Інтер’єр вітальні в стилі лофт: особливості та ідеї оформлення, фото

Інтер’єр вітальні в стилі лофт: особливості та ідеї оформлення, фото

2019-06-21
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Як зародився стиль лофт
 • У чому особливості дизайну інтер’єру вітальні в стилі лофт
 • Які колірні рішення оптимальні для вітальні в стилі лофт
 • Яку вибрати Меблі для вітальні в стилі лофт
 • Чим примітний інтер’єр кухні-вітальні в стилі лофт
 • Як оформити інтер’єр маленької вітальні в стилі лофт

Привабливість вашої вітальні додасть дотримання єдиного стилю в процесі її облаштування. Останнім часом все частіше дизайнери звертаються до такого напрямку, як лофт. У подібному інтер’єрі чудово будуть поєднуватися нові і старі, вантажні та сучасні речі. Такий стиль напевно оцінять творчі натури, які люблять простір і цінують новизну і відкритість. З нашої статті ви дізнаєтеся про те, що являє собою інтер’єр вітальні в стилі лофт, які колірні рішення для нього характерні, як правильно підібрати меблі, а також інші нюанси подібного оформлення приміщення.

Пара слів про стиль лофт

У дослівному перекладі лофт-верхнє приміщення складу. Цей напрямок зародився в сорокових роках минулого століття в Сполучених Штатах Америки. На той період довелося масове заселення людей в індустріальні приміщення (колишні склади, фабрики і т.п.), кинуті в часи Великої Депресії.

Тоді стався різкий стрибок цін на нерухомість. Фабрики і заводи почали розміщувати за містом, а їх колишні приміщення стали пристосовувати для звичайного життя. Саме так і зародився індустріальний стиль, для якого характерна максимальна свобода і простір.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Інтер’єри віталень в стилі лофт дуже часто зустрічаються в американських фільмах. Він відрізняється оригінальною обробкою і облаштуванням, в основі яких лежать лаконічність і простота. Сплутати цей напрямок з будь-яким іншим неможливо.

На сьогоднішній день подібним чином оформляє свої квартири молодь, творчі натури, представники богеми, а також люди, які прагнуть до самовираження, і просто любителі оригінальності.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Крісла в стилі лофт: види, особливості, фото
 • Дитяча в стилі лофт: свіжі інтер’єрні рішення
 • Дивани в стилі лофт-особливості вибору

Особливості дизайну інтер’єру вітальні в стилі лофт

Мабуть, головною відмінною рисою лофт є можливість гармонійно поєднувати найрізноманітніші архітектурні та дизайнерські рішення. В інтер’єрі вітальні в стилі лофт можуть прекрасно сусідити потертий підлогу або цегляна стіна з сучасними меблями або освітленням. Для цього стилю характерні такі особливості:

 • Максимальна висота стель, що поєднується з відкритими сталевими трубами.
 • Використання дерев’яних або металевих сходів. Вони будуть однаково прекрасно вписуватися як в інтер’єр двоповерхової будівлі, так і в простір дворівневої квартири.
 • Наявність вільного простору. Великі площі з відсутністю внутрішніх перегородок створюють особливу, притаманну цьому стилю атмосферу.
 • В інтер’єрі вітальні в стилі лофт обов’язково присутні текстиль світлих відтінків і великі вікна, завдяки їм в приміщенні підтримується необхідна кількість повітря і світла.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Використання класичних предметів у поєднанні з сучасними також є відмінною рисою лофт. Наприклад, дизайнерська дерев’яні меблі буде прекрасно сусідити з зістареними дзеркалами.
 • Навмисна недбалість обробки, яка може виражатися в потертості підлог, відкритих комунікаціях, голих цегляних стінах.
 • Мінімальна кількість декоративних елементів. Кращим вибором для інтер’єру вітальні в стилі лофт стануть картини і фоторамки.
 • Печі та каміни відносяться до традиційних елементів стилю лофт.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Читайте також: Буфет в стилі лофт: практична і приваблива «родзинка» вашого будинку

Оздоблення вітальні в стилі лофт

При оформленні інтер’єру вітальні в стилі лофт використовуються певні матеріали, завдяки яким це дизайнерське напрямок неможливо сплутати ні з яким іншим:

Стіна.

