Інтер’єр кухні в теплих тонах: тепло і затишок у вашому домі

Інтер’єр кухні в теплих тонах: тепло і затишок у вашому домі

2019-07-07
Автор: Odome
Поділитися: 

З цієї статті ви дізнаєтеся:

 • Які тони є теплими?
 • З якими квітами вдало поєднуються основні теплі тони?
 • Які принципи колірної гами потрібно дотримуватися при оформленні кухні?
 • Як виконати обробку кухні в теплих тонах?
 • Чим гарний інтер’єр кухні в теплих бежевих тонах?

Більшість людей вважають за краще оформляти приміщення кухні в теплих відтінках. Вони не створюють напружену атмосферу, навпаки, розслаблюють і дарують позитив. А спокій, умиротворення і затишок – саме те, що хочеться відчувати під час приємних сімейних посиденьок і прийому їжі. У цій статті ми розповімо, як створити ідеальний інтер’єр кухні в теплих тонах.

Які тони є теплими

Навколишній світ складається з безлічі відтінків. Всюди можна спостерігати величезну кількість колірних композицій і поєднань. Але ж це лише мала частина з того, що доступно погляду птахів і комах! Раніше художниками використовувалася система розкладання білого кольору на сім тонів. Сьогодні ж дизайнери використовують більш досконалу структуру-діаграму теплих і холодних відтінків. Така система поділу кольорів дозволяє більш точно передавати тепле або холодний настрій в мистецтві, в тому числі і в дизайні інтер’єру.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Зір людини здатне сприймати лише 7 відтінків. При цьому, як доводять експерименти з кольором, всі ці тони можуть бути отримані з трьох основних – жовтого, червоного і синього, а також додаткового білого кольору. За допомогою трьох базових відтінків можна домогтися абсолютно будь-якого кольору. Якщо необхідно зробити композицію теплою або холодною, потрібно лише додати більше жовтого, червоного або ж синього.

Для оформлення інтер’єру (в тому числі і кухні) можливе застосування трьох колірних груп:

 • Теплі тони: жовтий, червоний, помаранчевий.
 • Холодні відтінки: синій, блакитний, фіолетовий.
 • Зелені тони, які можуть бути як теплими, так і холодними. Дизайнери схильні вважати зелений колір рівноважним, нейтральним.

Такий поділ кольорів на групи досить умовно. Набагато важливіше правильно підібрати колірну композицію, в якій тони будуть гармоніювати між собою. Вибираючи відтінки, потрібно спиратися на наше сприйняття конкретних поєднань.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Всі кольори ми сприймаємо тільки лише органом зору. Однак якщо говорити про теплих і холодних відтінках, тут підключається інстинктивне, рецепторне сприйняття холоду і тепла. Саме тому ми можемо розділити кольори на дві відповідні групи.

Рекомендовані статті з даної теми:

 • Сервант для посуду на кухню: прикраса вашого інтер’єру
 • Комод в італійському стилі: 6 видів для вашого інтер’єру
 • Кухня з масиву дерева (30 + фото): благородна розкіш і домашній затишок

Характеристики і вдалі поєднання основних теплих кольорів

 • Червоний.
 • Вибираючи інтер’єр кухні в теплих тонах, зверніть увагу на червоні відтінки меблів і декору. Але варто розуміти, що у великих кількостях цей колір використовувати не потрібно: він буде лише дратувати і втомлювати нервову систему. Але в правильних кількостях червоні елементи додають в інтер’єр тепло і затишок.

  Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

  Яскравість і гострота червоного згладжується нейтральним білим відтінком. Також можливі поєднання з м’якими зеленими тонами. Червоний добре гармонує з чорним кольором, з холодними відтінками. Можна доповнювати інтер’єр близькими по палітрі тонами-жовтим, помаранчевим, бордовим, коричневим.

