Арболітові блоки — відгук про сучасне і недорогому матеріалі

Арболітові блоки — відгук про сучасне і недорогому матеріалі

Мені, як професійному будівельникові, доводилося мати справу з безліччю різноманітних матеріалів. Дерево, бетон, цегла, камінь – всі ці будматеріали по-своєму гарні, але характеризуються також і вельми солідними списками недоліків. Найбільшу універсальність і надійність демонструють арболітові блоки, плюси і мінуси яких дозволяють зрозуміти, що вони здатні використовуватися для будівництва котеджів в будь-якому регіоні нашої країни.

Арболитовые блоки — отзыв о современном и недорогом материале

Оцінивши складу арболіту, можна прийти до висновку, що ми маємо справу з сучасним і технологічним матеріалом, так як він складається з деревної тирси певної фракції, тріски, а також цементу, що виконує роль сполучного елемента. У процесі роботи з арболитовыми блоками мені вдалося зрозуміти, що вони не тільки дуже зручні в якості будівельних елементів, так як відрізняються ідеальними геометричними розмірами, а також не занадто великою вагою, але і відрізняються наявністю характеристик, вкрай важливих для комфортного проживання:

  • Мінімальна теплопровідність, завдяки якій в будинку з арболитовых блоків буде тепло взимку і досить прохолодно – влітку;
  • Стійкість до процесів горіння і гниття. Стійкість до впливу агресивної хімії;
  • Абсолютна безпека з екологічної точки зору.

Арболитовые блоки — отзыв о современном и недорогом материале

Плюси арболитовых блоків

Якщо говорити про переваги арболитовых блоків, як будівельного елемента, то мені хотілося б зробити акцент на наступних їх достоїнства:

  • Максимальна стійкість до навантажень ударного характеру. Якщо порівняти міцність арболіту і бетону, то перший матеріал виявиться приблизно в 2 рази міцніше, ніж останній, доповнений керамзитом або шлаками. Сезонні коливання не призводять до того, що арболіт покривається тріщинами;
  • Мінімальна ціна. Арболіт не потребує дорогої обробки, а спеціальна поверхня дозволяє забезпечити максимум зчеплення зі штукатуркою навіть без використання сітки;
  • Невисока маса. Один блок важить близько 15 кілограмів, що полегшує і процес розвантаження, і процес безпосереднього виконання робочих операцій.

Підводячи підсумки, можу впевнено сказати, що єдиний недолік арболіту – це його невисока «престижність». Однак якщо згадати про суб’єктивність такого судження, можна заявити, що недоліків у матеріалу, загалом-то, просто немає.

Back to Top