 • Головною відмінною рисою лофт є стіни, для оформлення яких використовується цегла. При цьому немає необхідності викладати цим матеріалом або його імітацією всі вертикальні поверхні, досить зробити акцентної одну з них.

Традиційно в стилі лофт використовується червона цегла. Але можна вибрати і інші його відтінки. Наприклад, використання білої цегляної кладки візуально розширить простір, наповнивши приміщення світлом.

Якщо вас не лякають сміливі і оригінальні рішення, можна викласти стіну чорним матовим цеглою. Такий фон вигідно відтінить золоті і мідні аксесуари.

Скло, дерево, метал, сучасна техніка додадуть інтер’єру вашої вітальні лаконічний і сучасний вигляд.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • У ряді випадків для обробки стін в інтер’єрі вітальні в стилі лофт використовують бетон. Хоча здається, що сірі бетонні стіни не сумісні з домашнім затишком, досвідчені дизайнери можуть з їх допомогою створити справжній шедевр.

Навіть в малогабаритній квартирі можна використовувати бетонну обробку, надавши приміщенню симпатичний і затишний вигляд. При цьому допустимо поєднання темних і світлих відтінків, різних фактур. А для виразності можна використовувати класичні плінтуса або стельові молдинги.

 • Крім цегли та бетону для обробки вітальні в стилі лофт також використовується дерево. Все частіше жителі сучасних мегаполісів віддають перевагу цьому екологічному матеріалу. Дерево має безліч переваг, наприклад, привносить в приміщення атмосферу тепла і затишку. Варто прислухатися до порад досвідчених дизайнерів, які говорять про необхідність комбінування цього матеріалу з іншими. Дерево прекрасно поєднується, наприклад, з червоною цеглою. А використання для обробки стіни вертикальних дощок може візуально збільшити висоту стелі.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • При оформленні інтер’єру вітальні в стилі лофт нерідко використовується і метал. Але не варто зловживати ним, достатньо лише прикрасити стіни і стелю металевими трубами, балками, рамами. За рахунок подібного блиску ваша квартира придбає більш сучасний вигляд.
 • Штукатурка у більшості випадків грає нейтральну роль. За допомогою оштукатурених стін можна відтінити і підкреслити ділянки зі стилістичною обробкою.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Відмінно виконує декоративну задачу стекла. Воно допомагає в зонуванні приміщення.

Стать.

Оформлення інтер’єру вітальні в стилі лофт передбачає використання природних елементів, тобто паркету, в ідеалі дубового або соснового.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Стеля.

Для створення класичного інтер’єру в стилі лофт буде достатньо, якщо ви просто очистите стелю від штукатурки і залишите його в первозданному вигляді. Якщо ж ви ставитеся до прихильників більш сучасних варіантів, то для обробки стелі використовуйте дерево.

Читайте також: модні тенденції меблів: матеріали, кольори, стилі

Колірні рішення вітальні в стилі лофт

Вибираючи колірну гамму для оформлення інтер’єру вітальні в стилі лофт, дотримуйтеся основного правила, яке передбачає використання світлих тонів і відсутність елементів, що поглинають світло і порушують свободу внутрішнього простору.

 • Біла вітальня в стилі лофт.

Вибір на користь білого кольору є традиційним варіантом оформлення вітальні в стилі лофт. Це колір наповнює кімнату простором і свободою. Додати трохи контрасту можна за рахунок розсувних тонких штор (для їх пошиття повинні бути використані натуральні матеріали, такі як льон, шовк, бавовна), а також чорно-білих картин епохи ретро або старих (зістарених) фоторамок.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Бежева вітальня в стилі лофт.

Більш ніжним і витонченим варіантом оформлення інтер’єру вітальні в стилі лофт є використання бежевій гами. Бежевий прекрасно гармонує з такими кольорами, як бірюзовий, жовтий, персиковий і коричневий. Меблі кавового відтінку оттенит бежеві стіни. Додайте яскравих акцентів за рахунок строкатих подушок, сувенірів ручної роботи і рослин в оригінальних горщиках.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Коричнева вітальня в стилі лофт.