 • Жовтий.
 • Цей колір покликаний піднімати настрій, наповнювати енергією. Страви ніби здаються смачнішими, а розмови і сімейні зустрічі набувають позитивний настрій. Однак з жовтими тонами варто бути обережніше, так як в надмірних кількостях вони будуть дратувати і втомлювати. Зручно оформляти в жовтому кольорі ті кухні, в яких мало природного світла.

  Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

  Жовтий добре гармонує з червоними, синіми, блакитними, бузковими, фіолетовими, зеленими, коричневими, сірими, білими, чорними відтінками.

 • Оранжевий.

Помаранчевий колір привнесе в кімнату позитив і яскравість. Повністю розкритися цей колір може тільки в грамотно підібраних композиціях. Інтер’єр кухні в теплих помаранчевих тонах-це завжди яскраві, стильні рішення, наповнені світлом і теплом.

При створенні дизайну кімнати в цих відтінках враховуйте наступний нюанс: яскравого, контрастного оранжевого кольору не повинно бути багато. Сприятливо нами сприймається лише обмежена його кількість. Головна перевага цього тону в тому, що, на відміну від Червоної палітри, Помаранчевий не викликає в нас підсвідомого почуття тривоги і страху.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Також правильним рішенням буде розбавити Помаранчевий іншими відтінками. Можливі комбінації:

 • Помаранчевий з білим. Найчастіше дизайнери використовують саме цю зв’язку. Ці два відтінки відмінно гармонують один з одним, створюють стильний і красивий дизайн.

Оптимальне рішення-інтер’єр кухні в комбінації теплого оранжевого тону з нейтральним білим. У помаранчевій гамі виконується основна меблі приміщення, в білому кольорі – стіни. Для підлоги підійдуть бежеві тони. Цікаве рішення-одна помаранчева стіна в поєднанні з трьома повністю білими. Решта відтінки, які ви будете вибирати для кухні, також повинні належати до теплої групи.

 • Композиція оранжевого і чорного – це витримана елегантність і стиль. Поєднання зробить кухню більш цікавою і вишуканою.

Але не варто залишати в дизайні кухні лише ці відтінки. Повинні бути присутніми і інші тони і комбінації, що поєднуються з чорним і помаранчевим. Добре підійде нейтральний білий колір, яким можна покрити стіни і стелю. Для підлоги можна використовувати чорну плитку, а для гарнітура – основне чорно-помаранчеве поєднання.

 • Помаранчевий з бежевим-вдале рішення для інтер’єру кухні в теплих тонах. Ці кольори наповнять атмосферу гармонією і затишком.

Бежевий колір пом’якшить основний помаранчевий тон, і сприйматися кімната буде краще. З бежево-помаранчевої гамою поєднуються такі відтінки, як білий, коричневий, жовтий.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Поєднання помаранчевого з сірим. Ці кольори настільки гармонійні, що ми сприймаємо комбінацію як досконалу, ідеальну. Для доповнення оранжевого тону підійде вся палітра сірих відтінків. Найчастіше ця гамма зустрічається в сучасних дизайнерських рішеннях стилю хай-тек.
  • Теплий коричневий.
  • Коричневий-природний відтінок, пов’язаний із землею і деревиною. Ми підсвідомо асоціюємо його з захищеністю і спокоєм. Дизайнери застосовують цей колір в текстилі, покритті підлоги, оформленні меблевих поверхонь. Але надмірна кількість коричневих тонів може тиснути, обтяжувати атмосферу.

   В інтер’єрі кухні в теплих тонах коричневий поєднують з білими, бежевими, «близькими» світлими кольорами. Також використовують контрастні синій і блакитний.

   Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

  Читайте також: Буфет з масиву дерева як символ затишку і тепла в будинку

  Головні принципи колірної гами на кухні

 • Поєднуйте 3-5 відтінків.
 • Основним кольором кухні вважається той, в який пофарбовані великі об’єкти (кухонні меблі), а також стіни і підлогу. Для них краще вибирати нейтральні, природні тони, що гармоніюють один з одним. До основного відтінку можна додавати контрастні, акцентні-їх повинно бути два-три. Основні і побічні бажано використовувати в частках 60: 30: 10. Важливо розуміти, що використання яскравих кольорів у великій кількості тільки зіпсує враження від інтер’єру, зробивши його важким для сприйняття. Контрастів повинно бути не більше, ніж 10 % від всієї композиції.

  Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Поєднуйте кольору за допомогою колірного кола.

При виборі основних і додаткових кольорів в інтер’єрі можна використовувати колірний круг. Дана схема являє собою Райдужний спектр. Дизайнери і художники активно користуються ним при створенні своїх робіт. Приклади поєднань:

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Схема 1. Монохроматична комбінація.

В цьому випадку інтер’єр кухні в теплих або холодних тонах виконується з відтінками лише з одного сегмента.

В результаті виходять приємні, розслаблюючі композиції. Але часто такі дизайнерські рішення виявляються занадто нудними і одноманітними. Щоб не допустити такого ефекту, створюйте контрастні поєднання з темних і світлих відтінків.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Схема 2. Контрастні кольорові гами.

В цьому випадку з’єднуються кольору, розташовані в круговій діаграмі навпроти. Такі відтінки також називають додатковими.

Таке рішення дозволяє домогтися яскравого, неоднообразного дизайну. Але не варто застосовувати ці поєднання в чистому вигляді – додавайте в інтер’єр нейтральні білі, бежеві та інші відтінки, які трохи пом’якшать обстановку. Також вибрані з кола кольору можна використовувати, наприклад, в приглушених, розбілених або глибоких варіаціях. В іншому випадку інтер’єр буде здаватися простим.

 • Схема 3. Гармонійні поєднання.

Тут в якості основних вибираються суміжні кольори, що знаходяться поруч на колі. Такі відтінки ще називають аналогічними. В результаті виходять універсальні гармонійні поєднання, прекрасно доповнюють будь-який інтер’єр кухні в теплих тонах. Для більшої яскравості можна додати кілька контрастних відтінків.

Наприклад, всім нам знайоме поєднання жовтого, зеленого і оранжевого. Ці кольори розташовані близько в колі, тому така комбінація виглядає максимально гармонійно.

 • Вибрані вами кольору для кухні повинні перегукуватися зі стильовим напрямком.

Зазвичай основний стиль приміщення ми сприймаємо саме через колірну гамму, а вже потім погляд падає на характерні предмети меблів. Розберемо, які відтінки підійдуть для різних стилів:

 • Для класичного напрямку, а також для сучасного ар-деко підійдуть як теплі, так і більш глибокі тони. Для оформлення стін використовується фарбування, це створює відчуття природного єства. Класика не допускає застосування яскравих акцентних елементів, але можна пограти з контрастними переходами.
 • Стилі Шеббі-шик, прованс, а також густавианское і французьке напрямки – це дизайни кухонь в теплих тонах (див.фото нижче) без будь-яких контрастів і акцентів.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Лофт і індустріальний стиль оформляються в приглушених тонах, допускаються і теплі колірні поєднання. Основа стилю-фабричні елементи (цегла, вставки з дерева, бетону, металу).
 • Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Рустикальний, мінімалістичний, ЕКО і кантрі – це в основному природні мотиви (колір піску, трави, глини, каменів, деревини).
 • Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Пол кухні і робочі поверхні краще оформляти в світлих тонах.

Всі господині знають, що на темних поверхнях меблів і підлоги завжди дуже чітко виділяються плями, крихти, пил, шерсть тварин, бруд. При цьому щоб очистити такі поверхні до ідеального вигляду, знадобиться затратити чимало часу і зусиль. Саме тому багато хто навмисно вибирають інтер’єр кухні в теплих тонах, купуючи світлий гарнітур, стільниці, підлоги і фартухи.

 • При виборі і розстановці освітлювальних приладів варто враховувати розташування природного світла.

