Інфрачервоний плівковий тепла підлога Кале (Caleo) – характеристики та переваги

Інфрачервоний плівковий тепла підлога Кале (Caleo) – характеристики та переваги

Іноді трапляється так, що ремонт вже закінчено, але виникають жалю про те, що не зроблено підігрів підлоги в деяких місцях. Або з’являється необхідність в додатковому джерелі тепла, а переплачувати за споживану камінами електроенергію не хочеться. В таких випадках приходить на допомогу інфрачервона тепла підлога Кале.

Теплі підлоги Caleo – це спеціальна плівка з нанесеними на неї елементами, які випромінюють в інфрачервоному спектрі, причому тепло від них набагато приємніше для тіла, а обігрів приміщення – ефективніше. Інфрачервоні промені легко проходять підлогове покриття і нагрівають безпосередньо предмети в кімнаті, а не повітря, він прогрівається вже нагрітої меблів і стін.

Така дія схожа нагріву від Сонця, а тому найбільш безпечно і звично для людини. Інфрачервона підлога володіє ще одним цікавим гідністю – у приміщенні, де він працює, повітря іонізується. Відмінна альтернатива люстри Чижевського і просунутим моделей кондиціонерів!

Инфракрасный пленочный теплый пол Калео (Caleo) – характеристики и преимущества

Працюють такі підлоги від електричної мережі, але, порівняно з традиційними водяними і електричними аналогами, володіють рядом переваг

 • надійний і безпечний, не потрібно побоюватися протікання і перевантаження електромережі,
 • температура в приміщенні легко змінюється за допомогою терморегулятора і блоку управління,
 • маленька товщина нагрівального елемента (менше 1 мм), дозволяє монтувати тепла підлога під вже існуюче підлогове покриття – ламінат, ковролін, лінолеум,
 • навіть при пошкодженні елемента теплої підлоги, перестає працювати лише зіпсована секція, інші ж продовжують працювати,
 • плівка, на якій розташовані елементи – стійка до впливу вологи, нагрівання до 110-130 градусів, довговічна і міцна, вона, напевно, переживе не один ремонт,
 • робота інфрачервоного підлоги абсолютно безшумна, не супроводжується вібрацією або іншими проявами,
 • кисень у приміщенні, опалювальному інфрачервоним підлогою, не «спалюється», на відміну від більшості інших систем обігріву,
 • більш низьке електромагнітне випромінювання, ніж у звичайного кабельного електричного статі і навіть більшості побутових приладів.

Инфракрасный пленочный теплый пол Калео (Caleo) – характеристики и преимущества

 

Технічні тонкощі

Теплі підлоги Кале розроблені і вироблені у Південній Кореї, де приміщення традиційно опалюється саме за допомогою нагрівання підлоги. До складу елементів Кале входять лише вуглецевий полімер, плівка з поліестеру, срібна сітка і тонкопроводящая мідна шина, тобто нічого, виділяє токсичні сполуки. Система підключається до мережі з напругою 220 В і споживає максимум 150 Вт/м. кв. Ширина одного елемента – 50 см, а довжина різниться в залежності від комплекту поставки. Сама плівка нагрівається до 60 градусів, що не може привести до псування дотичних до неї матеріалів.

Інфрачервона підлога передбачає сухий монтаж без застосування стяжки або клею. Достатньо лише розібрати підлогове покриття, якщо воно вже настлано, розстелити підлогу і зібрати його назад. За запевненнями виробника, вся робота займе не більше 2-ох годин, а користуватися такою підлогою, можна відразу ж.

Инфракрасный пленочный теплый пол Калео (Caleo) – характеристики и преимущества

Рішення для будь-яких приміщень

З допомогою теплої підлоги Caleo можна обігріти практично будь-яку кімнату, так як випускається він у кількох варіантах:

 • Кале LINE – мінімальний набір, до складу якого входять лише термоплівка, контактні затискачі, дроти та ізоляція. Сукупна довжина – від 2 до 12 м, а площа покриття – від 1 до 6 м. кв.
 • Кале GRID – з особливою антиискровой сіткою для ще більшої надійності і безпеки. Площа покриття – від 1,05 до 20 м, довжина смуг – від 2,1 до 40 м. Набори випускаються в двох варіантах потужності – 150 і 220 Вт/м. кв.
 • Кале GOLD – унікальний тепла підлога з ефектом саморегуляції, що дозволяє ще більше економити електрику.

Всі комплекти супроводжуються докладною інструкцією, а гарантія строком на 15 років підкреслює, що виробник не сумнівається в якості своєї продукції.

підлогу система опалення

Back to Top