Кавовий колір буде непогано гармоніювати з яскравими тонами. Особливо добре він буде виглядати з білим, помаранчевим і синім. Втім, і сам по собі коричневий колір є благородним. Відтінити і доповнити його можна за допомогою дерев’яного декору, меблів і картин смарагдових відтінків. А ви таким чином об’єднайте в своїй вітальні два напрямки-лофт і екостиль.

 • Жовта вітальня в стилі лофт.

Традиційний лофт не припускав використання при оформленні приміщень сонячних відтінків, але його сучасні варіації такий підхід цілком допускають. Цей варіант напевно припаде до душі любителям яскравості і креативу. Таку колірну гамму можна використовувати для оформлення однієї зі стін або додати барвистого ефекту за рахунок Текстилю, обробки меблів, декоративних елементів. Наприклад, відмінно виглядатимуть у вітальні поєднання жовтого дивана з блідо-лимонними шторами і помаранчевим квіткою бегонії.

 • Оливкова вітальня в стилі лофт.

Оформляти інтер’єр вітальні в стилі лофт в оливкових тонах можна в тому випадку, якщо кімната добре освітлена. В цьому випадку природний зелений колір продемонструє всю свою глибину. Добре буде виглядати його поєднання з жовтим і бежевим відтінками. М’які оливкові меблі і світильники додадуть особливий стиль приміщенню.

Оригінально оформити інтер’єр вітальні в стилі лофт можна, вдавшись до чорних, синім, фіолетовим, зеленим, сріблястим, помаранчевим, бордовим відтінкам. Насичена колірна палітра допоможе вам у створенні цікавих дизайнерських рішень для вітальні. Пам’ятайте про сполучуваність деталей, додавайте яскраві аксесуари, які стануть родзинкою вашого інтер’єру.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Декор вітальні може бути як монохромним, так і оформленим з використанням різних яскравих фарб. Для прикраси стін можна скористатися постерами або розписати їх графіті. Дизайнери часто вдаються до таких варіантів оформлення віталень в стилі лофт. Широко застосовується і поєднання білого з глибокими відтінками темних кольорів.

Читайте також: дзеркало в стилі лофт: характерні особливості та критерії вибору

Меблі для вітальні в стилі лофт

При виборі меблів для інтер’єру вітальні в стилі лофт слід виходити з розмірів і форми конкретного приміщення. Так як призначення вітальні полягає в проведенні сімейних вечорів і дружніх зустрічей, то подбайте про наявність відповідної кількості посадочних місць.

В якості ідеального варіанту меблів для вітальні можна розглянути великий модульний або кутовий диван: шкіряний або з оббивкою з щільної тканини. Зробіть його центральною фігурою вітальні, виділивши, наприклад, за рахунок кольору або фактури оббивки. Оксамитовий диван бірюзового кольору приверне особливу увагу в інтер’єрі, оформленому в промисловому стилі.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Майте на увазі, що відмінною рисою ідеального інтер’єру вітальні в стилі лофт якраз є поєднання в одному приміщенні меблів різних типів і стилів. А якщо обставити приміщення самостійно виготовленими меблями, то вашій вітальні буде забезпечена індивідуальність, а вам – слава творчої людини.

Ідеальним доповненням дивану послужать крісла з різних колекцій. Відмінно, якщо вам вдасться знайти моделі з металевою основою, а можна зупинити свій вибір на вишуканих дизайнерських виробах або просто цікавих предметах інтер’єру. Завершіть композицію парою пуфів з брутальним характером. Не забудьте про чайному або кавовому столику, наприклад, мобільному (на коліщатках), невисокому і повітряному або, навпаки, масивному грубому дерев’яному столі.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Доповніть інтер’єр вітальні в стилі лофт відкритими полицями з металу і дерева або старовинними етажерками, бабусиними скринями або оригінальними підвісними конструкціями. Невід’ємну частину лофт-стилю промислового і сучасного – становить якісна техніка. Розмістивши у вітальні телевізор великого розміру і хорошу стереосистему, ви можете не тільки додати гармонії в інтер’єр, але і організувати власний домашній кінозал.

Читайте також: незвичайні елементи стилю лофт (фото): поєднання непоєднуваного

Матеріали та інші поради щодо вибору меблів у вітальню в стилі лофт

 • Лаконічні форми.