Якщо вікнами в кухні спрямовані на північ, можна штучно відтворити відчуття світла і тепла. Використовуйте багато білого, а також інших теплих відтінків – жовтого, червоного, оранжевого, рожевого.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Тому якщо в приміщенні мало природного світла, холодні відтінки в інтер’єрі краще відкласти. Це стосується кипенно-білих, синіх, блакитних, фіолетових кольорів. У тьмяному світлі вони здаються похмурими і незатишними. Пастельні кольори також не підійдуть для такої кухні. Вони виглядають виграшно лише в комбінації з природним світлом.

Якщо ж кухня щодня заливається сонячними променями, можна сміливо вибирати холодні тони – вони привнесуть в кімнату нотки свіжості. Підійдуть і м’які пастельні відтінки. При великій кількості світла краще уникати теплих тонів, так як в променях сонця вони стають занадто яскравими, нав’язливими.

Як підібрати кольори для інтер’єру кухні в теплих тонах, які підійдуть найкращим чином? Дизайнери радять наступний метод: візьміть аркуш формату А4, пофарбуйте його в обраний відтінок і повісьте на стіну в кімнаті. Протягом усього дня ви зможете спостерігати, як виглядає даний тон при денному і вечірньому освітленні. Подібним прийомом можна скористатися і при виборі підлогових покриттів, кольору кухонного гарнітура та інших предметів.

 • Для невеликих приміщень кухні краще вибирати світлі відтінки.

Візуально розширити простір кухні вам допоможуть світлі бежеві кольори. Якщо більшість предметів меблів, а також підлогу і стіни оформлені в бежевому Тоні, межі кімнати ніби розширюються: вона здається світліше і просторіше.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Холодні кольори втихомирюють апетит, теплі – збуджують.

Якщо ви любите створювати кулінарні шедеври, а потім радувати своїми стравами рідних і близьких, вам підійдуть світлі, теплі тони кухні. Якщо ж ви є прихильником строгих правил в харчуванні, можна оформити простір в більш холодних відтінках.

 • При виборі кольору інтер’єру можна виходити з уже наявних відтінків меблів і обробки.

Якщо ви не хочете переробляти обробку стін і підлоги, а також міняти основний гарнітур, вибирати відсутні елементи інтер’єру варто під колір вже наявних предметів.

 • Відвідувати Меблеві магазини набагато зручніше з готовою палітрою кольорів.

При виборі меблів та інших елементів обстановки потрібно тримати в голові обрану палітру відтінків. Щоб спростити собі завдання, можна заздалегідь підготувати колірну палітру або мудборд, де будуть позначені основні кольори майбутнього інтер’єру. Можна скористатися онлайн-ресурсами (програма Kuler, наприклад) або ж скласти палітру самостійно в графічному редакторі. При цьому дуже зручно користуватися прикладами готових інтер’єрів кухонь в теплих тонах. Отриману картинку збережіть на телефон, щоб кожен раз звірятися з нею при покупці меблів.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

У виборі кухонної обстановки вам допоможе ще один метод. Можна вирізати картинки із зображенням предметів гарнітура і з’єднати їх в колаж (картинки ви знайдете на сайтах продавця). Це допоможе вам наочно уявити, як Меблі та інші предмети будуть виглядати в єдиному інтер’єрі.

Читайте також: модні тенденції меблів: матеріали, кольори, стилі

Створення кухні в теплих тонах: обробка і меблі

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Що стосується обробки інтер’єру кухні в теплих тонах, то краще віддавати перевагу світлим, м’яким кольорам. Якщо ви хочете створити контраст, краще це зробити за допомогою предметів меблів або побутової техніки. Невеликими темними вставками можна оформити підлогу, текстильні матеріали, деякі елементи декору. Але основою кухні в теплих тонах все ж залишаються нейтральні відтінки.

 • Стать.

Зручний і практичний варіант підлоги для кухні в теплих тонах – покриття з керамограніта, керамічної плитки або наливне. Дані матеріали відрізняються високою міцністю, довговічністю і зносостійкістю. Пол можна доповнити системою обігріву, який привнесе в приміщення додатковий комфорт.

