в якомусь особливому декорі, до того ж найкраще використовувати спокійні відтінки чорного, білого, синього, сірого і коричневого. Відмінним доповненням дерев’яної кухні в стилі лофт стануть прості двері і вікна прямокутної форми.

Даний варіант оформлення передбачає поділ простору на функціональні зони. За допомогою ширм, пересувних перегородок і навіть меблів можна розділити приміщення на кілька ділянок.

Що стосується обробки, то для дерев’яної кухні в стилі лофт використовуються, як правило, найдоступніші і прості матеріали, наприклад, цегла, скло, бетон, деревина без попередньої обробки. Плюсом є наявність неоштукатурених стін і нерівних бетонних підлог. Часто для того, щоб домогтися такої поверхні, фахівці використовують матеріали, що імітують фактурну штукатурку або цегла.

Головні переваги стилю лофт:

 • відсутність непотрібних предметів в інтер’єрі;

 • мінімальна кількість килимів і штор, які збирають пил;

 • зручність в плані прибирання;

 • вільне планування;

 • хороша освітленість;

 • багатофункціональність всіх деталей інтер’єру, в тому числі і дерев’яних меблів;

 • можливість імпровізації в приміщенні.

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Крісла в стилі лофт: види, особливості, фото
 • Дитяча в стилі лофт: свіжі інтер’єрні рішення
 • Дивани в стилі лофт-особливості вибору

Особливості підбору дерев’яних меблів для кухні

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

На сьогоднішній день асортимент меблів величезний. Вона відрізняється не тільки кольором, але також розміром і матеріалом, використовуваним для її виготовлення.

Відмінним варіантом буде дерев’яні меблі, оскільки вона не тільки красиво виглядає, але і має безліч інших переваг, одним з яких є екологічна чистота. До того ж якщо вона була правильно оброблена, спеціального догляду не буде потрібно.

Плюси дерев’яних меблів для кухні в стилі лофт:

 • екологічна чистота, яка забезпечується завдяки використанню натуральних матеріалів;

 • універсальність-підходить до будь-якого дизайну приміщення;

 • актуальність у всі часи;

 • натуральна деревина завжди привертає увагу і має прекрасний зовнішній вигляд;

 • тривалий термін служби, що дозволяє не думати про необхідність заміни меблів через певний час;

 • завдяки захисним засобам дерев’яні меблі стійкі до високої вологості і температури;

 • можливість продовжити термін експлуатації завдяки реставрації та ремонту.

Для виготовлення меблів на кухню можуть бути використані різні породи деревини.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Вибираючи матеріал, необхідно звернути увагу на таку характеристику, як щільність, оскільки саме від неї залежить, наскільки стійкою буде дерев’яна конструкція до механічних впливів і вологи.

Найм’якшими є хвойні породи, наприклад, кедр, сосна, ялиця, ялина, вільха. Сюди ж варто віднести Тополя з липою. Що стосується твердих видів, то це дуб і модрина.

Меблі для дерев’яної кухні в стилі лофт виготовляється з наступних порід:

 • Дуб, який має високу міцність і стійкість до загнивання.

 • Міцної, але легкої в обробці сосни.

 • Модрини, яка відрізняється хорошою стійкістю до вологи, проте вона повинна бути правильно висушена, інакше отримані в процесі цього тріщини приведуть до скорочення терміну служби дерев’яних меблів.

 • Береза, що відноситься до твердих порід дерева, проте термін служби меблів, виготовленої з неї, досить короткий. Крім того, вона навіть при якісній обробці починає гнити при високій вологості.

 • Липа є міцною і пластичною, проте її теж не рекомендується використовувати для виготовлення дерев’яних предметів інтер’єру на кухню, оскільки вона боїться вологи.

 • Вишня використовується, як правило, тільки для виробництва дорогих і вишуканих меблів.

 • Клен, що володіє твердістю і міцністю.

Оскільки для виготовлення меблів може бути використана різна деревина, при виборі того чи іншого предмета інтер’єру потрібно враховувати специфіку і особливості кожного виду матеріалу. Крім того, навіть зовнішній вигляд конструкції буде в кожному випадку різний.