Стиль лофт володіє певними рисами мінімалізму, він відрізняється відкритими плануваннями, максимальним простором і повітрям, лаконічними формами меблів. Прості предмети інтер’єру служать прекрасним фоном для виразних аксесуарів і персоналізованого декору, які характерні цьому дизайнерському напрямку.

 • Метал.

Стиль лофт складно собі уявити без елементів з нержавіючої сталі, металевих деталей і аксесуарів. Саме за їх рахунок створюється асоціація з індустріальним дизайном, а в інтер’єр привносяться брутальні мотиви. Не кажучи вже про практичність і зносостійкості металу.

 • Шкіряні меблі.

При оформленні інтер’єру віталень в стилі лофт часто використовується шкіра. Своєю затребуваністю вона зобов’язана практичності і екологічності. За рахунок шкіряних меблів інтер’єр знаходить фактурність, до того ж такі меблі відмінно виглядає практично з усіма варіантами обробки.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Меблі з масиву.

Прекрасним доповненням до інтер’єру вітальні в стилі лофт послужать масивні і функціональні предмети, для виготовлення яких використовувалося натуральне дерево. За рахунок фактури деревини в приміщення привноситься затишок і тепло. Меблі з масиву дерева володіє і іншими достоїнствами-екологічністю, сполучуваністю з іншими матеріалами і тривалим терміном експлуатації.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Яскраво виражена індивідуальність.

Створенню атмосфери індивідуальності стилю лофт сприяє використання оригінальних меблів, що має власний характер. Подібний інтер’єр складно уявити без дизайнерських елементів, предметів обстановки ручної роботи, прекрасно вписуються в інтер’єр і надають йому оригінальність і незвичайність.

 • Вінтажні мотиви.

Доповнити інтер’єр вітальні в стилі лофт можна вінтажної або штучно зістареної меблями. Нарочито потерті предмети, що носять відбиток часу, привнесуть в житло особливу атмосферу старовини. Головне, не забувати про почуття міри, в іншому випадку ви можете перетворити власну вітальню в антикварну крамницю.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Функціональність.

Ще однією важливою складовою частиною стилю лофт є практичність у всьому. Обстановка повинна відрізнятися не тільки цікавим зовнішнім виглядом, але і ергономічністю і комфортністю для повсякденного використання. Добре, якщо меблі поєднує в собі різні функції. Придивіться, наприклад, до містких систем зберігання, додаткових полиць, комодів, тумбам. Гармонійно виглядають в інтер’єрі вітальні в стилі лофт скрині і валізи.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

При оформленні вітальні в стилі лофт не слід використовувати меблеві гарнітури. Це дизайнерський напрямок передбачає, що в інтер’єрі буде присутній мікс різних стилів. При цьому всі меблі повинні гармоніювати один з одним, викликаючи позитивні емоції як у вас, так і у членів вашої родини.

При виборі меблів не варто забувати про мінімалізм і конструктивізм, що підкреслюють такі риси інтер’єру, як практичність і оригінальність. У подібну індустріальну вітальню не можна купувати античні варіанти меблів, а також предмети обстановки в стилі бароко.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Камін стане ідеальним доповненням вашої вітальні. Можна навіть встановити сучасний варіант з металевими або скляними вставками, наприклад, в стилі хай-тек або модерн. Також можна придивитися до оригінальних моделей камінів незвичайної форми.

Добре впишеться в дизайн вітальні кований камін або стилізований під металеву бочку.

Читайте також: кабінет в стилі лофт: особливості дизайну, ідеї з оформлення, фото

Як продовжити термін служби меблів в стилі лофт з масиву дерева

 • Купувати меблі слід у перевірених і зарекомендували себе виробників.

Дерево є живим і дихаючим матеріалом. З урахуванням цього, при виробництві якісних меблів завжди залишаються спеціальні зазори, що дозволяють дереву дихати, але при цьому не допускають утворення видимих дефектів на дерев’яних виробах.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

 • Уважно поставтеся до місця розміщення меблів.