Якщо обідня частина кухні розташовується на досить великій відстані від робочих поверхонь, оформите підлогу під нею паркетом, дошкою або ламінатом. Про всяк випадок вибирайте вологостійкі покриття. Що стосується кольору, то краще віддавати перевагу світлим відтінкам – бежевим, деревним тонам. Добре виглядає інтер’єр кухні в теплих тонах з графітовим підлогою.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Стіни і фартух.

Для оформлення кухні відмінно підійде білі меблі. В якості фону найкраще виглядатимуть ніжні, теплі пастельні відтінки. Але якщо ви плануєте облаштувати приміщення в стилі прованс, можна використовувати шпалери з декоративним квітковим малюнком. Якщо ж планується сучасний стиль лофт, то тут невід’ємною частиною композиції будуть фабричні мотиви, наприклад, цегляна кладка.

Сьогодні популярно доповнювати кухню яскравим фартухом з тонованого скла або пластику. Цей елемент інтер’єру може бути виконаний в контрастному, що виділяється відтінку. Також в якості фартуха модно використовувати білу плитку під цеглу («кабанчик») і простий однотонний кахель в теплих відтінках. Для сільського стилю підійде облицювання матовою керамічною плиткою з ніжним лавандовим візерунком. У скандинавському оформленні можна зустріти оригінальний малюнок»печворк».

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Стеля.

Стеля кухні в теплих тонах можна пофарбувати або обробити матеріалом, за кольором схожим з основним відтінком інтер’єру. У лофті та етнічних напрямках вітаються відкриті балки. Якщо дозволяє метраж, можна навісити і декоративні балкові елементи. Згладити нерівності поверхні можна за допомогою вологостійкого гіпсокартону, склополотна або спеціальних флізелінових шпалер.

 • Кухонні меблі та техніка.

Їдальня меблі, барна стійка та інші елементи інтер’єру вибираються також в теплих тонах. Якщо кухня невелика, єдиний колірний стиль зробить її візуально просторіше. Також світлі відтінки добре доповнюють сільські і класичні стилі з великою кількістю оригінальних різьблених елементів. Якщо в інтер’єрі ви віддаєте перевагу лаконічність і мінімалізм, можна спробувати поєднати меблеві предмети різних кольорів і стилів. Однак і в таких композиціях повинна простежуватися якась спільна риса, наприклад, матеріал, фактура, форма, розміри виробів.

Вибрати відповідну техніку для напрямку прованс або класика також нескладно. Сучасні виробники пропонують нам величезний асортимент моделей плит, витяжних конструкцій, духових шаф в ретро-стилі. Іншу техніку бажано тримати всередині гарнітура, щоб не порушувати дизайнерську концепцію.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Кухня в стилі лофт або модерн може містити такі характерні елементи, як яскравий дизайнерський холодильник старого зразка, вінтажну плиту і мийку.

У плані меблевої фурнітури, кранових змішувачів і труб, для світлої кухні підійде сріблястий або позолочений металік, сталь, латунь або пастельна кераміка.

Читайте також: Кухня в стилі прованс( 30 + фото): затишний і легкий інтер’єр

Вдалий інтер’єр кухні в теплих бежевих тонах

Інтер’єр кухні в теплих бежевих тонах – найпоширеніше рішення в сучасному дизайні. Бежевий краще інших відтінків створює м’якість, затишок і в той же час строгість в обстановці. Така палітра налічує безліч подтонів, тому ви зможете легко вибрати відтінок на свій смак. Бежевий часто використовується в якості фону для оригінального гарнітура і декору.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Плюси і мінуси оформлення кухні в бежевому кольорі.