Читайте також: журнальний столик в стилі лофт: зручний і багатофункціональний

Основні принципи створення дерев’яної кухні в стилі лофт

1.Відкрите планування.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

У дерев’яній кухні, оформленої відповідно до напрямку лофт, відсутні розділові елементи у вигляді перегородок і стін. А для того щоб зонувати приміщення, в даному випадку використовуються інші ефективні прийоми.

Збільшити вільний простір дозволяють вбудовані в ніші або замасковані шафи. Крім того, це робить кухню ще й більш функціональною. Без зміни залишаються лише тумби, стелажі та інші подібні предмети інтер’єру.

Для поділу кімнати використовуються, як правило, легкі перегородки, які можна швидко пересунути, розсунути або прибрати зовсім.

2.Оформлення вікон.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Для дерев’яної кухні в стилі лофт найкраще підійдуть панорамні вікна, проте не на всю стіну. Вони можуть бути у вигляді витягнутих горизонтально прорізів, а також конструкцій, розташованих під стелею вище зростання людини.

У стилі лофт вікна не оформляються шторами та іншими декоративними елементами. Допускається установка жалюзі і то тільки в тому випадку, якщо необхідно закрити кухню від сонячних променів. Як правило, в промислові цехи складно заглянути, тому штори в них не використовували, особливо в північних приміщеннях.

Якщо все-таки жалюзі встановлюються, то колір необхідно використовувати нейтральний, оскільки оформлення вікон на дерев’яній кухні в стилі лофт не допускає декору.

3.Збереження промислових деталей.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Варто зауважити, що саме це є найцікавішим моментом в оформленні інтер’єру. На дерев’яній кухні, виконаної в стилі лофт, повинні бути присутніми характерні для промислових будівель деталі, які нібито забули адаптувати під житлові апартаменти. Саме вони надають приміщенню особливий характер і акцентують на собі увагу.

До таких елементів можна віднести:

 • Розташовані по всьому приміщенню воздухоотводящие і водопровідні труби, елементи витяжки та опалення.

 • Наявність цегляної кладки в старовинному стилі.

 • Плюсом є грубка для обігріву, наприклад металева бочка, буржуйка та ін.

 • Наявність в перегородках скляних простінків.

Читайте також: світлий лофт в інтер’єрі: Як оформити квартиру в цьому стилі

4.Оздоблення.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Що стосується обробки дерев’яної кухні в стилі лофт, то найчастіше з цим ніяких труднощів немає.

 • Підлоги залишаються в незмінному вигляді, якщо вони бетонні. Оптимальним варіантом в даному випадку є наливні, оскільки вони дозволяють імітувати як камінь, так і бетон. Переважно використовувати систему» тепла підлога», оскільки велика площа приміщення не дозволяє поверхні досить прогріватися.

 • Стіни на кухні, як правило, теж залишають в незмінному вигляді. Це зазвичай бетон або цегляна кладка. У першому випадку можна використовувати фарбування, побілку або просто покриття прозорим лаком. У стилі лофт не використовується обробка шпалерами або пластиком. Єдине що частково допускається, це обшивка металом, фанерою або ж дерев’яними панелями.

 • Що стосується стель, то їх, як правило, фарбують або білять. В даному випадку неприпустимо використовувати натяжні конструкції і елементи з ліпнини. Кращою прикрасою дерев’яної кухні в стилі лофт стануть балки, а також розташовані під стелею трубопроводи, електричні комунікації, які повинні бути закриті спеціальними кожухами.

5.Колірна палітра приміщення.

В якості основного кольору для промислових будівель можна використовувати будь-який, проте найчастіше переважаючими є відтінки деревини, металу, бетону та цегли.

Оскільки інтер’єр дерев’яної кухні в стилі лофт відрізняється нейтральністю і сірістю, в нього завжди можна додати кілька яскравих і нестандартних акцентів.

Традиційними для інтер’єру в цьому напрямку вважаються:

 • чорний з сірим;

 • білий;

 • коричневий.

Ці кольори і є відтінками деревини, натурального каменю і металу. Розбавити монохромну гамму дозволяє теракотовий, темно-червоний, колір почорнілої цегли. Що б не вироблялося в цеху, з часом будь-яка кладка починає темніти. Саме такий наліт дизайнери завжди намагаються зберегти в інтер’єрі.