Меблі з масиву дерева погано переносить вплив агресивного зовнішнього середовища-перепади температур і підвищена вологість для неї згубні. Не можна розміщувати такі предмети інтер’єру поблизу систем опалення. Якщо у вашій вітальні занадто сухе повітря, то варто придбати зволожувач.

 • При догляді за меблями використовуйте щадні чистячі засоби.

Для догляду за меблями з масиву дерева використовуйте сухі м’які ганчірочки – фланелеві, оксамитові, замшеві. Не допускайте контакту предметів інтер’єру з агресивними хімічними засобами, такими як ацетон, розчинники та інші. Ні в якому разі не протирайте меблі миючими складами, в яких присутні абразиви.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Читайте також: полиця настінна в стилі лофт: простий, але дуже функціональний аксесуар інтер’єру

Декор інтер’єру вітальні в стилі лофт

Інтер’єр вітальні в стилі лофт передбачає використання певних декоративних елементів. Головне правило-їх не повинно бути багато. Для оформлення приміщення не підійдуть численні дрібні статуетки або сентиментальні дрібнички. Кращим вибором стануть художні фотографії великого розміру, великі вази, дизайнерські крісла.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Вирішивши прикрасити інтер’єр картинами, вибирайте абстракції або зображення в стилі поп-арт.

Декор необов’язково повинен бути розміщений традиційним чином. Цікавим варіантом стане розташування картин в масивних рамах на підлозі. Прикрасити вітальню можна колажем з фотографій або журнальних вирізок. Індустріальний стиль дозволяє пробувати в ролі елементів декору різні предмети урбаністичної культури. При оформленні інтер’єру можна скористатися дорожніми знаками, постерами, афішами або розписати стіни графіті.

Не варто боятися експериментувати. Висловлюйте власну індивідуальність, створюйте свій незвичайний простір, від якого прийдуть у захват як члени сім’ї, так і ваші гості. Практичність, яскравість, оригінальність індустріального стилю дозволять вам оформити цікавий інтер’єр вітальні в стилі лофт.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Незвичайним елементом декору можуть виступити звисають зі стелі гойдалки. Можна придивитися до більярдного столу, настільного тенісу. Незвичайні за формою і кольором світильники можуть стати родзинкою вашого інтер’єру.

Користуйтеся різними привертають увагу деталями-чавунними радіаторами, притуленими до стіни дзеркалами, килимами будь-якого забарвлення, що поєднуються з меблями. Виберіть цікаві принти для текстилю вітальні (вони можуть бути, наприклад, шаховими, райдужними, анімалістичними).

Інтер’єр вітальні в стилі лофт передбачає відкриті вікна, хоча можна завісити їх щільними однотонними шторами.

Багатошаровість і мереживні фіранки з індустріальним стилем не поєднуються.

Освітлення вітальні в стилі лофт

Для організації штучного освітлення інтер’єру вітальні в стилі лофт використовуються різноманітні люстри, що звисають зі стелі на подвійних ланцюгах, а також різні підлогові торшери. Вибирати люстри і світильники необхідно найпростішої і лаконічної форми.

Важливою вимогою, що пред’являються до стельових елементів освітлення, є забезпечення яскравого світлового потоку, здатного висвітлити простору вітальню з високими стелями. Тобто світильників повинно бути багато.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Для виготовлення підвісних світильників використовуються такі матеріали, як грубо оброблене дерево, а також метал, пластик або скло.

Вітальня в стилі лофт вимагає також і хорошого природного освітлення, світло повинне проникати в приміщення через великі вікна. Навряд чи вам вдасться в звичайній міській квартирі повторити вікна, за розміром схожі з віконними прорізами фабричних приміщень. Однак домогтися максимальної схожості з індустріальним дизайном можна, всього лише не варто завішувати вікна повітряними і вишуканими шторами, ламбрекенами і гардинами. Щоб сховатися від цікавих поглядів, можна використовувати горизонтальні жалюзі або однотонні, максимально прості штори з натуральних матеріалів.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Читайте також: Буфет-вітрина для вітальні для створення атмосфери комфорту, благополуччя і тепла

Інтер’єр кухні-вітальні в стилі лофт

Розглянемо, якими перевагами і недоліками володіють кухні-вітальні, оформлені в стилі лофт.