Бежевий відтінок в інтер’єрі вважається одним з найпопулярніших. І ось чому:

 • В першу чергу цей колір відноситься до групи нейтральних тонів, тому може легко гармоніювати з більшістю інших відтінків.
 • Бежевий колір робить приміщення більш просторим і світлим, що так необхідно в інтер’єрах невеликих кухонь.
 • Теплі тони бежевого-це величезне різноманіття відтінків, які здатні прикрасити будь-який дизайн.
 • Бежевий відтінок створює спокійну, розслаблюючу атмосферу, де приємно відпочивати і відновлювати сили.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Мінуси бежевих тонів в інтер’єрі:

 • Основним недоліком є те, що на бежевому тлі дуже яскраво видно плями і будь-який бруд, тому така кухня зажадає частого прибирання.
 • Бежевий колір настільки популярний, що інтер’єри вже можуть здаватися нудними, одноманітними.

Уникнути однотипності кухні в теплих тонах допоможуть яскраві акцентні кольори. Фото цікавих варіантів можна знайти в нашій статті.

 • Відтінки бежевого кольору.

Беж як основний відтінок в інтер’єрі-вибір більшості людей. Колір Зручний у використанні, так як відмінно гармонує з будь-якими іншими тонами. Це означає, що перед вами відкривається величезне різноманіття варіантів обробки і обстановки кухні. Але багато сучасних дизайнерів вважають даний відтінок нецікавим. Чи так це насправді?

Спробуємо розкрити його суть. Бежевий-це комбінація двох базових кольорів: білого і коричневого. Крім основного поєднання бежеві тони можуть включати Жовті, золотисті, зелені, рожеві подтона.

Популярні відтінки з бежевій палітри:

 • пшеничний;
 • карамельний;
 • айворі;
 • пісочний;
 • опаловий;
 • сірувато-бежевий.

При виборі кольорів інтер’єру варто звертати увагу не тільки на яскравість, але і на «температуру» того чи іншого варіанту.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Як ми вже говорили вище, якщо приміщення виходить вікнами на північ, краще вибирати теплі тони в дизайні кухні – рожеві, персикові, карамельні (фото див.вище).

При облаштуванні інтер’єру кухні важливо підібрати правильний штучне світло. З бежевим фоном відмінно поєднуються світильники, що видають жовте світло. Холодне біле або блакитнувате освітлення краще не використовувати.

 • Сполучення бежевого кольору в інтер’єрі кухні.

У палітрі бежевих відтінків можна оформити весь інтер’єр – від кухонного гарнітура до обробки стін і підлог. Для створення більш яскравих, стильних композицій використовуйте контрастні бежеві тони-шоколадні, кавові. Більш темними кольорами можна обробити віконні рами, обідню меблі, деякі елементи гарнітура. Світлі підійдуть для підлоги і стін.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні невеликим приміщенням для кухні, намагайтеся не використовувати багато контрасту. У більш просторих їдальнях можна сміливо створювати яскраві переливи (наприклад, венге в комбінації з бежевим відтінком).

Якщо ви хочете створити інтер’єр в стилі лофт, можна використовувати колірну гамму з кремового з сірим відтінком або ж поєднання бежевого з металіком. Ця комбінація відмінно виглядає в будь-яких кухнях, незалежно від площі. Так, інтер’єр кухні в теплих тонах можна доповнити сірим підлогою.

Якщо ви любите яскраві неординарні рішення, можна спробувати оформити кухню колірним поєднанням кремового з червоним. Але, знову ж таки, важливо не перестаратися з яскравими відтінками, щоб не зіпсувати зовнішній вигляд кухні. Благородні бордові тони відмінно зморяться на шторах і шпалерах.

Бежеві кольори можна сміливо поєднувати з зеленими і блакитними відтінками. Часто ці комбінації стають основою стилів ЕКО або хай-тек. Екологічні мотиви можна висловити в зелених відтінках, більш сучасні – в блакитних.

Зробити кімнату стильною і незвичайною можна за допомогою фіолетових тонів в інтер’єрі. Ніжні лавандові додадуть в інтер’єр ніжності. Більш яскраві, соковиті (чорничний, аметистовий) можуть стати колірними акцентами.

Інтер’єр кухні в теплих тонах часто доповнюється чорними елементами. Популярні кольори-» мокрий асфальт » і сіро-грифельний. Але з чорними відтінками потрібно бути напоготові. У занадто великих кількостях цей колір може зіпсувати наявну атмосферу затишку. Використовуйте його помірно.