Якщо кухня досить простора, слід додати кілька яскравих і помітних акцентів, наприклад, червоних, помаранчевих, жовтих або синіх деталей. Це може бути оббивка меблів, килим, люстра, графіті на стінах або вогонь в каміні.

6.Високі стелі.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Характерною особливістю для інтер’єру дерев’яної кухні в стилі лофт є високі стелі, причому цього намагаються домогтися як в тільки будується, так і в уже готовому будинку. Даний напрямок не передбачає наявності низьких кімнат.

Як правило, висота квартири в стилі лофт дозволяє розділити приміщення на два рівні, на другому розташувати кімнату для відпочинку або робочий кабінет. Однак верхній поверх робиться таким чином, щоб знизу не було видно його вмісту.

7.Освітлення кухні в стилі лофт.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

На дерев’яній кухні в стилі лофт, як і в інших інтер’єрах, особлива увага приділяється освітленню. Як правило, воно завжди робиться цільним, тобто по всій території житла розподіляються однакові світильники, які забезпечують безпечне пересування. У кожній окремій зоні є центральне джерело світла і при необхідності кілька додаткових.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

При установці освітлення на кухні необхідно звернути увагу на наступні нюанси:

 • Всі світильники, наявні в приміщенні, повинні бути виконані в єдиному стилі. Вони можуть бути простої форми з геометричними лініями. Що стосується кольору ламп, то перевагу варто віддавати нейтральним.

 • Класичні торшери в даному випадку неприпустимі. Гармонійно виглядатимуть моделі з регульованими довгими ніжками.

 • Через високі стелі світильники часто підбирають на довгих підвісах. Встановити їх можна на балки.

 • Органічно виглядають світлові стовпи або лампи, закріплені на вертикальній трубі.

Читайте також: меблі з натурального дерева: як правильно вибрати

Приклади невеликих дерев’яних кухонь в стилі лофт

Завдяки мінімалізму, притаманному стилю лофт, дерев’яні кухні, виконані в цьому напрямку, виглядають візуально ширше.

Якщо говорити про принципи оформлення маленької кухні, то вони практично ті ж, що щодо великої, за винятком деяких нюансів:

 • маленьке приміщення можна розділити на зони за допомогою освітлювальних приладів;

 • для економії вільного простору можна частину обладнання на кухні розмістити біля вікна, наприклад, мийку;

 • вмістити на невеликій площі всі меблі можна, розставивши її півколом;

 • візуально відокремити кухню від вітальні допоможе стіл-Острів, а вбудована в нього плита дозволить заощадити простір.

Коли мова йде про маленьких квартирах, стиль лофт іноді є єдиним способом зробити кухню більше, об’єднавши її з вітальні єдиним стилем.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Читайте також: сучасний лофт в інтер’єрі (30+ фото): як його правильно створити

Як виглядає велика дерев’яна кухня в стилі лофт

Оформлення дерев’яної кухні в стилі лофт повинно проводитися з урахуванням площі і планування. Якщо вона досить простора, стіни можна обробити декоративною цеглою або іншими аналогічними панелями.

Перш ніж купувати оздоблювальні матеріали, власники квартири повинні скласти проект, причому це може бути як звичайний креслення на папері, так і 3D-модель, створена в будівельному редакторі. На них слід зазначити розташування матеріалів, наприклад, чи буде дерево поєднуватися зі звичайною побілкою, а яка стіна залишиться зовсім без обробки.

Практичним і при цьому привабливим рішенням стане укладання дерев’яної підлоги, однак використовувати слід прояснені або сірі планки. Це дозволить доповнити загальне оформлення приміщення. Як матеріал для укладання вибирати слід терасну дошку або ламінат, але тільки високого класу, оскільки вони мають високу міцність, надійні і стійкі до стирання.

Варто відзначити, що дерев’яні планки можна цілком використовувати для декорування стін, наприклад, виділити центр стіни, де розташована обідня група.

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Читайте також: Інтер’єр вітальні в стилі лофт: особливості та ідеї оформлення, фото

Ще більше фото дерев’яних кухонь в стилі лофт

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Деревянная кухня в стиле лофт (50+ фото): неповторимый стиль и оригинальность

Читайте також: виробництво меблів лофт: чому індустріальний стиль на піку популярності

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

 • Широкий асортимент продукції.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Комфорт кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top