Гідність:

 • Відсутність стін автоматично додає приміщенню кілька додаткових квадратних метрів. Суміщені простори дарують відчуття простору, якого так не вистачає жителям великих міст. Саме лофт дає великі простори, велика кількість повітря і можливість пробувати нестандартні планування.
 • Традиційний лофт передбачає, що все приміщення є єдиним простором, нерозділеним на окремі кімнати. Подібна планування найбільш ефектно підходить до індустріального стилю.
 • Кухня-вітальня в стилі лофт вельми зручна в побутовому плані. Ви зможете готувати обід, одночасно дивлячись улюблену передачу і контролюючи скачуть на дивані дітей.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Втім, перш ніж ви вирішите оформити інтер’єр кухні-вітальні в стилі лофт, не завадить ознайомитися і з недоліками подібного рішення простору:

 • Важливо обзавестися хорошою витяжкою, інакше часта готування негативно відіб’ється на різних поверхнях вашої кухні-вітальні.
 • Запахи з кухні будуть поширюватися по всій квартирі, і вони не завжди будуть приємними, особливо якщо у вас щось підгоріло або ви смажили рибу, або якщо, наприклад, щось з продуктів зіпсувалося.
 • При створенні інтер’єру кухні-вітальні в стилі лофт не можна допускати помилок – важливо дотримуватися єдиної теми у всьому приміщенні. Посуд, скатертини та інше кухонне начиння – все повинно бути витримано в індустріальному стилі.
 • Кухня в будь-якому випадку передбачає використання газу, вогню, води. При виникненні аварійної ситуації несприятливі наслідки можуть торкнутися і вітальню Частина квартири. Роздільна Планування кімнат такий варіант виключає практично повністю.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Інтер’єр і планування.

Отже, ви позбулися зайвих перегородок, зробивши простір єдиним. Однак якщо ваша вітальня відрізняється цікавими архітектурними рішеннями, нішами, складними кутами – не поспішайте позбавлятися від них. Лофт цілком допускається такі квадратні метри. До того ж найчастіше Кухонна і вітальня зони поділяються скляними стінами з металевими деталями, різними ширмами або стелажами для книг. Такий підхід є не тільки функціональним, але і дозволяє дещо розширити стильові рамки, в цьому випадку помилки або зайві деталі в якій-небудь із зон не будуть кидатися в очі.

Напрямок лофт прийшло до нас з горищ покинутих фабрик і контор. Воно не сприймає поділ на маленькі кімнатки, тому в квартирах радянської планування йому тісно. Сучасні забудовники нарешті відкрили нові можливості використання індустріального стилю.

Лофт ідеально підходить для оформлення квартир-студій. Правда, крім єдиного простору, для цього стилю необхідні високі стелі і великі вікна, ніж наші квартири далеко не завжди можуть похвалитися. Втім, те чи інше рішення знайти можна завжди. Візуально збільшити висоту стель можна за рахунок вертикальних смуг, причому не тільки на шпалерах. У цій якості можна використовувати довге вузьке дзеркало, оригінальний плакат або дерев’яну балку.

Спробуйте пограти з квітами і обсягами. Ваше завдання полягає в створенні складного глибокого стелі, і виконати її вам цілком під силу, варто лише проявити фантазію.

Не турбуйтеся, якщо площа вашої квартири не може похвалитися розмірами. Звичайно, мало яке сучасне житло може змагатися за площею з фабричними приміщеннями Манхеттена, однак використання сучасних матеріалів, застосування різних дизайнерських рішень, допоможе візуально розширити квартиру.

 • Дуже важливо не перевантажувати наявний простір. Вибирайте меблі дещо меншого розміру, нехай краще стільниця на кухні буде не дуже широкою, а шафи – не дуже глибокими. Предметів на відкритому просторі має бути якомога менше, не варто виставляти на загальний огляд кухонне начиння.
 • Вибирайте невеликий за розміром диван-головну складову стилю лофт. А габаритні крісла замініть пуфом або зручним стільцем.
 • Вибирайте легкі і повітряні предмети інтер’єру, журнальний столик нехай буде легким, ручки і ніжки у меблів – тонкими, кількість деталей – мінімальним.