Завжди виграшно виглядає комбінація бежевого з білим. У білому тоні може бути оформлена стільниця, штори, шпалери. Бежево-біле поєднання-оптимальне рішення для невеликих кухонних просторів, які хочеться візуально розширити.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

 • Беж на кухні в стилі прованс.

У світлій обстановці Провансу бежевий колір виглядає дещо білястим. Тому ми рекомендуємо віддавати перевагу більш темним тонам, наприклад, відтінкам дерева. Для обробки меблевих поверхонь підійде натуральна деревина. Вдало виглядають скляні вставки в кухонних шафках. Ви бачите їх на зображенні нижче. Замість скляних елементів часто використовують прості лляні фіранки — вони створюють атмосферу затишного сільського будиночка. Посуд можна виставити на передній план як складовий елемент дизайну.

Фото інтер’єру кухні в теплих тонах в стилі прованс:

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Для стін підійде штукатурка бежевого відтінку, а також світлі шпалери з невеликим малюнком. Світлий бежевий тон відмінно гармонує з теракотовим і цегляно-червоним кольорами.

Меблі обідньої зони може бути як в контрасті з основним фоном (шоколадні, кавові відтінки), так і доповнювати його світлі кольори. Бежевий фон можна поєднувати з кремовими відтінками меблів. Бажано, щоб колір обідньої частини інтер’єру збігався з колірною композицією кухонного фартуха.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Штори можуть бути виконані в темних відтінках. Але це лише в тому випадку, їли ви маєте в своєму розпорядженні великим кухонним простором. Для маленьких приміщень використовуйте світлі, невагомі фіранки. Можна вибрати штори з малюнком. Для орнаменту підійдуть Теракотові, руді і навіть червоні кольори. Найхарактерніший відтінок французького Провансу-лавандовий. Він зможе доповнити кремові, бежеві мотиви.

 • Бежева кухня в класичному стилі.

Інтер’єр кухні в класичних теплих тонах-це, перш за все, велика кількість бежевого. Однотонні кольорові гами вдало виглядають лише в невеликих просторах. Просторі кухні добре сприймаються з додаванням інших кольорів. Класика допускає використання благородних бордових відтінків в меблях або текстилі.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Класичний стиль — більш ставний, потужний, ніж описаний раніше прованс. Тут використовуються масивні дерев’яні гарнітури, штори благородних відтінків, вишукана обробка. Стіни часто оформляються дерев’яними панелями. Популярний декоративний елемент-різьблення по дереву.

З бежевим фоном вдало гармонує венге та інші темні породи деревини. У темних коричневих відтінках виконується обідня меблі і стільниці гарнітура. Можна звернутися і до протилежного варіанту – в світлому тоні оформити стільницю і оббивку стільців, в темному – ніжки меблів.

 • Беж в сучасних стилях.

Більшість сучасних стильових напрямків разюче відрізняються один від одного, втілюючи в собі самі неординарні дизайнерські ідеї. Однак є одна спільна риса-велика кількість бежевих відтінків в інтер’єрі, які також популярні в кухнях в теплих тонах.

Характерні риси сучасних стилів-мінімалізм, функціональність і максимальний комфорт. Тут ви зустрінете велику кількість глянцевих поверхонь, геометричних малюнків і форм, строгі лінії і обриси.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

Оздоблення у вигляді штукатурки і шпалер практично відсутня, в основному використовується фарбування. За допомогою стін дизайнери створюють акцентні плями: одна стіна виконується в яскравому кольорі, інші – в більш нейтральному, світлому відтінку. Переважаючий тон можна поєднувати з кухонним фартухом або декором (текстиль, вази, посуд і т.д.). Акцентом можуть стати як м’які, пастельні відтінки, так і більш гострі кольори: червоний, бірюзовий, чорний, бордовий.