Читайте також: Інтер’єр вітальні в темних тонах: шик, витонченість і елегантність

Інтер’єр маленької вітальні в стилі лофт

Багато хто помилково вважає, що створити шикарну вітальню в стилі лофт можна тільки у Великому за площею приміщенні. Дизайнери, навпаки, сходяться на думці, що в невеликих кімнатах присутній більше затишку і гармонії, як для господарів, так і для гостей.

В першу чергу важливо правильно підібрати колірні рішення, використовувати темні відтінки ні в якому разі не можна. Це правило відноситься і до насиченості відтінків.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Інтер’єр невеликої вітальні в стилі лофт не повинен рясніти елементами декору. Краще акцентувати увагу на якомусь одному предметі. Наприклад, на цікавому постері або незвичайному сюжетному Вітражі зі скла або на картині епохи Ренесансу.

Меблі нехай буде практичною і світлих тонів, досить дивана, навісних полиць і столу. Головне дотримуватися лаконічної функціональності. Решта предметів інтер’єру можуть бути зайвими і поглинати настільки необхідний для цього напрямку світло.

Існує два варіанти прикраси інтер’єру вітальні в стилі лофт. Перший передбачає, що ви будете повністю дотримуватися ефекту старовини, у другому випадку використовується поєднання зістареної обробки і сучасних меблів (цей варіант дуже поширений по всьому світу).

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Штори теж повинні вписуватися в загальну концепцію приміщення, не порушуючи і не змінюючи створену вами атмосферу. Краще скористатися натуральними тканинами без малюнків і орнаментів. Ідеально, якщо в текстилі будуть присутні горизонтальні смуги, візуально збільшують вітальню. Такий вибір можна назвати не тільки лаконічним, але і вишуканим.

Декоративні деталі краще розміщувати поблизу від вікон, а полки вішати над меблями.

Важливо приділити увагу і освітленню. Крім основного джерела світла, використовуйте декоративні точкові світильники, які можуть вбудовуватися в меблі або виступати в якості окремих елементів.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Читайте також: меблі в бежевих тонах: вибираємо правильно

Цікаві ідеї оформлення інтер’єру вітальні в стилі лофт

Якщо ви задумалися над ремонтом і хочете створити свій оригінальний інтер’єр, то стиль лофт відмінно підійде для експериментів. Створювати варіанти, які припадуть до душі вам і членам вашої родини, ви можете як самостійно, так і за допомогою професійних дизайнерів. У стилі лофт добре оформляти дворівневі квартири. Малогабаритні кімнати все ж не так передають всю масштабність індустріального напрямку. Втім, було б бажання, воно допоможе, як уже зазначалося вище, втілити ваші ідеї і в невеликій вітальні.

Віконні рами варто пофарбувати тим же кольором, що і стіни. Зливаючись з ними, вони будуть ще більше візуально розширювати простір кімнати. А ось з елементами цегляної кладки варто бути акуратними, вона має бути присутня в обмеженій кількості.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Якщо цього декоративного елемента буде занадто багато, то простір візуально зменшиться. Доповнити інтер’єр вітальні в стилі лофт можна невеликими статуетками, лампами в сучасному стилі. Меблі ж слід залишати в мінімальній кількості, лише найнеобхіднішу.

Більшої ефектності можна домогтися, додавши пару чорно-білих картин, на яких зображені знаменитості. Придивіться до антикварного столика або етажерки, які будуть контрастувати з сучасною технікою. Оформити вітальню в стилі лофт набагато дешевше, ніж в класичному або античному стилях. Цей момент також можна віднести до переваг індустріального напрямку.

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Розглядаючи цікаві приклади оформлення інтер’єру вітальні в стилі лофт, можна помічати різні деталі, такі як антикварні годинники, диванні подушки з незвичайними аплікаціями, старовинні килими, абстрактні сувеніри, світильники нестандартної форми. Або розташований посередині кімнати стіл, з розміщеним навколо оригінальним диваном.

Читайте також: вітальня з масиву дерева для створення особливого простору для роботи і відпочинку

Ще більше фото інтер’єру вітальні в стилі лофт

Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото
Интерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фотоИнтерьер гостиной в стиле лофт: особенности и идеи оформления, фото

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

 • Широкий асортимент продукції.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Комфорт кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top