Контрастом може служити і кухонний фартух. Сьогодні в тренді використання обробки у вигляді скла. Воно може бути глянцевим, матовим, кольоровим, з фотодруком. Альтернативою можуть бути дзеркальні поверхні. Однак така обробка вимагає щоденного ретельного догляду.

Интерьер кухни в теплых тонах: тепло и уют в вашем доме

У сучасних інтер’єрах кухонь в теплих тонах замість традиційних штор часто використовуються рулонні варіанти або жалюзі. Ці вироби більш компактні і зручні.

Дизайнери постійно генерують безліч ідей, пов’язаних з оформленням інтер’єру в бежевих тонах. Саме цей колір найбільш простий у використанні, тому створення цікавого дизайну буде підвладне навіть новачкові.

Читайте також: коричневий колір в інтер’єрі кухні (фото): як його правильно використовувати

Чому 90 % клієнтів рекомендують нас своїм друзям

 • «Odome» — це поєднання сучасної класики і наймодніших віянь.

Ми уважно стежимо за новинками в світі дизайну інтер’єрів і виготовляємо меблі відповідно до найсвіжіших трендів. Те, що ви побачите на Міланській виставці в квітні, вже восени можна буде знайти в асортименті нашого магазину.

Меблі від компанії «Odome» залишається актуальною і не виходить з моди довгі роки. Нашим клієнтам не доводиться регулярно оновлювати інтер’єр. Досить додати нові елементи або поміняти місцями модулі (наприклад, якщо мова про навісних віталень).

 • Меблі з натурального дерева.

Наша продукція екологічна і безпечна, завдяки використовуваним у виробництві натуральним матеріалам. Ви і Ваші близькі неодмінно оціните нашу турботу про ваше здоров’я. А приємний аромат і енергетика натурального дерева в квартирі наповнять її атмосферою затишку і спокою.

 • Широкий асортимент продукції.

У нас ви знайдете меблі для вітальні, спальні, холу, дитячої, а також зможете підібрати предмети, що доповнюють інтер’єр.

Готове інтер’єрне рішення заощадить Ваш час. Більш того, з нами вам не доведеться витрачати гроші на Послуги дизайнерів. Наші фахівці з радістю складуть план розстановки меблів, який буде відповідати всім вашим вимогам.

 • Комфорт кожен день.

При виготовленні меблів «Odome» використовує тільки кращу і сучасну фурнітуру. Вам не потрібно докладати зусиль, щоб відкрити або закрити ящик або дверцята. Механізми австрійського виробництва забезпечать відсутність дратівливих звуків.

Крім того, внутрішня частина ящиків оббита якісної велюрової тканиною, завдяки чому ви зможете дбайливо зберігати ваші особисті речі.

 • Гідна якість за оптимальною ціною.

Ми виробляємо меблі на партнерських фабриках в Росії і в Білорусі, тому готові запропонувати нашим покупцям найбільш доступні ціни.

Подумайте, чи готові ви переплачувати за меблі зарубіжного виробництва. На наших підприємствах виробляються меблі такого всесвітньо відомого бренду, як IKEA, в якості виробів якого не доводиться сумніватися.

З нами ви не переплачуєте за бренд, а отримуєте відмінну якість за розумні гроші.

 • Наявність На складі більшості позицій з нашого асортименту.

Це означає, що зробивши замовлення сьогодні, вже через пару днів ви отримаєте меблі з доставкою додому. Вам не доведеться перебувати в томливому очікуванні довгі тижні.

 • Компанія «Odome» вже 15 років успішно працює на ринку.

Ми представляємо федеральну мережу, що випускає меблі під декількома брендами (Odome, Велідж, Лофт). Продукція компанії користується великим попитом, що дозволяє нам розширювати виробництво навіть у кризу. До нас повертаються, нас рекомендують друзям.

Якісне постпродажне обслуговування та надання гарантії — ще дві безперечні переваги співпраці з компанією «Odome»!

ПОВЕРНУТИСЯ ДО СПИСКУ СТАТЕЙ

Back to Top